Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 25 paź 2020, 22:36

Napisz wątekOdpowiedz Strona 17 z 31   [ Posty: 304 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Niespodziewane błędy "Skyrim"
PostNapisane: 22 gru 2014, 13:42 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V Skyrim
Wygląda na to, że to nie Nexus i mody z niego (25 sztuk)..., nie rozumiem, używam dokładnie tych samych modów ze Steam, co poprzednio i nie było kłopotu z walką na pięści... Błąd podczas instalacji gry? Misji z pierścionkiem mogę nie robić, więc nie będzie kłopotu z zielonymi oczami, ale pojedynki na pięści się przydają... No i pozostaje pytanie, czy to, że nie mogę przesuwać ciał poległych to norma po zainstalowanie modów na szkielet, ciało i zbroje?

PostNapisane: 23 gru 2014, 11:46 
Adept analogów
Adept analogów

POMOCY !!!
Czy Ktoś mógłby mi chociaż napisać jak wykonać naprawdę "świeżą" instalację gry? Mam odinstalować samą grę, czy również STEAM, NEXUS, SKSE itd.? Ludzie, przed świętami moje życie rozsypało się w drobny mak, komputer to w tej chwili moja jedyna ucieczka od piekła na ziemi, a..., a zresztą..., Kogo to obchodzi...

PostNapisane: 23 gru 2014, 11:55 
ShadowCaster

odinstaluj wszystko oprócz steam, po restarcie przeczyść komputer CCleaner
Zainstaluj grę, poczekaj na aktualizacji ze steam, zainstaluj SKSE, na końcu Nexus

PostNapisane: 23 gru 2014, 12:07 
Adept analogów
Adept analogów

DZIĘKI.

PostNapisane: 24 gru 2014, 12:16 
Adept analogów
Adept analogów

Mam problem, zrobiłem co pan "Nocny" kazali, tyle że SKSE nie pokazuje się w panelu sterowania (odinstaluj program), po Nexusie też zostały "śmieci", czy mam to usunąć ręcznie? Zostały foldery: Nexus, SKSE, Saves Skyrim (nie podaję dokładnych nazw folderów). Może źle ustawiłem CCleaner Free v.5.01.5075 (64bit), pierwszy raz obsługuję ten program. Usunął ponad 2GB śmieci, a to zostawił... Co mam zrobić z tymi folderami? Może odinstalować również STEAM?
POMÓŻCIE, komputer był tylko dodatkiem do mojego życia, a teraz musi mi zastąpić dosłownie wszystko, co liczyło się w moim życiu... Mam tylko tą grę... Są święta, a ja od kilku dni..., nieważne, to nie telefon zaufania.

PostNapisane: 24 gru 2014, 18:02 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim
EquesCarbo napisał(a):
Mam problem, zrobiłem co pan "Nocny" kazali, tyle że SKSE nie pokazuje się w panelu sterowania (odinstaluj program), po Nexusie też zostały "śmieci", czy mam to usunąć ręcznie? Zostały foldery: Nexus, SKSE, Saves Skyrim (nie podaję dokładnych nazw folderów). Może źle ustawiłem CCleaner Free v.5.01.5075 (64bit), pierwszy raz obsługuję ten program. Usunął ponad 2GB śmieci, a to zostawił... Co mam zrobić z tymi folderami? Może odinstalować również STEAM?
POMÓŻCIE, komputer był tylko dodatkiem do mojego życia, a teraz musi mi zastąpić dosłownie wszystko, co liczyło się w moim życiu... Mam tylko tą grę... Są święta, a ja od kilku dni..., nieważne, to nie telefon zaufania.

Salve!
"Nocny dobrze radzi Ci" jak mówi mistrz Yoda :D
SKSE nie pojawia się w panelu sterowania.
1. Po odinstalowaniu gry odnajdź folder Skyrim w folderze STEAM. Przykładowa lokalizacja to C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Skyrim . Ręcznie usuń całą zawartość folderu Skyrim.
2. Odnajdź kolejny folder Skyrim. Przykładowa lokalizacja to C:\Users\"Twoja nazwa użytkownika"\AppData\Local\Skyrim. Ręcznie usuń całą zawartość folderu Skyrim.
3. Jeżeli nie potrzebujesz starych zapisów gry to usuń cały folder C:\Users\MI\Documents\My Games\Skyrim.
4. Skorzystaj z CCleaner`a. Po wyczyszczeniu nie zapomnij uruchomić ponownie komputer :-)

Intel HM76 (Panther Point)
RAM 8 GB
Intel HD Graphics 4000 + AMD Radeon HD 7670

Profil NEXUS - matatiah
Profil STEAM - matatiah

PostNapisane: 24 gru 2014, 23:11 
Adept analogów
Adept analogów

Zrobiłem to wszystko i nic, poszedłem krok dalej i odinstalowałem STEAM, a śmieci i tak zostały, więc usunąłem je ręcznie. Po nowej instalacji Steam, Skyrim, SKSE, Nexusa itd. żadnej zmiany na lepsze. Pojedynki na pięści wyglądają jeszcze gorzej, po wyzwaniu przeciwnik od razu wyciąga nóż i zostaje zabity przez straż lub obywateli, czy nawet własną rodzinę... Jestem pedantyczny, więc zrobiłem wszystko, co radziliście, krok po kroku i nic. Może to jakiś "śmieć", który jest zapisany w Steamie i podczas aktualizacji powoduje błędy, jeszcze przed wgraniem modów. Coś co jest przechowywane na moim koncie, w profilu, czy sam nie wiem gdzie... Jestem za "zielony" żeby samemu dojść do źródła problemu. Czekam na dalsze rady, każda mile widziana, bo mi pomysły się skończyły i nie dziwne, bo jestem totalnym amatorem jeśli chodzi o te sprawy. Dzięki.

PostNapisane: 27 gru 2014, 19:07 
Adept analogów
Adept analogów

Odpowiedź brzmi: FOOTPRINTS - mod ślady na śniegu. Instalowany przez STEAM, NEXUS czy ręcznie powoduje błąd z walką na pięści. Sprawdziłem każdą dostępną wersję oprócz Dragonborn i zawsze ten sam wynik, szkoda, bo fajny mod. Czy Ktoś zna jakiś zamiennik???

PostNapisane: 27 gru 2014, 19:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Są rzeczy, które mogą zabrać więcej czasu niż są tego warte - proszę zaakceptować ten fakt na wstępie.

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/24020 - być może to rozwiązanie przyniesie zmianę, aczkolwiek nie pokładałbym w nim całej nadziei. Program nie doczekał się oficjalnej implementacji systemu śledzenia i bardzo dobrze, ponieważ jego silnik nigdy nie został poprawnie (i całościowo) zoptymalizowany. Jeśli nie musisz, zrezygnuj z dodatków typu "Footprints".

Ponadto nie dubluj postów. Istnieje opcja edycji wcześniejszych wypowiedzi. Proszę o tym pamiętać.

PostNapisane: 28 gru 2014, 00:37 
Adept analogów
Adept analogów

Dzięki, dodam tylko, że mod FOOTPRINTS (ślady na śniegu) odpowiedzialny jest nie tylko za błąd podczas pojedynków pięściarskich, ale również za zielone świecące ledy zamiast oczu przy powtórnym wejściu do Zapomnianej Jaskini.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 17 z 31   [ Posty: 304 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  Następna strona