Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 25 wrz 2021, 15:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zaklęcia do zaklinania
PostNapisane: 04 lut 2012, 14:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Wykonaj pięć zadań dla Delvina i Vex w Wichrowym Troni, a potem zadanie dodatkowe od Delvina (powie cil że ktośtam potrzebuje pomocy). Na końcu na wrogu znajdziesz zbroję Linwego, która ma te enchanty. Jest ładna, lae można ją rozłożyć na czary.

Tytuł: Re: Zaklinanie - jak to się robi?
PostNapisane: 04 lut 2012, 23:03 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Mam taki problem, że rozwinąłem zaklinanie na 100, dałem punkt w perk, pozwalający rzucać dwa zaklęcia na jeden przedmiot i... nic się nie zmieniło. Po nałożeniu jednego czaru, nie mam opcji nałożenia drugiego. WTF?

Przygody moich dovakhiinów w Skyrim: http://www.youtube.com/user/blackjohnny0/videos

PostNapisane: 04 lut 2012, 23:29 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Szymon napisał(a):
Są Eliksir Zaklinacza, Wywar Zaklinacza, Mikstura Zaklinacza.
Największą wartość bazową z redukcji magicznych zaklęć mają bodajże szaty mistrzów wszystkich szkółek magii.Każdą z tych szat należy zakupić u trenerów w Akademii Zimowej Twierdzy.
Polscy ( i nie tylko ) gracze Skyrim zostali pozbawieni możliwości przejścia Labirynthianu Shalodora, gdzie można zdobyć diadem zmniejszający koszty wszystkich zaklęć.

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Diadem_of_the_Savant
Diadem Uczonego ( player.additem 000F9904 1 )

A możesz powiedzieć coś więcej na ten temat (tego Labiryntu i dlaczego nie można tego przejść)?

Przygody moich dovakhiinów w Skyrim: http://www.youtube.com/user/blackjohnny0/videos

PostNapisane: 05 lut 2012, 09:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ech, już nic nie można napomknąć, bo robi się offtop
Tu jest link:
viewtopic.php?f=192&t=3236&start=30

PostNapisane: 05 lut 2012, 09:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
blackjohnny0 napisał(a):
Mam taki problem, że rozwinąłem zaklinanie na 100, dałem punkt w perk, pozwalający rzucać dwa zaklęcia na jeden przedmiot i... nic się nie zmieniło. Po nałożeniu jednego czaru, nie mam opcji nałożenia drugiego. WTF?

Ponoć po wybraniu jednego czaru, trzeba po prostu wybrać w ten sam sposób drugi.

Tytuł: Zaklinanie
PostNapisane: 07 lut 2012, 23:34 
Casual
Casual

Można dodać Premie do Kowalstwa w hełmie lub butków, patrzałem i nie da rady do reszty eq da ale do butów o hełmu nie da się :/ a gdzieś czytałem ze można ( chyba, że to jakieś bujdy ) %)

PostNapisane: 08 lut 2012, 14:46 
Casual
Casual

blackjohnny0 napisał(a):

Musisz wybrać dwa różne efekty .

Tytuł: Zaklinanie (szaty Thalmoru i zdejmowanie tych samych zaklęć)
PostNapisane: 11 lut 2012, 12:25 
Casual
Casual

Jest to mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich. Do rzeczy. Mam dwa problemy.
1. Wytrwale dobijałem 100 poziom w Zaklinaniu. Gram typowym, klasycznym magiem. Od początku planowałem że ulepszę sobie szaty Thalmorskie. Ze względu na ich wygląd właśnie w nich chciałem chodzić. Jednak kiedy nadeszła ta wiekopomna chwila i podszedłem do katalizatora z wielki bólem odkryłem że nie ma możliwości ulepszenia thalmorskich szat. Czy jest jakikolwiek sposób by je ulepszyć? Czy są w grze szaty Thalmorskie bez "wbudowanych fabrycznie %) " efektów magicznych które można zakląć wedle własnego "widzi mi się"?
2. Na samym początku zabawy z zaklinaniem zdjąłem zaklęcia z Szaty Zniszczenia Nowicjusza. Kiedy miałem możliwość zakupienia Szaty Mistrza Zniszczenia (lub coś w tym stylu) stwierdziłem że warto zdjąć i z tej szaty zaklęcie. W końcu jest mocniejsze więc i ja będę mógł potężniej zaklinać przedmioty/szaty. Jednak kiedy podchodzę do katalizatora nie mogę zdjąć z tej szaty zaklęć ponieważ "Te zaklęcie już poznałeś". Czy to oznacza że jestem już skazany na zaklinanie ze słabszym efektem niż gdybym poczekał i zdjąć zaklęcie z potężniejszej szaty?

PostNapisane: 11 lut 2012, 12:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ad1. Szaty thalmorskie Thalmor Robes (00065bbf) mają już wbudowaną redukcję 12% do zniszczenia.
Oficjalnie nie zrobisz z tym ciuchem nic lepszego.
Być może jest mod, który umożliwia sporządzenie takiej czystej szaty,ale to nie moja działka.
Sam żałuję,że nie można nic zrobić z rękawicami mistycznej harmonii.
Ad2. Niestety,ale jesteś już skazany na mozolne uczenie się tego efektu,mimo,że z innej szaty miałbyś większy stopień.

PostNapisane: 11 lut 2012, 12:49 
Casual
Casual

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.

Szymon napisał(a):
Ad2. Niestety,ale jesteś już skazany na mozolne uczenie się tego efektu,mimo,że z innej szaty miałbyś większy stopień.

Chyba jednak jestem mniej obeznany w tej grze niż mi się wydawało. Co masz na myśli pisząc "uczenie się"? To oznacza że czym więcej będę danym efektem zaklinał szaty/elementy ekwipunku tym lepszy z czasem ten efekt będzie się stawał?

Swoją drogą to źle zrobili moim zdaniem stosując taki system- zdejmiesz zaklęcie ze słabszego nie możesz zdjąć z mocniejszego. Wiadomym jest że na początku ciężko znaleźć cokolwiek lepszego a zaklinania człowiek chce się uczyć.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 19   [ Posty: 185 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona