Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 21 paź 2020, 13:37

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2 pytania - Skyrim
PostNapisane: 24 lip 2014, 17:24 
Casual
Casual

Witam w poniedziałek kupuje Skyrima i mam do was pytanie, na ilu mniej więcej fps'ach pójdzie mi Skyrim, czy będzie chodził płynnie? Specyfikacja komputera:

Procesor: Intel core i5-3230M (4CPUs) ~ 2.6 GZ (w TurboBoost do 3.2, włacza się gdy program/gra potrzebuje większego taktowania procesora)
Grafika: GeForce GT 720M 2GB + Intel HD Graphics
Ram: 4GB
System: Windows 8 64-bitowy
HDD: 1TB
Wersja DirectX: 11
Inne: Laptop firmy Lenovo.

Moim 2 pytaniem jest czy dobrym wyborem będzie rasa Khajiit, łucznik i broń jednoręczna + lekki pancerz (Głównie łuk, miecz do obrony jakby wrogowie podeszli za blisko) myśle też nad Leśnym elfem i to samo, łuk broń jednoręczna itd. Pozdrawiam :)

Tytuł: Re: 2 pytania - Skyrim
PostNapisane: 27 lip 2014, 16:56 
Casual
Casual

Odpowie ktos?

PostNapisane: 27 lip 2014, 18:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Skyrim Fallout 3 Fallout NV
na stabilnych 60fps-ach powinien śmigać bez ingerencji w otoczenie.

Nie ma znaczenia czym grasz bo wszystko zależy jak perki rozdasz.
graj tym co ci się podoba.

PostNapisane: 27 lip 2014, 18:08 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Wei-ch'i
@Niski,
pierwsza sprawa - nie pisz posta pod postem, masz od tego opcję edytuj i tego używaj w przypadku chęci dodania/uzupełnienia posta. Sprawdź regulamin forum, pkt. 5 - link.
Sprawa druga - był już temat o minimalnych wymaganiach sprzętowych dla Skyrima [tutaj], więc tam powinna znaleźć się twoja wiadomość. Tym samym łamiesz 3 pkt. regulaminu forum - link j/w.
Sprawa trzecia : pod tym linkiem masz stronę na której sprawdzisz, czy gra będzie działać płynnie: link
Sprawa kolejna - dla zalecanych wymagań potrzeba procesora 4-rdzeniowego, twój posiada 2 rdzenie z technologią TurboBoost - nie wiem czy dasz radę "wycisnąć" max. wydajność graficzną, tutaj potrzeba opinii osoby, która grała na sprzęcie o podobnej konfiguracji. Wpierw sprawdź test na stronie Can You RUN It?

PostNapisane: 27 lip 2014, 19:13 
Casual
Casual

Pierwsza sprawa - Ja nic nie dodaję, po prostu zrefreshowałem temat bo nikt nie odpowiadał, gdybym tego nie zrobił pewnie na odp czekałbym dalej.

Sprawa druga - Nie obchodzą mnie minimalne wymagania tylko ilość fps na ilu pójdzie mi skyrim

Sprawa trzecia - Ta strona mi nie działa, mam jave i wszystko i nie działa.

Sprawa kolejna - Nie muszę grać wcale na ultra, wystarczy mi medium żeby było tylko stabilna gra bez ścin, tak jak pisałem wyżej ta strona mi nie działa

PostNapisane: 28 lip 2014, 08:47 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Wei-ch'i
mylisz się @Niski, pokrętne tłumaczenie się odświeżaniem tematu nie zwalnia z konieczności przestrzegania regulaminu forum, który złamałeś w 2 punktach: 3 i 5. Jeśli gracze nie dadzą odpowiedzi przez miesiąc - zgodnie z twoją logiką, zaczniesz nachalnie dodawać kolejne posty - jeden pod drugim by odświeżyć wątek? A może zaczniesz błagać o uwagę, hmm?
Kolejna sprawa to twoje słowa z pierwszego posta, w których napisałeś:
Cytuj:
na ilu mniej więcej fps'ach pójdzie mi Skyrim, czy będzie chodził płynnie?

poniżej zaś piszesz:
Cytuj:
Nie obchodzą mnie minimalne wymagania

Ja nigdzie nie piszę o minimalnych wymaganiach w kontekście twojego pytania dot. płynności gry (patrz na kontekst wypowiedzi!) - to co podaję mówiąc o minimalnych wymaganiach Skyrima, to temat w którym gracze wyjaśniają kwestie techniczne płynności i wymagań gry - patrz podany powyżej link! Gdybyś sprawdził ów temat, mógłbyś trafić na podobne info, oczywiście lepiej tworzyć nowy temat...i tutaj kolejny raz łamiesz regulamin forum, który de facto nie ja wymyśliłem. Poza tym istnieje wyraźna korelacja pomiędzy ilością fps a płynnością gry, ale skoro ten temat jest Ci obcy, nie będę zagłębiał się w niuanse w/w kwestii. Jeśli oczekujesz, iż gracze pojawią się z konkretną informacją - nie mając twojego sprzętu do gry - to takie oczekiwanie to przejaw infantylności podszyty piramidalnym kuriozum absurdu.
Nawiązując do trzeciego wątku twojego postu:
Cytuj:
Ta strona mi nie działa

- to już twój problem!
W całej rozciągłości prawo forum stoi po mojej stronie, a ja to prawo respektuję zwracając twoją uwagę na złamanie regulaminu, które usprawiedliwiasz trywializując kwestię poprzez konieczność niewinnego "zrefreshowania tematu".

PostNapisane: 28 lip 2014, 12:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Zawal przed czterdziestką
Myślę, że nie trzeba dalej ciągnąć tego wątku. Keldorn ma rację, złamałeś regulamin, a wątek tego typu istnieje. Tak więc zamykam. Jeśli chcesz pytać o prawdopodobną płynność gry, to zapraszam do odpowiedniego tematu.

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]