Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 17 wrz 2021, 02:51

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przedświt - możliwe ulepszenie?
PostNapisane: 02 mar 2012, 14:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Czy można ulepszyć miecz jednoręczny Przedświt na poziom legendarny ??? i to samo pytanie do buławy MolagBala

Proszę o odpowiedź :)

Ja mogę ulepszyć tylko na wyjątkowy ,

Tytuł: Re: Przedświt - możliwe ulepszenie?
PostNapisane: 03 mar 2012, 18:11 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Proszę o odp. :D

PostNapisane: 03 mar 2012, 19:07 
Casual
Casual

można ale musisz mieć kowalstwo na 100 i premie do kowalstwa

PostNapisane: 03 mar 2012, 20:58 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

jesteś pewieN ??

PostNapisane: 17 mar 2012, 12:18 
Casual
Casual

Mam kowalstwo na 100 i mogę ulepszyć Przedświt do poziomu Bez Skazy. Więc da się. O ile pamiętam potrzebna jest Sztabka Ebonu.

PostNapisane: 26 mar 2012, 00:49 
Casual
Casual

Można ulepszyć do legendarnego, ja mam kowalstwo na 100 + 80 z przedmiotów i wszystko ulepszam na "legendarne"- Przedświt i buława MolagBala sprawdzone (podpowiedz: zaklinanie tez mam na 100 ;)

PostNapisane: 26 mar 2012, 02:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ale to rodzime tłumaczenie jest zrobione do bani - coraz bardziej się w tej kwestii utwierdzam :).
Jeśli występuje problem ulepszania ekwipunku, to pamiętajcie o istnieniu Alchemii. Mając ten dział wiedzy rozwinięty, można sobie przygotować miksturkę, która przykładowo zwiększa na n-sekund umiejętności kowala o kilkadziesiąt procent. Podobnie się ma kwestia zaklinania.

PostNapisane: 26 mar 2012, 03:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim
mruwczak98 napisał(a):
Czy można ulepszyć miecz jednoręczny Przedświt na poziom legendarny ??? i to samo pytanie do buławy MolagBala

Można. Jak większość broi daedrycznych. Wszystkie daedryczne bronie które dają się ulepszać są zbudowane na bazie ebonu (tak jak się je wykuwa z ebonu + serce Daedry) i wymagają ebon do ulepszenia. Żeby ulepszać na poziomie legendarnym, nie musisz mieć kowalstwo na 100 :P wystarczy na 90 i zaznaczony perk "Kowalstwo Daedryczne" tzn musisz tam "dojść" idąc prawą stroną "gwiezdnego imadła". Jeśli nie masz zaznaczonego tego perku, uzyskasz ulepszenie co najwyżej "bez skazy". Na "jakość" kowalstwa mają też wpływ specjalne poty "Premia do kowalstwa" jak również zaklęte przedmioty/stroje również podnoszące Premię do kowalstwa - dlatego warto się w nie wyposażyć przed przystąpieniem do ulepszania, ale jeśli nich nie masz - to się nie przejmuj, ulepszać można wielokrotnie ten sam przedmiot (zupełnie na odwrót jak z zaklinaniem) więc zawsze później możesz "poprawić" swój wykuty oręż!

Ps. Przedświt jest słabym orężem nawet ulepszonym. Zwykły stalowy miecz z niebiańskiej kuźni daje się ulepszyć na wyższy poziom jak Przedświt, że nie wspomnę już iż taki stalowy miecz można nasycić dwoma własnymi zaklęciami (zaklęcia Przedświtu są słabiutkie)

PostNapisane: 26 mar 2012, 10:53 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Oblivion, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Seria Mass Effect,(niedługo) Risen2
Przedświt mi się nadał na... powieszenie na uchwycie na broń, żeby ładnie wyglądał, tak jak większość artefaktów daedrycznych, teraz jedynie używam brzytwy Mehrunesa Dagona.

PostNapisane: 26 mar 2012, 13:57 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Saga Mass Effect, Saga TES, Risen 2, LoL, DMC5, KotOR-y ;)
Polkot napisał(a):
mruwczak98 napisał(a):

Można. Jak większość broi daedrycznych. Wszystkie daedryczne bronie które dają się ulepszać są zbudowane na bazie ebonu (tak jak się je wykuwa z ebonu + serce Daedry) i wymagają ebon do ulepszenia. Żeby ulepszać na poziomie legendarnym, nie musisz mieć kowalstwo na 100 :P wystarczy na 90 i zaznaczony perk "Kowalstwo Daedryczne" tzn musisz tam "dojść" idąc prawą stroną "gwiezdnego imadła". Jeśli nie masz zaznaczonego tego perku, uzyskasz ulepszenie co najwyżej "bez skazy". Na "jakość" kowalstwa mają też wpływ specjalne poty "Premia do kowalstwa" jak również zaklęte przedmioty/stroje również podnoszące Premię do kowalstwa - dlatego warto się w nie wyposażyć przed przystąpieniem do ulepszania, ale jeśli nich nie masz - to się nie przejmuj, ulepszać można wielokrotnie ten sam przedmiot (zupełnie na odwrót jak z zaklinaniem) więc zawsze później możesz "poprawić" swój wykuty oręż!

Ps. Przedświt jest słabym orężem nawet ulepszonym. Zwykły stalowy miecz z niebiańskiej kuźni daje się ulepszyć na wyższy poziom jak Przedświt, że nie wspomnę już iż taki stalowy miecz można nasycić dwoma własnymi zaklęciami (zaklęcia Przedświtu są słabiutkie)

?!?!?!?!?!?!?!?? Ja pojechałem Po lekkich i całe eq mam ulepszone na Legendarnym o.O

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona