Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 24 wrz 2021, 09:32

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 22   [ Posty: 213 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Smocze Krzyki - miejsce do dyskusji
PostNapisane: 14 sty 2012, 10:49 
Casual
Casual

Brzuchomóstwo ?? uzywalem tego mnostwa razy w walce jak i bez walki i nic zero reakcji postaci !! ;( ??

PostNapisane: 14 sty 2012, 11:28 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Z Brzuchomówstwem to jest tak:
1. przeciwnik nie może wykryć twojej postaci – tzn. „oczko wykrycia” musi być „przymrużone”, a najlepiej jeśli nie wie jeszcze o nas
2. dobrze by było jeśli jesteś w trybie skradania się
3. krzyk musi się od czegoś odbić (zasada echa), tak więc trzeba się skierować w stronę jakiegoś obiektu
4. obiekt nie może być za daleko bo krzyk „nie doleci”, nie może też być tuż obok bo jak echo odbije się w pobliżu postaci gracza to przeciwnik podbiegnie za blisko i istnieje duże prawdopodobieństwo, że i tak nas wykryje
5. nie za bardzo sprawdza się w ciasnych pomieszczeniach (korytarze itp)
6. przeciwnik pobiegnie do miejsca gdzie "odbił" się krzyk
6. sprawdziłem jego działanie kiedy znałem już wszystkie trzy składające się na niego słowa więc nie wiem jak działa kiedy jest „słabszy”.

PostNapisane: 14 sty 2012, 13:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
A co ci się satło z drugą ręką? Jeśli masz broń zaklętą to spowolnienie czasu, a jak nie to Furia Żywiołów - dla podniesienia poziomu walki, a do bitwy to Lodową Postać.

A Pierwsze pytanie: Teoretycznie krzyk ten powinien rozproszyć na chwilę wrogów i ułatwić podkradzenie się do nich. Ale u mnie to on ich wabi...

PostNapisane: 14 sty 2012, 17:40 
Casual
Casual

Hej a gdzie znaleźć trzecie słowo krzyku "Furia Żywiołów" ? bo mam tylko 2 słowa a to mój ulubiony krzyk.

PostNapisane: 14 sty 2012, 19:39 
Casual
Casual

A gdzie odkryłeś te dwa?

Miejsca tych krzyków:
- niedaleko posągu Meridii
- w Dragontooth Crater (nie wiem jak jest po polsku)
- w Bastionie Shriekwind (tak albo inaczej) niedaleko Falkret

PostNapisane: 14 sty 2012, 21:59 
Casual
Casual

FUS RO DAAACH!!!

Tytuł: Krzyki - ZNIECHĘCENIE
PostNapisane: 17 sty 2012, 13:53 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Deus Ex HR, BF3, Wiedźmin 2, CoH: Blitzkrieg mod, ANNO 2070, Rage, Alan Wake, itp itd ;-)
Witam panowie i panie Szlachta.
Mój kolejny problem polega na skompletowaniu ostatniego z brakujących "krzyków". Krzyk którego poszukuje to jeden z trzech, które w całości dają krzyk "zniechęcenie". Posiadam z kompletu "strach", który znajdował się w lokacji "Szczyt postradanej mowy". Posiadam "Bieg", który znajdował się w lokacji "Labiryntian" ale brakuje mi ostatniego czyli "Przerażenia", który znajduje się w lokacji "Martwa babina". No własnie . Byłem w tejże lokacji i po przejściu przez nią i wyjściu na zewnątrz znajduje miejsce gdzie powinna uruchomic się animacji "wchłaniania krzyku" jednak nic takiego tam nie występuje. Przed ołtarzem krzyku znajduje się mniejszy ołtarz na którym składane były ofiary. Czy w związu z tym muszę w jakiś sposób uaktywnić ten ołtarz ?. Dodam że odwiedziłem profilaktycznie pozostałe ołtarze dotyczace krzyku "Zniechęcenie" , ale tamte ołtarze również są już nieaktywne. Prosze o info o co kaman ?. Jeżeli nie ma innego sposobu to prosze o podanie sekwencji kodu bym mógł uruchomić brakującą część krzyku.

Tytuł: Pomocy, jak odblokować nowe krzyki?
PostNapisane: 18 sty 2012, 00:41 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Witam

Sory jeśli to nie ten dział, jak coś to możecie mnie przenieść, ale mam problem, że nie wiem dlaczego mam juz 33lvl a wciąc mam tylko krzyk tornado i nieugiętą siłę, mam tak jakby inne krzyki ale nie mogę ich użyć, wchłonąłem już tyle dusz że powinny też działać, ktoś może coś by mógł powiedzieć na ten temat o co chodzi?? Pomyślałem że może musze znaleść wszystkie krzyki i u siwobrodych wykonuję misję i mam coraz ich wiecej a i tak nic nie mogę z nimi zrobić

/ Bardzo proszę o korzystanie z opcji "szukaj", tym bardziej, że ten wątek widoczny był na tej samej stronie. Twój problem również miał tutaj przedstawione swoje rozwiązanie.
Posty przeniesiony. - mod.

Tytuł: Re: Pomocy, jak odblokować nowe krzyki?
PostNapisane: 18 sty 2012, 00:43 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Wiedźmina 2 na przykład.
Musisz je jeszcze ,,kupić"... Wchodzisz w menu krzyków, robisz dwuklik (chyba) na nieaktywny krzyk, wydajesz dusze i krzyk gotowy.

Tytuł: Re: Pomocy, jak odblokować nowe krzyki?
PostNapisane: 18 sty 2012, 01:39 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
W menu krzyków po zaznaczeniu krzyku, który chcesz odblokować wciskasz "R" i wydajesz na niego smoczą duszę.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 22   [ Posty: 213 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna strona