Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 23 wrz 2021, 22:43

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Potrzebuję mikstury...
PostNapisane: 29 mar 2012, 20:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

player.additem 00039967 1 - dodaje jeden Blacksmith Elixir (+50%). Można więcej, wystarczy tworzyć własne mikstury.

PostNapisane: 29 mar 2012, 20:10 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Czy to jest ta najlepsza mikstura? czy są lepsze?

PostNapisane: 29 mar 2012, 20:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Spis poleceń do konsoli wydaje mi się sztywny, zawiera domyślne przedmioty. Jak wspomniałem, można "więcej", ale to już (chyba) wyłącznie mieszając składniki przy stole alchemicznym. Wiem, że na pewno można sobie przygotować miksturkę +200%, czyli bijącą eliksir na łeb na szyję (100 alchemia, przedmioty wzmacniające alchemię - więc zaklinanie też na 100).

PostNapisane: 29 mar 2012, 20:25 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

czyli patrząc na fakty to nie da się jej wziąć komendą racja?

PostNapisane: 29 mar 2012, 20:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie byłbym tego zupełnie pewien. Ot, te listy poleceń do konsoli, które widziałem, nie zawierały miksturek niestandardowych. Może jest jakiś sposób na to, "Skyrim" jest pełne niespodzianek.

http://rp.eliteskills.com/skyrim.html - przydatny kalkulator, w razie gdyby jednak alchemia wchodziła w grę.

PostNapisane: 29 mar 2012, 20:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jeśli ktoś będzie miał ten kod proszę o wypowiedź

PostNapisane: 29 mar 2012, 20:53 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Hmm, powiem tak: prawda jest taka, że nawet bez konsoli i wykorzystywania bugu z alchemią, można stworzyć miksturkę premii do zaklinania 52%. Nie trzeba daleko sięgać wyobraźnią, żeby wiedzieć jak potężne możemy wtedy stworzyć przedmioty - strój z premią do kowalstwa, alchemii, potężna mikstura z premią do kowalstwa i nic tylko do kuźni iść. A cały sekret tkwi w jednym, małym myku: kiedy przemieniamy się w wampira zostajemy uznani za nieumarłego. Wtedy zaczyna także na nas działać perk Nekromag ze szkoły Przywracania. Wtedy wszystkie nasze aktywne efekty zostają zwiększone o 25%. Polecam obejrzeć ten filmik jeśli kogoś to interesuje: http://www.youtube.com/watch?v=Nw1Yw1XH ... T3S2OQAJAA

PostNapisane: 29 mar 2012, 21:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
anora123 napisał(a):
Hmm, powiem tak: prawda jest taka, że nawet bez konsoli i wykorzystywania bugu z alchemią, można stworzyć miksturkę premii do zaklinania 52%. Nie trzeba daleko sięgać wyobraźnią, żeby wiedzieć jak potężne możemy wtedy stworzyć przedmioty - strój z premią do kowalstwa, alchemii, potężna mikstura z premią do kowalstwa i nic tylko do kuźni iść. A cały sekret tkwi w jednym, małym myku: kiedy przemieniamy się w wampira zostajemy uznani za nieumarłego. Wtedy zaczyna także na nas działać perk Nekromag ze szkoły Przywracania. Wtedy wszystkie nasze aktywne efekty zostają zwiększone o 25%. Polecam obejrzeć ten filmik jeśli kogoś to interesuje: http://www.youtube.com/watch?v=Nw1Yw1XH ... T3S2OQAJAA

Trochę się zagalopowałeś we wnioskach :P Miksturkę Eliksir Zaklinania z premią 50% to można kupić w sklepie. Zaś "zaklęte" ubranie jakie było pokazane na filmie miało premię równo 29% ale do alchemii (co jest i tak wyżyłowane - ja osiągnąłem jedynie 28%). Cały zaś film pokazywał jak tworzyć super potężne poty - nie zaś jak piszesz potężne przedmioty :watpliwosc:
W kwestii zaklinania, różnica między moim 28%, a pokazanym w filmie 29% premii zaklętych przedmiotów zapewne wynika właśnie z tego, iż były tworzone przez wampira :) Natomiast faktycznie największy przyrost mocy uzyskiwały tworzone w ten sposób poty :)

Ps. Na tym filmie (lub tutaj) gość zrobił pota z premią do kowalstwa 550% i nie był wampirem hehe
Tylko mówiąc szczerze takie praktyki zabijają całą grę - mając broń o sile np 10000 dmg niema w grze godnego przeciwnika a wszystkie walki wygrywa się jednym ciosem i po... zabawie :p4:

Ostatnio edytowano 29 mar 2012, 22:31 przez Polkot, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 29 mar 2012, 22:18 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Polkot napisał(a):
Trochę się zagalopowałeś we wnioskach :P Miksturkę Eliksir Zaklinania z premią 50% to można kupić w sklepie. Zaś "zaklęte" ubranie jakie było pokazane na filmie miało premię równo 29% ale do alchemii (co jest i tak wyżyłowane - ja osiągnąłem jedynie 28%). Cały zaś film pokazywał jak tworzyć super potężne poty - nie zaś jak piszesz potężne przedmioty :watpliwosc:
W kwestii zaklinania, różnica między moim 28%, a pokazanym w filmie 29% premii zaklętych przedmiotów zapewne wynika właśnie z tego, iż były tworzone przez wampira :) Natomiast faktycznie największy przyrost mocy uzyskiwały tworzone w ten sposób poty :)

Hmm, może się zagalopowałam ( :D ), bo nie próbowałam jeszcze tak kombinować, jednak moje wnioski wzięły się właśnie z tego, że właśnie nie ma 50% mikstury do zaklinania. To do kowalstwa jest taka, a do zaklinania z tego samego "poziomu" to 25%. Z kolei oglądając inne filmy, na których korzystając z 4 elementów +29% do alchemii (i oczywiście perkach w alchemii), siła mikstury z premią do zaklinania wynosiła bodajże 30 - 35%. Idąc dalej takim tokiem rozumowania: mając przedstawioną na filmie miksturę +52% do zaklinania, możemy stworzyć lepsze przedmioty, które pozwalałyby na ulepszenie naszych wyrobów.
Aczkolwiek orłem z matmy nigdy nie byłam, więc bardzo możliwe, że moje rozumowanie jest no... do bani :P

Tytuł: Re: Przedmioty + do kowalstwa
PostNapisane: 29 mar 2012, 22:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
@anora123
Najsampierw :) serdecznie przepraszam Panią za moje niedopatrzenie co do płci.
Prawdą też jest że Eliksir Zaklinania ze sklepu ma 25% Mea Qulpa :wstyd:
Jakkolwiek w reszcie Twojej wypowiedzi jest błąd wynikający zapewne z braku doświadczenia. Niema znaczenia czy zrobisz sobie pota z premią do zaklinania na 30% czy 50% ... możesz nawet zrobić na 500%. Po prostu jest blokada w grze i nie uzyskasz ZAKLĘTYCH PRZEDMIOTÓW z premią większą niż pokazane na filmie 29%. Cały ten temat dotyczy jedynie tworzenia ZAKLĘTYCH NAPOJÓW które mogą nawet wynosić i 5000%, ale to, co najwyżej pozwoli na WYKUCIE wspaniałego miecza, a nie jego cudowne zaklęcie <3 Czy wyjaśniłem teraz zrozumiale :aniol:

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona