Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 17 wrz 2021, 02:06

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wuuthrad
PostNapisane: 28 gru 2011, 14:42 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Czy broń którą dostajemy z chainq uesta towarzyszy jest najsilniejszyą bronią w grze ?
Mój Wuuthrad ma 68 damage i takiego Alduina wziął na 2 hity... Czy to jest jakiś bug że ta broń tyle zadaje ? słyszałem wczesniej że nasilniejsza jest maczuga giganta ktora ma 62 bodajze.

Tytuł: Re: Wuuthrad
PostNapisane: 28 gru 2011, 15:02 
Casual
Casual

Na pewno nie jest to najsilniejsza bron w grze. Pamietam, ze majac kowalstwo na 100 lvl jestem w stanie tworzyc potezniejsze bronie deadryczne niz Wuuthrad ( chociaz atak na Wuuthrad mialem okolo 40, ale to pewnie dlatego, ze nie dalem zadnego perka w bron 2-h). O ile dobrze pamietam to i nawet z galezi kowalstwa Szklane bronie równiez byly silniejsze. Nie wiem równiez, czy mozna jeszcze podkoksic Wuuthrad, wsak jest to bron questowa. Byc moze mozna go podszlifowac na legende, ale to tylko moje spekulacje. Natomiast na pewno ( prawie na pewno :p) nie mozna na niego nalozyc dodatkowego efeku.
Majac Zaklinanie na 100 lvl, masz mozliwosc odblokowania perka umozliwiajacego nalozenie 2 wlasciwosci magicznych na tworzone bronie i elementy uzbrojenia wraz z bizuteria. Z tego co wyczytalem, nie da sie tego zrobic z itemkami questowymi.
Nie wiem, czy z Wuutharda da sie zdjac wlasciwosc "Zadaje wieksze obrazenia elfom", czy jakos tak. Jesli tak, to bezproblemowo zrobilbys lepszego wypasa samodzielnie dzieki kowalstwu i zaklinaniu. Ale jak do tej pory nie widzialem innej broni o podobnej wlasciwosci, wiec pewnie ma to byc unikatem.
Ja tam swój jakos sprzedalem do NPC, lub zgubilem, bo nie mam w inwentarzu. Ale nie placze po nim, bo jak wspomnialem wczesniej, deadryczny daje o wiele wiekszego kopa :)

PostNapisane: 28 gru 2011, 16:18 
Casual
Casual

Własnie ten Wuuthrad jest dosc dziwny bo DA sie na niego nalozyc zaklecie nawet bez perku zaklinania dwóch czarów , i tutaj nie wiem za bardzo czy nasze zaklęcie zastępuje "Zadaje wieksze obrazenia elfom" czy mamy 2 czary w jednej broni. I sie zastanawiam czy mając perk "Dwóch czarow w jednym przedmiocie" mozemy tym sposobem mieć w nim 3 zaklęcia ( 2 nasze + silny na elfy = 3 )

PostNapisane: 28 gru 2011, 16:26 
Casual
Casual

to by z niego robilo naprawde niezly sprzet. Wypróbue ten Wuuthard jak pogram orkiem, bo na razie dla maga to i tak byl srednio przydatny. Ale 3 wlasciwosci to niezly kosmos by byl. Jeszcze znam jakis questowy amulet, co dawal po 30 do hp/mp/sp. Jakby na tamten tez dalo sie cos nalozyc, to juz bylaby przeginka.

PostNapisane: 31 gru 2011, 21:17 
Casual
Casual

Jest to najsilniejszy topór a najlepsza broń dla nas będzie taka w którą walczymy bo wtedy rozwijamy skill. Tutaj macie porównanie deadrycznej ''siekierki'' z Wuuthrad'em. Wuut jest lepszy o 1 punkt.
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Wuuthrad
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Daedric_Battleaxe

PostNapisane: 03 sty 2012, 21:24 
Casual
Casual

Bloodek, dzieki za linki.
Jednak okazuje sie, ze Wuutrad nie jest najlepszy:
opis z wiki:
"Wuuthrad cannot be improved, however Wuuthrad may also receive another enchantment while being "Especially deadly to elves."

Tak wiec Wuuthrad ma najlepszy bazowy dmg, jednak nie da sie go "podkrecic" na legende. Tym samym przegrywa z deadrycznymi, i pewnie takze ze szklanymi. Nadal jest to ciekawa bron, zwlaszcza w konfrontacjach z elfami. No i mozemy jak sie okazuje nalozyc dodatkowy enchant.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]