Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 24 wrz 2021, 07:02

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przegnanie deadry
PostNapisane: 01 mar 2012, 15:01 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Po wykonaniu zadania "Rytualny czar przywołania" mogę przywoływać na stałe atronacha. Problem w tym, że nijak nie mogę ich przegnać, ponieważ najpotężniejszym czarem jaki posiadam, jest "Przegnanie deadry" i gdy próbuję go użyć na Słudze Płomieni, wyświetla mi się napis, że jest on zbyt potężny dla tego zaklęcia. Pytanie brzmi: czy jest jeszcze jakiś lepszy czar, który pozwoli mi je wypędzać, czy muszę je zabijać za każdym razem, gdy chcę ich się pozbyć?

Tytuł: Re: Przegnanie deadry
PostNapisane: 01 mar 2012, 15:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
Może coś z tego pomoże, ale tutaj raczej zaklęty sprzęcik, a nie czar. Ale jeden kostur jest.
viewtopic.php?f=194&t=3748&hilit=daedr
(opcja szukaj :) )

PostNapisane: 01 mar 2012, 16:09 
Mistrz pada
Mistrz pada

Oj, szukałam szukałam: "przegnanie deadr", "wygnanie deadr", "odpędzenie deadr", "wypędzenie deadr", ale za każdym razem wyszukiwarka nic nie znajdowała, więc pomyślałam, że nie ma takiego tematu :P "Odegnanie deadr" nie przyszło mi do głowy ;)
Jeśli chodzi o kostur, to dla niego Słudzy też są zbyt potężni. Jedynym ratunkiem jest zaklęta broń i to o naprawdę dużej mocy. Właśnie zepsułam sobie jedyną, jaką posiadałam. Wyganiała ona deadry na maksymalnym poziomie 36. Zniszczyłam ją, aby uzyskać zaklęcie i okazało się, że najmocniejszą bronią tego typu jaką mogę stworzyć przy maksymalnie rozwiniętym zaklinaniu i miksturze zwiększającej tę umiejętność o 26% jest broń wypędzająca deadry na max. poziomie 28... Sługa Płomieni ma niestety wyższy poziom, więc za każdym razem będę musiała unicestwiać go w tradycyjny sposób.
Trochę głupio, że znając zaklęcie na przywołanie tak potężnej deadry nie ma równie silnego zaklęcia na przepędzenie ich.

PostNapisane: 01 mar 2012, 16:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Minecraft, Mount&Blade Warband, Zanzarah, Heroes V, i za niedługo Divinity II
A nie rzucasz przypadkiem czaru z czeladnika? Bo jest też z eksperta, na daedry "silniejsze". (Może jakieś perki są od tego?)

PostNapisane: 01 mar 2012, 16:42 
Mistrz pada
Mistrz pada

Hmm, o perkach nie pomyślałam. Rzeczywiście, mam w perkach przywołania tylko czeladnika, bo mimo, że mam je na poziomie 95, to nie inwestowałam w perki zmniejszające koszt zaklęć na różnych poziomach. Myślałam, że skoro mogę kupować czary nawet z poziomu mistrzowskiego, to nie ma znaczenia, czy inwestuję w perki. Sprawdzę to przy najbliższym awansie.
Co do czaru "Przegnanie deadr" to jest to czar z poziomu eksperckiego (pozwala przeganiać do Otchłani potężne deadry) i facet od przywołania w Akademii Magów nie ma nic silniejszego do sprzedania.

PostNapisane: 01 mar 2012, 16:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Proponowałbym ostatni perk z drugiej od lewej gałęzi drzewka przywołania (Oblivion Bonding - na przywołaną broń) albo rzucanie oburęczne tego czaru z perkiem?

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]