Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 20 paź 2020, 20:51

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: BlackScreen, wiatraki szaleją
PostNapisane: 26 lis 2012, 15:15 
Casual
Casual

Witam.

Mam nadzieję, że identyczny problem nie był już poruszany, nie chcę sobie nagrabić na początek :P Ale nic, szukałem, nie było nic przydatnego.

Otóż:
Biorę nową grę, normalnie idę z fabułą, gram. Była ponad godzina gry. Wyłączyłem komputer, na drugi dzień odpalam gierkę, wczytuję zapis i co? Gram około 4-5 sekund i ekran się wyłącza, jakiś tam komunikat VGA, raczej to nie jest ważne, taki sam wyświetla się po włączeniu kompa. To jeszcze nic, ale jak się wystraszyłem, gdy usłyszałem jak mi zaczął buczeć komputer. Wiatraki zaczęły szaleć na pełnych obrotach, klikając włącznik nic nie dawało, po wciśnięciu resetu na chwilę się uspokajał, ale po puszczeniu przycisku dalej szalał. Wyłączenie listwy pomogło, po tym mogłem normalnie odpalić kompa. Postanowiłem spróbować drugi raz. Nowa gra... Wybrałem inną rasę, bo ork mnie nie kręcił, wszystko spoko, znowu nabiłem półtorej godziny gry, z tym że sprawniej, byłem o wiele dalej. No i co? Dzisiaj sobie odpalam kompa po powrocie ze szkoły i znowu to samo... Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Jednego dnia gram na wysokich detalach, a drugiego na najniższych nawet sobie mapy nie otworzę. Aha, być może ta informacja się przyda: na drugi dzień po resecie kompa jest natychmiastowy crash po odpaleniu mapki, takie jakby przyspieszenie tego, co miałoby być kilka sekund później :P.
Aha, dodam jeszcze że jest to wersja piracka. Chciałem sobie zobaczyć jak ta gra wygląda i wgl. ponieważ niby taki hicior, a ja nie grywam w gierki tego pokroju, a gameplaye nie wyglądały zachęcająco. Więc pobrałem przed zakupem na steamie. No i słusznie jak widać. :)

SPECYFIKACJA KOMPUTERA:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70 GHz
RAM: 4GB
Grafika: NVIDIA GeForce GTS 450
Płytki głównej niestety nie jestem w stanie określić, bo ciężko się dostać do środka mojego kompa, musiałbym całego odłączyć, a nie wiem skąd mógłbym wziąć jej model :)
Windows 8 Pro x64

Gra jest w polskiej wersji językowej.

Pozdrawiam i czekam na jakiekolwiek posty :).

Tytuł: Re: BlackScreen, wiatraki szaleją
PostNapisane: 26 lis 2012, 15:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jakikolwiek post brzmi: wersja piracka, więc temat out.

ps. opisany problem, to może być problem z napięciem, więc kwestia zasilacza.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]