Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 24 wrz 2021, 03:31

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Broń Łapanie Dusz
PostNapisane: 12 gru 2011, 18:33 
Casual
Casual

Ehh... ;/ No skończyłem tą misję, dostałem tą buławę ale z niej nie można zdjąć zaklęcia ;-<

@Ogon No nie wiem... ja już latam przez 10 dni (gry) po wielu kupcach w różnych miejscach Skyrim i nikt do tej pory nie miał ;c

Macie jakąś inną radę jak zdobyć?

PostNapisane: 12 gru 2011, 18:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Połaź w zadaniach od gildii, albo dodatkowych - ciekawsze skarby są, może w dwemerowych? U kupców raczej nie znajdziesz (Ogon bardzo różne rzeczy pisze, głównie żeby nabić posty), a jak potrzebujesz pełnych klejnotów to też dwemerowe ruiny, bo często w robotach są pełne.

PostNapisane: 12 gru 2011, 19:14 
Casual
Casual

Ok już mam ;]
Teraz tylko takie pytanie najpierw znalazłem broń, która kradła duszę jak cel padnie w 3s i z niej się nauczyłem zaklęcia, a potem znalazłem lepszą z bonusem który kradnie dusze jak cel padnie w 5s. Czy jeżeli bym zrobił tą drugą 5sekunową to bym mógł lepiej zaklinać czy to nie ma znaczenia? Z tamtej 3sekundowej dostałem możliwość zaklęcia na kradzież duszy w 4s czy tak samo by było jak bym nauczył się z broni która by miała 15sekund na kradzież?

Jeśli mi się skończy moc w tej buławie z misji z zaklętego domu to będę ją mógł ponownie naładować?

PostNapisane: 12 gru 2011, 19:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Pełnym klejnotem duszy ładuje się bronie. Co do tej 5-sec. to radziłbym zachować, ale chyba nie możesz jej nawet zniszczyć, bo czar już znasz...

PostNapisane: 12 gru 2011, 19:38 
Casual
Casual

Pełny czyli wielki tak? I chodzi mi o to czy jakbym się nauczył zaklęcia z tej 5-sec a nie 3-sec to czy by nowe tworzone przedmioty z tym zaklęciem były lepsze czy nic by się nie zmieniło?

PostNapisane: 12 gru 2011, 19:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

To to samo zaklęcie i się go nie nauczysz, a wyższe wyniki uzyskujesz z wyższym zaklinaniem.
Po prostu klejnot z duszą, a im większa dusz tym bardziej naładowany. Do wielkich klejnotów wchodzą te największe dusze.

PostNapisane: 12 gru 2011, 21:10 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: saper
z doładowaniem broni jest nawet perk w gałęzi zaklinanie iż sama broń się po części doładowywuje duszą :]

PostNapisane: 12 gru 2011, 21:37 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim
Sun Shadows napisał(a):
Połaź w zadaniach od gildii, albo dodatkowych - ciekawsze skarby są, może w dwemerowych? U kupców raczej nie znajdziesz (Ogon bardzo różne rzeczy pisze, głównie żeby nabić posty), a jak potrzebujesz pełnych klejnotów to też dwemerowe ruiny, bo często w robotach są pełne.

Nie piszę żeby podbić postów żeby nie było ups właśnie napisałem... A tak btw. Mogę ci screeny robić..

PostNapisane: 13 gru 2011, 15:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Screeny, to znaczy nakląć pełno różnorakiej broni na chwytanie dusz i ją sprzedać losowym kupcom? :) (bez urazy) Jak napisałem: raczej się nie znajdzie, a już szczególnie na niskim poziomie. Teoretycznie to chwytanie dusz powinno być rzadkie z założenia - mając jedną taką broń i parę klejnotów możemy się wzbić na niebotyczny level. A co do nabijania postów, to jestem idealistą (niestety) i mam nadzieję, że nabijasz posty, a nie jesteś

Spoiler:

A w ogóle: Bardziej opłaca się czar, czy zaklęta broń? (Chodzi mi o koszt many, i łatwość rzucania), oraz jaka to szkoła? (Bo mistycyzm poszedł w las...) O chwytaniu dusz mowa oczywiście...

PostNapisane: 13 gru 2011, 15:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: saper
w broni oszczędzasz czasu na rzucanie zaklęcia i możesz mieć aktywne inne zaklęcie na ręku.
'Pułapka duszy' szkoła przywołania. coś koło 94 many w podstawowej wersji.ale nie jestem pewien. Jak masz szaty czy inne amulety oddziałowywujące na magie to wartość ta spadnie .

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona