Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 24 wrz 2021, 09:25

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]

Czu używasz kowalstwa swoją postacią?
Tak 100%  100%  [ 5 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kowalstwo
PostNapisane: 08 lut 2013, 08:38 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Witam, były o tym rozmowy ale nigdy w 1 temacie. Chciałbym zebrać opinie na temat kowalstwa.
A mianowicie: używać czy nie?

Chodzi mi tu o 'przedobrzenie' postaci. Boję się o zepsucie sobie gry za mocną postacią;) Mowa tu o grze na master ;) Jakie są wasze doświadczenia z tym skillem ?

Tytuł: Re: Kowalstwo
PostNapisane: 08 lut 2013, 17:23 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age Inkwizycja
Podstawą dobrej postaci są:
Kowalstwo
Alchemia
Zaklinanie
reszta umiejętności to kwestia preferowanego stylu gry który wybierzesz np: wojownik czy mag
dzięki zestawieniu tych umiejętności możesz używać czarów bez użycia many albo jednym ciosem miecza powalić giganta mój zadaje 1284 obrarzeń

PostNapisane: 08 lut 2013, 18:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Co to znaczy "używać kowalstwa"? kowalstwo, to fach, a nie narzędzie, przedmiot.

Zawód ten został zaprezentowany po to, aby uatrakcyjnić "Skyrim". Ponieważ nie jest to kwestia obowiązkowa, więc każdy decyduje we własnym zakresie, czy ma ochotę spróbować coś wytworzyć, czy też nie. Także panie Wulwstang, myli się pan w ocenie "dobrych postaci". Wymienione przez pana trzy grupy, zazwyczaj służą podbijaniu doświadczenia (więc i atrybutów postaci). Służą także wytwarzaniu na wczesnych etapach rozgrywki, przedmiotów i narzędzi, które stanowią wypełnienie dla 'słab/ej/ego bohater/ki/a. Żadne to rozwiązanie, skoro bez nich, sytuacja w starciu ulega odwróceniu.

Mam mieszane uczucia, czy zostawić ten wątek, czy połączyć go z jakimś innym... To nie będzie jakiś specjalny problem, przy wysypie podobnych, jaki mamy. Powiedzmy, że zostanie, jeśli autor poprawi swój post - a szczególnie pytanie w ankiecie.

PostNapisane: 08 lut 2013, 19:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age Inkwizycja
Skoro dla ciebie Ifrexalis dobre wyposażenie ,które niweluje prawie całe obrażenia i broń ,która niszczy prawie wszystko jednym ciosem jest wypełnieniem dla 'słab/ej/ego bohater/ki/a to myślę że chyba nie grałeś w Skyrima. To wyposażenie i umiejętności wpływa na sytuacje w starciu. A tylko dzięki tym trzem umiejętnościom można najlepiej rozwinąć swoje wyposażenie wzmacniające umiejętności i ekwipunek potrzebny w walce.
Także panie Ifrexalis myli się pan.

PostNapisane: 09 lut 2013, 12:10 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Używanie kowalstwa - dodawanie perków i tworzenie własnego ekwipunku, myślę, że określenie jest dobrze sformułowane.
Cytuj:
dzięki zestawieniu tych umiejętności możesz używać czarów bez użycia many albo jednym ciosem miecza powalić giganta mój zadaje 1284 obrarzeń
- właśnie o to pytam ;)
o przedobrzenie postaci, czego raczej bym nie chciał - gdzie tu zabawa jak gra nie robi nam wyzwania bo mamy wszystko na 1 cios ;]]

PostNapisane: 10 lut 2013, 02:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

~ "♪ Aleee to już byłooooo ♫ "

na przykład: viewtopic.php?f=138&t=6445 . Bo widzisz, można zaraz, już i natychmiast założyć dwa dodatkowe wątki tego typu i pytać, czy czytelnicy "używają zaklinania", czy też "używają alchemii". A rezultat tych dyskusji, będzie zbliżony, żeby nie powiedzieć, że taki sam.

Zamykamy proszę państwa, bo rzecz wydaje się obecnie jasna. Nie mówię, że tych dywagacji ma nie być - bo nie mam nic przeciwko. Ale tematy już istnieją, więc dopisać się proszę.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]