Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 21 paź 2020, 18:32

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy pójdzie mi Skyrim?
PostNapisane: 31 sie 2016, 12:59 
Casual
Casual

Witam, czy na tym sprzęcie uda mi sie w miarę plynnie pograć w Skyrima?

Procesor: AMD athlon 4450B 2X 2.30GHz

Karta graficzna: Nivida Gforce 210 1GB

Ram: 3 Gb

Z góry thx za pomoc :)

Tytuł: Re: Czy pójdzie mi Skyrim?
PostNapisane: 31 sie 2016, 13:28 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: CS:GO, Skyrim
Da się, ja miałem gorszy sprzęt i też chodził, oczywiście bym obstawiał niskie/średnie do sprawdzenia i 720p max. Do tego jeśli chcesz mody to tylko niezbędne, bez nowych efektów i grafiki lepszej bo może być ciężko, ale sprawdzić zawsze możesz;)

PostNapisane: 10 wrz 2016, 09:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

zapomnij. "Skyrim" wymaga konfiguracji - między innymi łatek do pamięci oraz nieoficjalnych apdejtów. wymaga także sprzętu, bo jaki jest sens męczenia pustej fabularnie gierki, bez udziału modyfikacji, które to UTRZYMUJĄ na powierzchni od czasu premiery? ano trzeba sobie tę zimną zupę podgrzać i przyprawić!
nie. chcesz "TESV", "New Vegas" czy cokolwiek innego na tym silniku, od tego studia, wtedy musisz mieć te minimum 4gb twardej pamięci, 3gb na solidnej karcie graficznej, porządne chłodzenie i masę czasu na przygotowanie samej gry. mówię ci to szczerze mając za sobą n kampanii na kilku komputerach. wszystko inne to sztuczki, balansowanie na linie. a przecież nie jesteśmy w cyrku.

PostNapisane: 10 wrz 2016, 11:22 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

@loneirus, Nie masz racji, kiedyś modów nie było i jakoś każdy grał i nie przeszkadzało. Ja jeszcze pamiętam, że grałem na starym kompie (już mam 3-ciego.), Celeron 2,3 GHz 2 GB Ram DDR 1 i radek 9550. Grałem bez modów i jakoś udało mi się grać i skończyć grę. Teraz po 5 latach gram na obecnym, I7 3770, 8 GB DDR3 i Zotac GTX 560 Ti (nie długo przesiadka na GTX'a 660 w "spadku") i gram z modami.

@megatroon, Tak jak pisałem wyżej...

Cytuj:
bez nowych efektów i grafiki lepszej
możesz brać śmiało. SkyUI + kilka drobnych modów na poprawę "błędów" i możesz grać śmiało :)

PostNapisane: 10 wrz 2016, 14:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

czyt. ze zrozumieniem. "skyrim" jest niczym innym jak podkładką pod ponad 50 tysięcy dodatków. grać sobie bez nich w 2016 roku, 5 lat po premierze? masochizm. super gra, okrojona do wanilii. tymczasem odpowiednia konfiguracja zapewnia te 60 klatek przy pełnym hd. tylko trzeba dać sobie szansę...

PostNapisane: 10 wrz 2016, 14:30 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

@loneirus, Wiem dlatego pisałem wcześniej...

Cytuj:
oczywiście bym obstawiał niskie/średnie do sprawdzenia i 720p max

Więc, sprawdzić zawsze można w 1080p i max detale, ale bez modów. Oraz twój cytat

Cytuj:
"skyrim" jest niczym innym jak podkładką pod ponad 50 tysięcy dodatków. grać sobie bez nich w 2016 roku, 5 lat po premierze? masochizm

Gothic 1 wyszedł w 2001, ludzie do tej pory grają bez modów i jakoś nic im nie przeszkadza. Sam czasami wracam do tej gry tylko po to, aby poczuć klimat codziennego życia w Kolonii, który jest bezcenny.

PostNapisane: 10 wrz 2016, 15:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

porównujesz skyrima z klasyką? .. ok :]

bugthesda zrobiła wielki szum - 11.11.11 - mieli nawet PRową, specjalną datę premiery. tymczasem ich gra od pierwszego już dnia była pełna wad i to tak daleko idących, że nie dało się jej ugryźć. 2011 rok. 2011.
modderzy uratowali ten fejl przed wydawniczą klęską, którą tuszować próbowali komercyjni recenzenci, co to otrzymali darmowe kopie testowe. pamiętam pierwsze nagrania z "TESV", z których śmiały się miliony ludzi. gracz zakładał sklepikarzowi koszyk na głowę, po czym kradł asortyment...
istnieje powód, dla którego ogrom konsumentów uważa stare odsłony serii za godniejsze. nie były techniczne lepsze, aczkolwiek na tamte czasy bardziej innowacyjne. czy "Skyrim" było innowacyjne? w tamtejszych rzekach płynęła nie woda, lecz kisiel.
z modyfikacjami jest to gra po prostu lepsza. zwłaszcza dzisiaj. modyfikacje jednak program taksują, więc wymagania rosną. nie polecę skyrima obecnie nikomu, nie bez tony pudru. bo nie. co innego z Falloutem 4. ale tam silnik jest lepiej przygotowany.

- o http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/75954, takie aktualizacje nadają rozgrywce sens dzisiaj. nim bugthesda łaskawie wyda własną wersję "remastered", wszystko będzie już dostępne.

PostNapisane: 10 wrz 2016, 22:56 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

loneirus napisał(a):
porównujesz skyrima z klasyką? .. ok :]

Wiesz, moja młodość do Gothic'i, cała seria fakt, że "trójka" nie bywa do grania na początku, ale potem ludzie zrobili co trzeba i super się grało.

PS. Nie zjechaliśmy z tematu za bardzo? xd

PostNapisane: 11 wrz 2016, 15:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

żaden problem! zabrzmi to niesamowicie zajadle, złośliwie i w ogóle nieczysto, lecz niech się cieszą (ci "z góry"), że w ogóle tu jakieś posty się - jeszcze - przewijają. lokalna społeczność zabiła forum, a teraz z tego co widzę dobija nawet zloty. także hulaj dusza w granicach dobrego smaku.

PostNapisane: 11 wrz 2016, 18:04 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Hehe to ładnie a używasz może Mod Organizator?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona