Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 21 paź 2020, 12:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Brak misji u Towarzyszy
PostNapisane: 31 paź 2016, 18:35 
Casual
Casual

Gra w: Skryim V
Cześć,
Zrobiłem misje dla towarzyszy w której miałem zabić chyba jakiegoś przywódca Srebrnej Ręki, robiłem te zadanie dawno, ale pamiętam, że na początku przyjąłem wilkołactwo i po przemianie znalazłem się niedaleko jakiegoś fortu w której miałem zabić przywódcę Srebrnej Ręki i byłem tam z Aela (chyba tak się pisało jej imię) i pobiegliśmy do jakiegoś fortu i pod koniec Aela znalazła zabitego Skjora (zabił go ten przywódca) i Aela się pożegnała się z Skjorem i kazała mi wrócić do Białej Grani do Jorrvaskr więc wróciłem tam zadanie się chyba zakończyło bo nie mam nic w Zadaniach aktywnego.Wiem bo zostało mi kilka misji i nie będę miał co robić.Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, przeszedłem już kilka razy Gildię Towarzyszy i nie miałem żadnych problemów. Aela normalnie wróciła do Jorrvaskra i nie mam co robić, nie mam żadnego dialogu u każdego z towarzyszy typu '' Dowiedz się jak pomóc towarzyszą''.
Ostatnia misja którą wykonałem dla towarzyszy była ''Odbiór''.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Tytuł: Re: Brak misji u Towarzyszy
PostNapisane: 01 lis 2016, 01:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

podobne miałem ekscesy programu w ostatnim czasie, choć z innym kawałkiem fabuły ww. grupy. polecam konsolą to załatwić. startquest, lub setstage. gra czeka na wykonanie jakiegoś losowego questa, a ponieważ nie ma od kogo go pobrać, tedy trzeba rzecz forsować. wykonaj zapis bezpieczeństwa i spróbuj włączyć zadanie oznaczone jako "CR10" poleceniem "setstage cr10 10".
od razu nadmienię, że dalej może być w porządku, lub nie. jeśli kolejne zadania będą się wieszać, trzeba będzie je pchać konsolą. po to właśnie zaleciłem zapis bezpieczeństwa.

PostNapisane: 02 lis 2016, 13:07 
Casual
Casual

Tak właśnie zrobię.
Zapis bezpieczeństwa zrobiłem już dawno.
Chciałem to załatwić komendą, ale żadnej nie mogłem znaleźć.
Ale jak popatrzałem na internecie to jestem na etapie tego zadanka, znaczy wykonałem je porozmawiałem z Aela i miałem wrócić chyba do Jorrvaskr.
Zadanko:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:The_Silver_Hand
-I z tego co doczytałem się na wiki powinienem dostać od Aeli 2 losowe zadania z 3:

-Kradzież planów - ukradnij plany Srebrnej Ręki z jakiegokolwiek obozowiska tej organizacji. Lokalizacja obozu będzie losowa - po prostu udaj się we wskazane miejsce i, najlepiej po cichu, zabierz dokumenty.

-Prosto w serce - zabij przywódcę Srebrnej Ręki. Ponownie, lokalizacja będzie losowa. Misja jest jednak prosta, polega na zlikwidowaniu grupy przeciwników i ich lidera.

-Odzyskanie - musisz odzyskać kolejny fragment Wuutharda. Ponownie, lokalizacja losowa. Wystarczy, że udasz się na miejsce, pokonasz paru przeciwników i zabierzesz fragment.

Źródło:http://www.eurogamer.pl/articles/skyrim-poradnik?page=33

Spróbuje skorzystać z tej komendy i napisze czy coś dała ta komenda.

PostNapisane: 02 lis 2016, 13:29 
Casual
Casual

Jednak to nie ta komenda, po prostu nie ma jakiegoś błędu tylko jestem raczej dalej i nie załapało.
To musi być późniejsza misja.
Na górze napisałem wcześniej już dokładnie gdzie skończyłem.
Możesz sprawdzić jeszcze raz i spróbować podać inna komendę bo ja jestem w tym zielony, umiem coś tam znaleźć, ale jakieś inne questy to mi trudno znaleźć.
Jakby co to wgrałem nieoficjalnego patcha, ale nic nie pomógł.
Jedyne rozwiązanie jakie widzę to pchanie misji komendami do przodu.
Możesz podesłać jakieś komendy, a wyżej napisałem już dokładnie kiedy skończyłem, kiedy pojawił się problem, i jakie misje powinienem mieć.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]