Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 16 gru 2018, 01:35

Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 17   [ Posty: 165 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wywalenie na pulpit
PostNapisane: 30 gru 2014, 13:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dalej nie podałeś ustawień. Interesuje mnie nie launcher, ale plik. Sprzęt masz wystarczający, więc albo problem wynika z zbyt wygórowanych ustawień (np. ugrids większy niż 5), kolizji modyfikacji, lub wreszcie zaśmieconego pliku zapisu.

Ustawienia sprawdź fabryczne, tj. średnio-niskie, stosując domyślne pliki konfiguracyjne (katalog 'dokumenty'). Modyfikacje zmieniające tekstury powinny zostać wyłączone. Produkty Bethesdy nie radzą sobie z stabilną obsługą zbyt szczegółowych map. Pliki z zapisanymi stanami rozgrywki można próbować czyścić (pisałem o tym nieco wyżej), lub usunąć i zacząć od początku.

Na koniec wersja gry. Podaj swoją.

PostNapisane: 30 gru 2014, 18:57 
Adept analogów
Adept analogów

piotrek0032 spróbuj przeinstalować grę bo wygląda na to że może jakiś mod jednak został na komputerze lub jego część więc możliwe że to przez to.

PostNapisane: 31 gru 2014, 08:25 
Casual
Casual

Hej, znów te same problemy:( Teraz po czyszczeniu save'ów programem savetool po przejściu przez drzwi lub po szybkiej podróży wyłącza mi się gra. Wie ktoś co można z tym zrobić?

PostNapisane: 31 gru 2014, 13:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Narzędzia nie są w stanie naprawić zbyt uszkodzonych zapisów. Albo może inaczej - sytuacja, którą zapisałeś jest problematyczna. Jak wspomniałem wcześniej, wykonuj kopie bezpieczeństwa przed skorzystaniem z dodatkowych aplikacji. Tym niemniej może da się jeszcze coś z tym zrobić.
Mówisz, że problem występuje obecnie, gdy chcesz skorzystać z drzwi? Swojego czasu była sobie sztuczka powiązana z mapą, która ten konkretny problem eliminowała. Rzuć okiem tutaj: viewtopic.php?p=394788#p394788 .

Tytuł: Skyrim pod zainstalowaniu DLC
PostNapisane: 14 lip 2015, 03:56 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Zainstalowałem DLC włączam gierkę ładuje do menu i wywala. Wiecie może w czym problem?

przeniesione do właściwego tematu nocny

Tytuł: Skyrim się zawiesza
PostNapisane: 14 sty 2016, 14:38 
Casual
Casual

Jakiś czas temu postanowiłem pograć w skyrim od nowa. Od tamtego czasu walczę z wywalaniem, błędami save'ów i forami, ale dzisiaj, mimo żadnych zmian z mojej strony, Skyrim zawiesza się po kilkunastu sekundach i pomaga tylko wylogowanie się lub restart. Wcześniej skyrim działał bez zarzutu a niekończaca się zwieszka spotkała mnie pierwszy raz

Tytuł: Re: Skyrim się zawiesza
PostNapisane: 14 sty 2016, 15:10 
ShadowCaster

Żeby ustalić problem potrzebne są dane, czyli lista modów (plus informacja czy zostały posortowane LOOTem oraz lista brudnych modów z LOOT), czy mody były czyszczone, czy Tes5edit pokazuje jakieś błędy, czy używasz jakiś narzędzi typu boost, ENB, patche RAM, SKSE (zawartość skse.ini)itp., czy WryeBash pokazuje jakieś kolizje, stan zgodności save z masterlist z WryeBash, specyfikacja sprzętu. Tyle starczy. Naturalnie jak są logi Papyrusa to wyśmienicie.
Jeśli gra nie jest legalna to oczywiście nie ma sensu opisywać powyższe dane.

PostNapisane: 19 paź 2016, 16:27 
Casual
Casual

Mam taki oto problem, że czysty Skyrim (bez płatnych dlc) działa bezproblemowo, a już z zainstalowanymi wszystkimi płatnymi dlc wywala do pulpitu tuż po pokazaniu się znaczka Skyrima, mam wersję Steamową. Dodam, że nie ważne który z dlc odinstaluje to i tak wyrzuca na pulpit (tylko odinstalowanie wszystkich daje coś).

Tytuł: Problem z modami!
PostNapisane: 07 mar 2017, 19:41 
Casual
Casual

Siemanko
Mam problem otóż, mam Skyrim'a SE na steam'a (oczywiście z wieloma modami), po odpaleniu gry i wejściu w zakładkę "mody" pokazuję mi się przez sekundę napis "logowanie" po czym wywala do pulpitu. Grę mam od około miesiąca i dopiero teraz mi się coś takiego przydarzyło. Próbowałem sprawdzać spójność gry, usuwać wszystkie mody ale to nic nie dało, pomocy!

Tytuł: Re: Problem z modami!
PostNapisane: 07 mar 2017, 20:07 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Witaj,

Skoro mówisz, że sprawdzałeś spójność i usuwałeś mody, a gra dalej krzaczy to obawiam się, że będzie chyba potrzebny reinstall. A dogrywałeś jakieś mody ostatnio, czy tak nagle się zaczęło dziać?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 17   [ Posty: 165 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona