Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 28 paź 2020, 08:34

Napisz wątekOdpowiedz Strona 20 z 31   [ Posty: 304 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skaczący horyzont
PostNapisane: 25 sty 2015, 17:37 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Też tak macie, że jak biegniecie np koło białej grani to widzicie jakby góry się ruszały ??? Tzn. taki efekt jakby kołysania horyzontu. Dziwne bo wyłączyłem wszystkie mody i dalej to jest. Czyżbym nie tylko ja to miał, moze to silnik gry, nigdy na to nie zwróciłem uwagi.. macie tak ? :D

przeniesione. Zanim założysz nowy temat zauważ, że jest zbiorczy temat o tego typu problemach.
Uzyskasz pomoc szybciej w Twoi problemie nie zaśmiecając przy okazji forumObrazek nocny

Tytuł: Ekran ładowania w Markhart
PostNapisane: 31 sty 2015, 18:37 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Witam. Występuje u mnie problem ciągłego ładowania się, gdy chce wejść do miasta. Kod coc w ogóle nie reaguje, choć na innych miastach działa.
Wie ktoś może czego to przyczyna? Zaczynałem gre 4 razy i nadal to samo.
Po wgraniu moda open city, moge wejść do stajni przy mieście, ale krok bliżej bramy i gra się "zamraża".
Po zaatakowaniu strażnika i odsiedzeniu kary cały czas to samo.
Nie mogę również pojawić się koło Hroki, ani jej teleportować do siebie. Zupełnie jakby usunęło mi całą zawartość w mieście.

Tytuł: Re: Niespodziewane błędy "Skyrim"
PostNapisane: 07 lut 2015, 22:16 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Skyrim, kiedyś Oblivion, DragonAge, Baldury...
EquesCarbo napisał(a):
nocny napisał(a):
Używasz do segregacji LOOT?

Jestem całkiem zielony jeśli chodzi o mody, wszystkiego uczę się sam...
Mam około 81 modów (5 ze STEAM, reszta NEXUS)

Cześć.
Tak chwilę poczytałem tę dyskusję i generalnie chciałoby mi się napisać Tobie dużo (w sensie pozytywnym), ale nie ma siły, więc napiszę mało.
Cieszę się, że różni fajni ludzie grają w tę grę. Mimo że się nie znamy, w sumie łazimy po tym samym kraju, więc jesteśmy jakby krajanami :-)
Grać zacząłem późno, mimo że prezent (jak Ty) dostałem dawno, jak był na topie.

No ale co do modów, to jestem daleko bardziej zieleńszy, ładuje mi się 16, w tym jeden zawsze wypisze, że Error=15 bodaj - ale mi to nie przeszkadza. Fajnie się gra, radość jest, piszę se bloga o tym :-)
Wiesz, szkoda tylko, że niektóre rzeczy tak się irytują. Ja np. gdy spotykam jakiś błąd czy źle się coś rysuje, to mam dodatkową frajdę - obiecuję sobie, że to opiszę na blogu (już od wtedy jak widać) ... no i oczywiście na razie nie opisuję, tylko chomikuję screeny :-) Oto jeden z nich.
Oczywiście gdyby coś mi zupełnie nie działało, to pewnie też bym się denerwował - ok. Ale niedawno na jakieś 2 miesiące odłożyłem granie, bo musiałem z powodów neurologicznych... I żyję.

A Nocny to bardzo fajny facet, proszę na niego tu nie krzyczeć :-)
No i kończąc, cieszę się, że w obecnej erze jest ktoś, kto dopiero gra, a nie ma Skyrima 100 razy ukończonego. Może będzie można pogadać jak równy z równym.

PostNapisane: 07 lut 2015, 23:01 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Skyrim, kiedyś Oblivion, DragonAge, Baldury...
No i jeszcze zadałem sobie trochę trudu i znalazłem przykład jednego z błędów, który leżał u mnie jakiś czas. Na północ od Wraku Solnego Młota, na Morzu Duchów jest taki "kwadrat bermudzki", gdzie woda jest tak przeźroczysta, że aż niewodoczna. Ale pływać się da - nie "spada" się na dno...
Widać to tu w chmurze, chyba że da się wkleić wprost, ale wątpię:

(miałem rację, nie wstawia)
Dodam tylko, że znajdowanie takich ciekawostek jest dla mnie frajdą, w żaden sposób się nie uskarżam, jak szanowny przedmówca :-)

Nie pisz dwóch postów pod rząd, używaj opcji "edytuj" // Am.

Tytuł: PROBLEM Z GILDIĄ ZLODZIEI
PostNapisane: 23 lut 2015, 18:47 
Casual
Casual

Mam problem z Gildia Zlodziei. Otóż, wykonałem misję z pierścieniem, z długami, a jak Brynjolf ma mnie przedstawić temu szefowi, to idzie tam przez tajne przejście, ale jedyne co mówi to hmm, a w tej dalszej części gdzie przebywa reszta członków niby wtargnąłem...Wczytywałem save sprzed misji, resetowałem skyrima, kompa, a to nic nie dało...Jest jakiś sposób, ewentualnie komenda, żeby coś zrobić? Misja ,,W otwarte karty mi się nie rozpoczyna", a Brynjolf idzie.

Tytuł: Re: PROBLEM Z GILDIĄ ZLODZIEI
PostNapisane: 24 lut 2015, 01:21 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim, Wiedźmin 3
Nie wiem po co od razu to "resetowanie". Pytanie - jaką masz wersję gry?

PostNapisane: 24 lut 2015, 10:27 
Casual
Casual

1.9 coś. Co najlepsze gra przed tym update nie miała takich błędów. Natomiast u magów ta kobieta mnie niue oprowadza tylko idzie na ławkę i siedzi. Odpowiada jedynie ,,pytania możesz zadawać jak cię oprowadzę''.

PostNapisane: 24 lut 2015, 12:29 
ShadowCaster

zainstaluj Unofficial patch pl
najpewniej pozbędziesz się takich błędów w ten właśnie sposób

PostNapisane: 24 lut 2015, 12:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gothic, Wiedźmin, DA, Skyrim
Z moich obserwacji wynika, że te patche naprawiają wiele błędów ale dodają też inne ;) Mniej znaczące dla fabuły i płynności gry ale nie widziałem ich przed zainstalowaniem patchy ;) Dla przykładu - linie dialogowe niektórych postaci są zmienione na angielskie, inne z kolei mają mieszkankę - zdanie po polsku, zdanie po angielsku. W misji katrupienia smoka w Gaykine Delphine wychodzi przed karczmę i koniec. Wcześniej żwawo biegła do miejsca docelowego, a teraz po prostu stoi. Pojawi się co prawda w Gaykine w kulminacyjnym momencie ale spaceru z nią już mnie omija.

PostNapisane: 24 lut 2015, 13:35 
ShadowCaster

Z pewnością dzieje się tak jak piszesz podczas instalacji tylko jednego unofficiala zamiast kompletu, odpowiadającemu posiadanym DLC. O właściwym posegregowaniu i wyczyszczeniu Tes5Editem to nawet nie wspomnę :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 20 z 31   [ Posty: 304 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 31  Następna strona