Teraz jest 30 lis 2021, 12:36

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Angielska wersja Cudów Thedas - potrzebujemy Waszej pomocy!
PostNapisane: 06 kwi 2013, 11:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Od dziś do Waszego wglądu oddajemy zapowiadany od dawna anglojęzyczny serwis Cuda Thedas, który będzie nosił dumną nazwę "The Wonders of Thedas". Wortal, który aktualnie jest w fazie bardzo wczesnej bety, znajduje się pod adresem www.DragonAgeWonders.co.uk. U góry naszej strony pojawił się specjalny panel, dzięki któremu płynnie będzie można przechodzić między wersjami językowymi wortalu. Już wkrótce na Wonders of Thedas zaczniemy publikować pierwsze przetłumaczone artykuły, za które odpowiedzialna jest specjalnie utworzona w tym celu ekipa WoT. Wciąż jednak potrzebujemy bardzo wielu tłumaczeń, dlatego kierujemy do Was wielką prośbę. Jeżeli dobrze znacie język angielski i chcielibyście pomóc w rozwoju naszego nowego wortalu, bardzo prosimy o kontakt poprzez TEN formularz . Każda osoba jest w naszej ekipie bardzo mile widziana. Mamy nadzieję, że wspólnie z Wami stworzymy najlepszy na świecie wortal o serii Dragon Age.

Obrazek

Tytuł: Re: Angielska wersja Cudów Thedas - potrzebujemy Waszej pomo
PostNapisane: 06 kwi 2013, 17:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Troszeczkę jest to dla mnie nielogiczne. Redakcja jest malutka i postępy w uzupełnianiu treści w wersji rodzimej, są dość powolne. Po co zatem pchać się na drugi front i dorabiać sobie dwa razy więcej pracy?

PostNapisane: 06 kwi 2013, 21:48 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Jak komuś to sprawia przyjemność i chce się tym zajmować to czemu nie? Zresztą warto zauważyć, że Cuda są chyba najbardziej aktywne wśród wszystkich wortali na GameWalk :)

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 07 kwi 2013, 01:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ifrexalis napisał(a):
Troszeczkę jest to dla mnie nielogiczne. Redakcja jest malutka i postępy w uzupełnianiu treści w wersji rodzimej, są dość powolne. Po co zatem pchać się na drugi front i dorabiać sobie dwa razy więcej pracy?

Dziwi mnie trochę Twoja opinia, która jest kompletnie nietrafiona. :p5:
Cuda Thedas maja największą bazę artykułów ze wszystkich wortali w Sieci GameWalk i są chyba najbardziej rzetelnie uzupełnianym wortalem obok Statusu, creed.pl i Warowni. W związku z tym, że czasami szybkością wypuszczania oraz ilością newsów przewyższamy anglojęzyczne strony o tej tematyce, to dostawaliśmy na maila bardzo wiele próśb o utworzenie angielskiej wersji lub dodanie angielskiego translatora. Powiem szczerze, że translatory zawsze są fatalne postanowiliśmy wyjść z bardziej zaawansowaną inicjatywą. Mamy już bardzo dużo treści zrobionej - aktualnie potrzebujemy pomocy przy pozostałym materiale.

PostNapisane: 07 kwi 2013, 07:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

A mnie dziwi, że Ty się dziwisz ;].

Powiedziałem, że jest to dla mnie "troszeczkę (...) nielogiczne", a to oznacza niepewność. Będąc niepewnym, miałbym ukuwać opinię? własne zdanie? Po co? To jak budowanie zamku z piasku, a ja nigdy zamku z piasku nie budowałem - nawet będąc w Kołobrzegu.

Mnie wystarczy do przekonania argument pt. "ludziska pisali, ludziska chcieli". Skoro chcieli, a redakcja wychodzi temu "naprzeciw", to wszystko staje się jasne.

ps. co ludziska chcą od translatorów? przynajmniej mogą się pośmiać z wyników pracy takich skryptów ;].

PostNapisane: 11 kwi 2013, 17:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Potrzebujemy także osób, które mogłyby zająć się tylko wstawianiem treści na angielski wortal. Wymagana podstawowa znajomość języka HTML oraz zaawansowana znajomość mechanizmu kopiuj-wklej :p5:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]