Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 24 wrz 2021, 06:37

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Itemy i Perki.
PostNapisane: 17 gru 2011, 20:36 
Casual
Casual

Cześć, mam parę pytań, jeżeli coś wiecie to napiszcie :D
1. Czy jest sens dawania perka w smocze kowalstwo skoro mam już wykute całe deadryczne?
2. Dla orka wojownika lepszy będzie deadryczny miecz czy buława? Może jest jeszcze jakaś lepsza broń od tych, jeśli tak to jaka?
3. Czy warto mieć perk dla buławy na 3 punkcie który ignoruje pancerz przeciwnika?
4. Jednoręczny miecz przedświt i ebonowa kolczuga, słyszałem coś o tym, lepsze to jest od zwykłej deadrycznej buławy i deadrycznego pancerza? Jeśli można to podajcie właściwości, atak i obronę albo ss.
5. W niektórych knajpach są księgi, które można sfałszować. Jaki to ma sens, daje to coś?
6. Wiecie może czy istnieje jakiś poradnik jak powinien mieć idealnie rozwinięte perki ork na 80lvl?
7. Mam zamiar skillować zaklinanie, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt dla stworzonych itemków. Powinienem walić we wszystko czy tylko niektóre perki? Jeśli tak to które?
Proszę o mądre wypowiedzi :P

Tytuł: Re: Itemy i Perki.
PostNapisane: 17 gru 2011, 20:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

1 nie ma sensu smoczego kowalstwa, choc w sumie mozna jesli perki ma sie na zbyciu to sie daje w smocze = zabijasz smoki = wykuwasz przedmioty = jest kasa. Innego sensu nie widze :)

2. Kwestia gustu i upodoban tak mysle

3. Jak lubisz bulawy to jak najbardziej

4. Tego nie wiem, poki co mam przedswit a tej kolczugi nie mam. Ogolnie przygotowuje sie teraz do stworzenia seta deadrycznego.

5. Nie mam pojecia o tym.

6. Postac rozwijaj wedlug swojego upodobania, bo powtarzajac schemat niekoniecznie bedzie on musial Ci sie podobac :)

7. ja rozwijam zaklinanie bez tej galazki zwiazanej z klejnotami dusz.

PostNapisane: 18 gru 2011, 16:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: saper
ad1. Niekoniecznie . Będziesz mógł przerobić kości i łuski na jakiś oręż. Po za tym ładniej Ci znak kowalstwa wygląda z zaświeconymi wszystkimi gwiazdami :p

ad2. buława jest wolniejsza od miecza ;p obydwa sprzęty możesz używać jednocześnie jeden w jednym ręki drugi oręż w drugim. Ulepszeniem może być modyfikacja premii do kowalstwa + zaklęcie przedmiotu

ad3.jeżeli korzystasz z buław to tak . chyba że bedziesz walczył buławą tylko z opancerzonymi ;P

ad4. Na ten temat nic nie wiem

ad5.To dla gildii złodziei zlecenia od Delvina - Kręcenie Cyferek ("The Numbers Job")

ad6. Zależy od Twego upodobania :]

PostNapisane: 19 gru 2011, 11:43 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

1 nie warto - warto w to inwestowac gdy szybko wyfarmisz kowalstwo i nie masz mozliwosci zdobyciua skladnikow na deadryczny set.
2 bulawy mimo ze najwolniejsze maja najlepszy perk (75% pancerza to sporo szczegolnie u ciezkich przeciwnikow)
3 patrz punkt 2
4 jesli masz rozwiniete kowalstwo i zaklinanie to gorsze (przedswit za to slicznie wyglada - pisze z pracy wiec nie podam Ci wartosci)
5 jedno z zadan gildii zlodziei
6 juz 2 razy zamieszczalem na forum build :bron 1 lub2 reczna, jesli jedno to blok, ciezki pancerz, kowalstwo, zaklinanie, alchemia - te trzy do najnajnaj lepszych itemkow w grze. I to jest w sumie wszystko co potrzeba do zrobienia masakratora.
7 wrzucaj czary ktore najbardziej podnosza wartosc przedmiotu.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]