Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 25 wrz 2021, 16:54

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Próg obrony pancerza, broni.
PostNapisane: 25 sty 2012, 10:54 
Casual
Casual

Tu juz raczej dla bardziej zaawansowanych: z tego co wiem sa glitche dzieki ktorym mozna ulepszac pancerze i bronie w nieskonczonosc, ale z tego co slyszalem jest jakis prog, poza ktorym wysokosc obrony pancerza nie ma juz znaczenia, moje pytanie - jaki jest ten prog dla pancerza i broni ?

Do roelka:
Przepraszam za zlamanie regulaminu, ale osobiscie uwazam, ze lepiej zadac kilka pytan w 1 temacie niz zasmiecac forum kilkoma tematami, to juz sie nie powtorzy ;p
Zaden z podeslanych przez ciebie linkow nie odpowiedzial, na moje pytania.

Zadaj więc te pytania w odpowiednich działach i tematach, a zaistnieje szansa na uzyskanie upragnionych odpowiedzi ;)
Pozdrawiam, waber

Tytuł: Re: Prog obrony pancerza, broni.
PostNapisane: 25 sty 2012, 11:24 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

armor cap wynosi 567 - taka zbroja redukuje 80% otrzymywanych obrażeń. I to jest max co możesz mieć - zwiększanie obrony pancerza powyżej tego nic Ci już nie da.

Tytuł: Re: Prog obrony pancerza, broni.
PostNapisane: 25 sty 2012, 11:43 
Casual
Casual

Iluvatar napisał(a):
armor cap wynosi 567 - taka zbroja redukuje 80% otrzymywanych obrażeń. I to jest max co możesz mieć - zwiększanie obrony pancerza powyżej tego nic Ci już nie da.

dzieki, a maksymalny damage broni istnieje?
czytajac to nasunely mi sie kolejne pytanie odnosnie pancerza. Otoz odpowiedzi na te pytania przydadza mi sie na przyszlosc, kiedy bede robil, jak to zwykle u mnie bywa "dobry save" :P
1. Czy oplaca sie w takim razie rozdawac perki do pancerza?
2. Czy w takim wypadku ciezki pancerz ma jakies przewagi nad lekkim?

edit: 567 tylko zbroji, czy helm, zbroja, rekawice, buty ?

Tytuł: Re: Próg obrony pancerza, broni.
PostNapisane: 25 sty 2012, 12:39 
Casual
Casual

Nie ma maksymalnego dmg broni,jak chcesz się bawić potkami restoracji to możesz zrobić i broń zadającą milony dmg.Co do perków to zależy po części od pancerza którego chcesz używać,bez paru perków zwiększających efektywność pancerza słabsze zbroje mogą się nie załapać na próg mimo ulepszenia ich na potkach kowalstwa i secie do kowalstwa.(poza wspomnianymi potkami restoracji,ale lepiej nie psuć sobie zabawy).Jednak poza perkami zwiększającymi klasę pancerza są również perki dające inne właściwości,w nie wedle uznania radzę zainwestować. Lekki pancerz ma perk zwiększający regenerację staminy,a finalny perk daje 10% szans na uniknięcie ciosu.Ciężki natomiast ma perk zwiększający dmg w walce wręcz o bazową wartość ochrony rękawic oraz zmniejszający obrażenia od upadku,a finalny perk daje 10% szans na odbicie ciosu od zbroi.Odbicie ciosu zadaje obrażenia przeciwnikowi który ten cios zadał no i oczywiście my nie otrzymujemy obrazen.Oba drzewka rozwoju posiadają również perk niwelujący wagę zbroi (czyli chodząc w mojej daedrycznej bieg nie jest spowolniony,a sama zbroja waży 0).

Co do pancerzy lekkich i ciężkich to zakładając,że rozwinęło się drzewko do końca to prawie różnicy nie ma oprócz wspomnianych perków oraz tego,że lekka zbroja robi mniej hałasu od ciężkiej więc jest lepsza do skradania *.

*Można zredukować hałas zbroi do 0 dzięki wyciszeniu,czyli albo zakląć buty,albo rzucić na siebie czar,albo rozwinąć skradanie i wziąć perk odpowiedzialny za to.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]