Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 21 paź 2020, 18:25

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wywalanie na pulpit wciąż ciągły problem
PostNapisane: 16 wrz 2014, 12:56 
ShadowCaster

W zasadzie wszystko powinno grać, papyrusy są ok na pierwszy rzut oka, nie mam pojęcia co się może u Ciebie dziać. Zwróć tylko uwagę, że w nocie błędu Kod wyjątku: c0000029 to Virus Error Code. Przeskanuj może kompa antymalwarem dla pewności wykluczenia wirusowego powodu.

PostNapisane: 16 wrz 2014, 13:02 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Wei-ch'i
@Zabijaka
Cytuj:
...grę uruchamiam przez skyrimloader.exe jako administrator...

w takim razie źle ją uruchamiasz. Po instalacji SKSE - grę uruchamiasz poprzez skse_loader.exe z uprawnieniami administratora. Dodatkowo uruchom w trybie zgodności z Windows Vista SP2. Sprawa która nie daje mi spokoju w przypadku twojego błędu (jako całości), to krytyczne błędy aplikacji z różnymi komunikatami: APPCRASH + atiumdag.dll, APPCRASH + ntdll.dll, AppHangB1, BEX. Przy takiej ilości błędów trudno o właściwy punkt odniesienia. Skoro nie ruszyłeś fabuły radzę:
☑ usunąć subskrypcję modyfikacji z Warsztatu Steam'a.
☑ usunąć wszystkie mody oraz patche.
☑ odinstalować Skyrim'a wraz z DLC.
☑ odinstalować poprawki AntiBSOD/AntiFREEZE.
☑ odinstalować sterowniki graficzne.
☑ wyczyścić pozostałość po sterownikach z użyciem Driver Cleaner'a.
☑ wyczyścić rejestr CCleaner'em bądź jv16 PowerTools
Następnie:
zainstalować najnowsze sterowniki ATI
zainstalować Skyrim'a wraz z DLC.
poczekać na Steam'owską aktualizację pakietu.
uruchomić grę bez patch'y i modów dla oceny wpływu innych niż mody/patche - czynników (np. systemowych) na stabilność gry.
odpuścić sobie czyszczenie plików TES5Edit'em.

Jeśli gra uruchomi się prawidłowo, wówczas:
zainstalować pierwszy patch Unofficial Skyrim Patch.esp z zachowaniem kolejności ładowania.
sprawdzić grę.
zainstalować kolejny patch itd...
....
sprawdzając w ten sposób krok po kroku, metodycznie - każdy z dodatków.
Tak bym zrobił mając całą gamę problemów, z którymi - będę szczery - stykam się pierwszy raz.
Na pewno zostawiłbym na sam koniec edycję plików skirim.ini oraz skyrimprefs.ini oraz wszelkie AntiBSOD'owe patche. Kierując się poradami z tematu FAQ techniczny - działaj stopniowo, realizując punkt po punkcie i testując efekt. Nie koniecznie wszystkie porady muszą znaleźć u Ciebie zastosowanie, więc zamiast wgrywać wszystkie dostępne patche, fixy, hot-fixy, optymalizatory - sprawdź czy gra nie może obejść się bez nich.

Edit: dokładnie jak radził @nocny. Sprawdź sprzęt skanując całość za pomocą Malwarebytes Anti-Malware, naprawdę - godny polecenia program, stanowiący świetne uzupełnienie aplikacji skanujących.

PostNapisane: 16 wrz 2014, 14:08 
ShadowCaster

Po zainstalowaniu skse przy uruchomieniu przez normalny launcher pojawi się monit błędu skse oraz błąd SkyUI o którym Zabijaka nie wspomina. To dziwne.
Ogólnie podobnie jak Keldorn również zalecam reinstal, najszybsza akcja, dojście do źródła problemu może zająć tydzień, bez gwarancji sukcesu. Ominie Cię również masa stresu.

PostNapisane: 16 wrz 2014, 19:44 
Casual
Casual

Zrobię jak napisał Keldorn. Tym razem na spokojnie patch po patchu. Swoja droga zrobiłem tak jak odinstalowywałem skyrima po południu (poza odinstalowywaniem sterowników ATI, tutaj jest taki problem, że te najnowsze 14.x... co się sypia podczas instalacji czarny ekran i nic się nie da zrobić w pewnym momencie dopiero miesiac temu po zainstalowaniu windowsa załapała instalacja i boję się powtórki) i grajac miałem crashe najczęściej StackHash_2264 i ntdll.dll a w między czasie wywalanie do pulpitu ale rzadziej co parę minut nie co 15-30 sekund i udało mi się rozpoczać grę i jedno zadanie u karczmarza w 2,5 godziny wykonać (wracałem przeładowany łupem). Jutro zacznę łacznie ze sterownikami AMD. I pod koniec weekendu dam znać co i jak, urlop się kończy do szkoły się trzeba przygotowywać tak więc parę dni mi to zajmie.
@Nocny anti-malware nic nie wykrył adwcleaner (którego używam częściej też nic). Tak więc dzięki wielkie wszystkim za pomoc, ja napiszę jak to wszystko chodzi kiedy tylko mi czas pozwoli zasiaść do Skyrima, za jakieś 2-3 dni. Tak więc jeszcze raz wielkie dzięki i do usłyszenia.

PostNapisane: 16 wrz 2014, 21:47 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Wei-ch'i
@Zabijaka,
znalazłem taki oto fix na BEX error, o którym wspominałeś poprzednio:
Spoiler:

nie zaszkodzi go wypróbować, w 0:42 sek. filmu widać, iż dodano Skyrim'a do okna "Zapobieganie wykonywaniu danych" (DEP, Data Execution Prevention). Nie mam pewności czy powinieneś tu dodać plik wykonywalny Skyrim'a czy może skse_loader.exe - po instalacji SKSE? Najlepiej sprawdź dwie opcje dla uzyskania pewności.
Co do sterowników - jako posiadacz GeForce'a GTX 660 - problem przez Ciebie opisywany jest mi obcy, zobacz czy sterowniki w wersji 12.1 spełniają wymogi dla stabilności rozgrywki. Prześledź poniższy film:
Spoiler:

Jeśli uruchomisz grę i będziesz miał niskie FPS'y - przeczytaj ten wątek.

PostNapisane: 21 wrz 2014, 08:50 
Casual
Casual

Problem mam poważniejszy niż skyrim mianowicie appcrash ntdll.dll. Wczoraj wieczorem zakupiłem wasteland 2 i też krzaczy ntdll.dll to samo się robi oraz przy oglądaniu seriali za pomoca vlc media player (przy wyjściu z programu ntdll.dll) chrome też się sypie ale to z reguły dlatego, że otwieram wiele kart (20-30), na kompie i mam awarię flash (choć wcześniej to się nie robiło nawet jak miałem 1gb ramu na xp) i dopóki tego nie naprawię skyrimem sie nie będę zajmował. Boję się tylko, że to ram lub dysk bo takie rzeczy wyczytałem na elektroda.pl

PostNapisane: 21 wrz 2014, 11:47 
ShadowCaster

Polecam Ci programik FixDll. Aktualizuje biblioteki dll i naprawia te uszkodzone. Powinien pomóc w Twoim wypadku.

PostNapisane: 21 wrz 2014, 15:50 
Casual
Casual

@nocny programu FixDll nie znalazłem pobrałem jakiś Dll-Files Fixer. Sprawdzałem pamięć RAM windowsowym programem nic nie znalazł, dyski sprawdzone przez hd tune pro (nic nie wykryły) dll-files fixer też coś tam niby czyścił ale dalej mam problem ntdll.dll w tygodniu zrobię czystą instalkę windowsa

edit: sprawdzę jeszcze progra, jv16 power tools

PostNapisane: 22 wrz 2014, 10:53 
ShadowCaster

pierwszy wynik w google na temat ntdll.dll problem :)

PostNapisane: 17 paź 2014, 10:58 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: The Elder Scrolls 1-5, League of Legends, The Elder Scrolls: Legends
Mam problem w tym że jak wchodzę do Tawerny,gospody czy do domu jarla (Smocza Przystań) To robi się okno ładowania -> Dźwięk się zacina -> Pojawia się czarny ekran -> I wywala do pulpitu. Spójność danych nie naprawiła błędu. Modów nie mam wgranych. Pomóżcie Proszę.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona