Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 21 paź 2020, 15:20

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Poważny problem z wczytywaniem zapisu gry/ HELP!!!!!
PostNapisane: 03 lut 2015, 19:51 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim, Crysis 2, Q3 excessiveplus. Ulubione: Outlast, Amnesia, Wolfenstein RTC, Tekken
Jak w tytule podałam chodzi o problem z wczytywaniem konkretnego zapisu gry, który mam od wczoraj. Dzisiaj wydarzyło się to samo i już w ogóle nie jestem w stanie kontynuować grania na swoim save'ie, gdyż po kliknięciu "load" gra ładuje się i ładuje a końca nie widać. mogłabym nawet zostawić to tak na 5 godzin i po sprawdzeniu po tych 5'ciu godzinach byłoby dokładnie tak samo jakbym to zostawiła - czyli dupa zbita ;( ://////// ogólnie to problemy zaczęły się dziać dopiero po władowaniu modu Moonpath; najpierw dziwne krzaczenie się podczas grania, później coraz częstsze i doprowadzające do szału zawiasy, dla których jedynym odwieszeniem było zresetowanie kompa :/ a teraz te cholerne "ładowanie" w nieskończoność. A co najciekawsze - gdy sprawdziłam swój wcześniejszy save (9 lvl'i wcześniej), który powstał przed podróżą do Elswyer wszystko grało cacy ale ani mi się śni olanie tego z wyższym lvl'em i powtarzanie prawie 10 lvli questów na nowo :/ Jest jakakolwiek szansa na możliwość kontynuowania bierzącego save'u bez konieczności porzucenia go?? COKOLWIEK?? Tylko niech mi ktoś nie wyskoczy z tekstem by odhaczyć ten mod w aktywnych w ustawieniach gry bo wtedy przy ładowaniu dostaję ostrzeżenie, że już pewne elementy gry nie są już dostępne a gdy mimo wszystko klikam "yes" to wszystko się zawiesza na amen w piździec i nie jestem w stanie nawet strzałką ruszyć.....

Tytuł: Re: Poważny problem z wczytywaniem zapisu gry/ HELP!!!!!
PostNapisane: 03 lut 2015, 20:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Czy w tym zapisie byłaś akurat w lokacji, którą dodawał mod? Czy wersja gry oraz inne mody są z modem kompatybilne? Czy masz wszystkie wymagane do działania mody?

Obrazek
Aby dołączyć, kliknij w obrazek.

Free Company of Alinor- Ktoś

PostNapisane: 04 lut 2015, 13:14 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim, Crysis 2, Q3 excessiveplus. Ulubione: Outlast, Amnesia, Wolfenstein RTC, Tekken
nie, nie byłam w lokacji moonpath czyli w Elswyer podczas wystąpienia problemu z ładowaniem się save'a. w moonpath pograłam może z 3 godziny po czym przeniosłam się na zwykły teren Skyrim'u i już w ogóle nie wracałam do tamtej lokalizacji z modu. później zaczęło mi grę coraz częściej zawieszać, ze 3 razy na dzień a następnie wystąpił problem z ładowaniem. za pierwszym razem kiedy gra mi się tak długo wczytywała to zrobiłam reset a za drugim razem, już następnego dnia normalnie się załadowało. teraz to już nic się nie poprawia. nie wiem co może być przyczyną, a czy inne mody współgrają z moonpath to nie wiem bo nie zauważyłam niczego świadczącego o tym. Jest jakaś szansa na naprawienie tego czy nie?

PostNapisane: 04 lut 2015, 13:29 
ShadowCaster

przeleć wszystkie mody Tess5Edit (posortuj LOOT'em), to już samo w sobie powinno załatwić sprawę, ale jeśli nie, użyj tych dwóch narzędzi i zapomnij o problemie
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/52363/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/31724/?

PostNapisane: 04 lut 2015, 16:13 
Casual
Casual

ok, dzięki spróbuję. jeśli zadziała to postawię piwo :> :D

PostNapisane: 16 lut 2015, 18:20 
Casual
Casual

No więc tak: piwa niestety nie postawię, choćby tego wirtualnego bo zupełnie żaden z powyżej wymienionych programów nie zadziałał :/ mało tego, przy otwieraniu mojego save'u za pomocą dwóch ostatnich wymienionych aplikacji cały program się zawieszał tak, że nie szło NIC wykonać. totalne zero. pozostałe zapisy, w których nie grało się moonpath działały normalnie w tym programie ale tamten jak nawdziedzony. Loot też nic nie wskórał także save do wy*ebania za przeproszeniem. ale dzięki, że przynajmniej spróbowałeś pomóc. szkoda tylko, że nic nie pomogło..

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]