Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 24 wrz 2021, 03:34

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 22   [ Posty: 213 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Smocze Krzyki - miejsce do dyskusji
PostNapisane: 30 sty 2012, 23:28 
Casual
Casual

no więc Panowie mój problem rozwiązałem ^^ troche bez sensu i dziwne ale pierwszy krzyk z wezwania burzy dostałem z Forelhost.. no więc wróciłem się do tego miejsca i o dziwo z tej samej tablicy dostałem drugi krzyk z wezwania burzy.. a co najśmieszniejsze, przypadkiem przeszedłem trzeci raz obok tego i dostałem trzeci krzyk wezwania burzy -_- .. takie trochę dziwne no ale jest.. dzięki za pomoc:)

PostNapisane: 01 lut 2012, 10:05 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim
Cytuj:
Trzydzieści Sześć Lekcji Viveka: Kazanie Dziewiąte

Potem nastała wojna z ludami północy. Vivek poprowadził Hortatora do szybkiego i podstępnego sojuszu z Dwemerami. Największymi demonami - wodzami chłodnego zachodu byli ci wymienieni poniżej, w nieboskiej liczbie pięciu.

HOAGA, Błotne Usta, który pojawił się jako wielki brodaty król, miał siłę rozkazywania ziemi i oddychania nią. Na polu bitwy często widywano go na uboczu, żarłocznie jedzącego glebę. Kiedy jego ludzie padali martwi, Hoaga napełniał ich ciała ziemią, po czym byli oni zdolni na powrót wstać i walczyć, choć wolniej. Miał Tajemne Imię, Fenja, i zniszczył siedemnaście osad Chimerów i dwie twierdze dwemerowe, zanim go wypędzono.

CHEMUA, Biegający Głód, który pojawił się jako konny żołnierz w zamkniętym hełmie, miał moc Ryku Serca i zatruwania nieba. Zjadł bohatera Chimerów, Khizumet-e z rodu Tres, i odesłał jego ducha do Hortatora jako zabójcę. Zwano go czasami Pierwszym Zarażonym. Chemua potrafił sprawić, że chmury cierpiały na ból brzucha i obrócić deszcz Velotha w żółć. Zniszczył sześć osad Chimerów, zanim zginął z ręki Viveka i Hortatora.

BHAG, Dwujęzyczny, który pojawił się jako wielki brodaty król, miał moc Pewności i Zmiany Formy. Jego oddziały były nieliczne, ale w obłędzie przetaczały się przez dalej położone ziemie zachodnie, zabijając wielu traperów i wywiadowców Ludu Velotha. Odbył wielką dyskusję z Vivekiem, jako że wojownik-poeta był jedynym, który rozumiał dwuwarstwową mowę przybysza z północy. ALMSIVI pozostał jednak w czasie tej kłótni niewidzialny.

BARFOK, Pani Równin, która pojawiła się jako uskrzydlona istota ludzka z inkrustowaną włócznią, miała moc Kształtowania Wypadków. Bitwy, w których walczyła, kończyły się zawsze jej zwycięstwem, ponieważ potrafiła śpiewem wpływać na ich rezultat. Jej moc wpływania na przebieg zdarzeń sprawiła, że zniszczone zostały cztery osady Chimerów i kolejne dwie twierdze dwemerowe. Vivek musiał zatkać jej usta swym mlecznym palcem, by powstrzymać ją od wyśpiewania klęski Ludu Velotha.

YSMIR, Smok Północy, który zawsze pojawia się jako wielki brodaty król, miał wiele różnych mocy odbijających się echem. Był odrażający, ciemny i najcichszy ze wszystkich atakujących wodzów, choć gdy się odezwał, całe wioski zostawały oderwane od ziemi i wrzucone do morza. Hortator walczył z nim bez pomoc broni, rękami łapiąc ryki Smoka, aż potężna gardziel Ysmira zaczęła krwawić. Ryki te oddano Vivekowi, aby ten oprawił je w ramę do słuchania, zrobioną z kości słoniowej. Vivek umieścił ją przy twarzy i uszach Ysmira, by wpędzić go w szaleństwo i odpędzić z powrotem.

To było dopiero potężne th'um a nie tam jakieś Fu Ro Dah...

PostNapisane: 01 lut 2012, 15:04 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Moim zdaniem najlepszy krzyk to "śmierć".

PostNapisane: 08 lut 2012, 20:21 
Casual
Casual

Mam pytanko... Już wcześniej zadane, ale nikt chyba nie zauważył...
Mianowicie czemu mroczne elfy krzyczą inaczej?
Zamiast Fus Ro Dah, krzyczą Tiit Ro Dah...
Albo zamiast Kri (śmierć), krzyczą jakby Szool...

PostNapisane: 08 lut 2012, 21:29 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Akcent obcokrajowca :D Jak ci Amierykanin przyjedzie do Polski to jak do ciebie nawija? Trochę wyrozumiałości dla biednych elfów... nie dość, że rasiści dyskryminują ich kolor skóry to jeszcze śmieją się z ich akcentu, wstyd!

PostNapisane: 09 lut 2012, 19:15 
Casual
Casual

Ale jak nie przedłużam to mówi tylko Fus, albo tylko Kri...
Jak dodaję więcej słów to coś się biedasiowi mąci...
A moi znajomi jak na piracie grają to mają te krzyki ok, nawet Dunmerami...
Wydaje mi się, że to coś przez te patche od steama... :/

PostNapisane: 10 lut 2012, 14:30 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Mówię ci, że rodzaj krzytu zależy od rasy. Nawet na trailerze gry krzyk jest przekręcony.

PostNapisane: 10 lut 2012, 21:42 
Casual
Casual

Skoro tak mówisz...
Jednak jest to trochę irytujące...

PostNapisane: 11 lut 2012, 21:25 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Z tym to sie zgodzę :D Ale jakby na to popatrzeć z innej strony to ciekawe :)

Tytuł: Krzyki
PostNapisane: 19 lut 2012, 03:16 
Casual
Casual

Zacznę od tego że nie do końca wiem gdzie wstawić ten post a więc zdecydowałem się na ogólne , a dotyczy on krzyków .

W mrocznym bractwie uczymy się jednej z 3 części krzyku ( skazany na śmierć ) chciałbym wiedzieć gdzie mogę odszukać pozostałe 2 części .

Pozdrawiam .

/ Posty przeniesione, po skorzystaniu z opcji "szukaj" znalazłbyś duży temat o krzykach. ;) - mod.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 22   [ Posty: 213 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Następna strona