Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 25 wrz 2021, 16:46

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 12   [ Posty: 111 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szata zniszczenia mistrza
PostNapisane: 10 mar 2012, 19:08 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

No właśnie to może chodzić o lvl bo u wszystkich wymienionych handlarzy próbowałem wielokrotnie ale owa szata nigdy się nie pojawiła. Level mam 29 może będę miał farta i na 30 się pojawi :). Tak czy inaczej dzięki wam za pomoc.

Tytuł: Re: Wyposażenie maga.
PostNapisane: 11 mar 2012, 13:02 
Casual
Casual

Przeczytwałem cały wątek, zastosowałem się do zasad.

Rozwijałem tylko kowalstwo, zaklinanie i trochę alchemii. Wbiłem tak z 10lvl+
Obecnie mam 24lvl i tu jest problem...
Mam magie zniszczenia na poziomie 45~...
Nosze jakieś szmaty ucznia i generalnie jest kicha. Wybrałem się do do Akademii magów i tam niedziwdź jest dla mnie zabójczy:)

Mam
kowalstwo na 90+
zaklinanie 70+
Alchemie 45+
Magie zniszczenia 45+....
Jakieś sugestie?:):)
Zrobiłem sobie szklany pancerz i ma ma żenujące bonusy...

PostNapisane: 11 mar 2012, 13:17 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

To nie ważne ile masz cyferek dajmy na to zniszczenia tylko jakie wykupione zdolności na drzewkach i czary. Ogólnie polecał bym ci nie zaklinać zbroi tylko zakupić najlepszą szatę maga jaka jest dostępna (najlepiej weź się za qesty w akademii jak skończysz dostaniesz szatę arcymaga +50 do many 100% zwiększona regeneracja i 15% zmniejszone koszty czarów) a zaklinanie zostawić na pozostałe części garderoby: buty, rękawice, amulety, pierścienie.

PostNapisane: 11 mar 2012, 14:01 
Casual
Casual

Spoko, tylko ze jestem strasznie slaby i questow nie dam rady zrobic w Akademii teraz....W tym właśnie problem:) Jak pisalem 10 lvl ponad zrobilem w sumie wykuwająć/zaklinajac/trenujac za kase.

PostNapisane: 11 mar 2012, 15:20 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

A jakie masz czary i umiejętności ze zniszczenia? Ja jak ukończyłem zadania w akademii to miałem góra 15 lvl i nie było tak ciężko... no może z jednym bosem (morokejem) się trochę namęczyłem. Polecał bym też zdobyć różę sanguine'a to kostur którym możemy przyzywać dremorę prawie bez ograniczeń (naładowanie kostura to gdzieś z 2 pospolite klejnoty duszy a to starcza na 20-30 przyzwań) dremora nawet nieźle walczy ale głównie chodzi o to że zajmuje wrogów dając ci czas na naładowanie many. Żeby zdobyć ten kostur musisz:
Spoiler:

PostNapisane: 11 mar 2012, 15:50 
Casual
Casual

Czary mam wykupione wszystkie prawie jakie są możliwe do wykupienia - głównie używam kulę ognia, czasem przyzwe coś.
Mam niewiele ponad 300 many...
Sądze, że potworki są adekwatne do lvl bo niektórzy idą do twierdzy nawet na 10 lvl.
Ja mam strasznie słaby eq i w tym jest problem sądzę. Cała kasę ładowałem w treningi kowalstwa i alchemii.
Nie używam wilkołaka.

Wcześniej sobie spoko radziłem, po tych 10 lvl+ już nie jest różowo:)

PostNapisane: 11 mar 2012, 16:12 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

A próbowałeś chociaż zabrać się za te qesty? Jak na mój gust powinieneś je wykonać bez problemu jak ja dołączyłem do akademii to byłem o wiele gorszy niż ty teraz. Wrogowie nie są adekwatni do poziomu jestem tego pewny na 95%.

PostNapisane: 11 mar 2012, 16:16 
Casual
Casual

Oczywiście, że próbowałem.
Jak poszedłem z tym dziadkiem to było dość ciężko, a jak poszedłem po czarną gwiazdę to ledwo dałem radę, chyba z 20 razy wczytywałem grę...
Spoko, przyjemnie się gra bardzo mimo wszystko:)

PostNapisane: 11 mar 2012, 21:32 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Właśnie nie zrażaj się, magiem naprawdę opłaca się grać jak już osiągniesz poziom mistrz to nie będzie dla ciebie przeciwnika nawet smoki padają po 4s :)

PostNapisane: 12 mar 2012, 08:09 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Jak ktoś ma problem w graniu typowym magiem w magicznych szatach, a nie chce ubierać zbroi bo to w sumie do maga nie pasuje - powinien jak najszybciej zainwestować w perk magii zniszczenia wytrącający przeciwników z równowagi przy rzucaniu czarów oburącz. Wtedy praktycznie każda walka jest wygrana. Teoretycznie niektórzy przeciwnicy mogą napsuć nam po tym jeszcze trochę krwi ( np. Morkej, albo jak jesteśmy atakowani przez kilku silniejszych bandytów w tym samym czasie) , ale z czasem przy rozwinięciu paska energii, zdobywaniu silniejszych czarów i artefaktów - te problemy zaczną blednąć. Aha - no i mag jak mało kto powinien uważać na łuczników - niektórzy potrafią być zabójczy dla postaci, która nie ma na sobie zbroi, wtedy trzeba odpowiednio ich podchodzić. Po za tym, warto korzystać z usług najmitów lub przyjaciół, którzy wspomogą nas w walce i odciągną na siebie część uwagi wroga.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 12   [ Posty: 111 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona