Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 22 paź 2020, 12:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 69   [ Posty: 682 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 69  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Rozwiązanie problemu] Skyrim się nie włącza
PostNapisane: 17 lis 2011, 19:45 
Casual
Casual

Ołl jee, zadziałało to z dzwiękiem, dzięki wielkie ! :P

PostNapisane: 17 lis 2011, 22:03 
Casual
Casual

Gra w: Dead Island, Skyrim, Rage Oblivion, Nox
Mi Steam wyświetla obecnie 22 godziny gry i na moje nieszczęście od dzisiaj gra wywala do pulpitu regularnie po wczytaniu save lub włączeniu nowej gry (tak po 1-5min) i nie pomaga nic co było napisane na tych 14 stronach które są tutaj zapełnione (dla tych co pomagali z góry wielkie DZIĘKI a co niektórzy wpierw powinni prześledzić kilka stron a później zadawać pytania) . A więc nastał czas na zrobienie przerwy w Skyrim dopóki Bethesda lub fani nie wydadzą jakiegoś patcha. Mam tylko nadzieję że owy patch naprawi problem z wywalaniem do pulpitu bo w Fallouta 3 do dziś nie mogę grać z tego właśnie powodu :/

Edit:
aj zapomniałem jako że jestem tu nowy chciałbym się przywitać z resztą więc witajcie ;p

PostNapisane: 18 lis 2011, 09:54 
Casual
Casual

Gra w: GRAM w GRE
Witam "forumowiczów".
mi pomógł następujący zabieg, a próbowałem już wielu rad i porad z różnych polsko i angielsko języcznych for. (może i dla niektórych stanie się panacueum na wywalanie do pulpitu)
Mianowicie:
Zmieniłem zapis w pliku Moje Dokumenty/My Games/Skyrim.ini z ENGLISH na POLISH i zadziałalo nie wywalało na pulpit i grałem blisko 5h. Przy następnym uruchomieniu znów powtórka tematu start gry i ... PULPIT.
Zajrzałem do wspomnianego powyżej pliku a tam znów miast być POLISH widniało ENGLISH, .... :diablo: zmieniłem atrybut pliku tylko do odczytu i teraz śmiga aż miło i zapomniałem o crashach i restartach

PostNapisane: 18 lis 2011, 10:19 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
W Skyrim instalowanym w języku polskim domyślnie ustawione jest Polish. Z tego co wiadomo, to rozwiązanie pomaga, ale przy pirackiej grze. ;]

PostNapisane: 18 lis 2011, 10:50 
Casual
Casual

Gra w: GRAM w GRE
Skirym kupiony na "wyspach" w preorderze więc ENGLISH :huh: , spolszczenie zassane, wgrane i działa :policjant: .
A jeśli pomoże również i :p5: :p3: :p5: :p3: :p5: "nielegalom", to niech pomaga :aniol:

PostNapisane: 18 lis 2011, 11:44 
Casual
Casual

Witam, jak ktoś ma kartkę graficzną NVIDIA to w panelu sterowania nvidii niech wejdzie w ustawienia 3d -> wyreguluj ustawienia ekranu -> i ustawi na "użyj ustawień aplikacji 3D". Jak ktoś zamiast tego ma "użyj zaawansowanych ustawień obrazu 3D" to ta wskazówka może się przydać, mi właśnie przez to gra nie chciała odpalić. :)

PostNapisane: 18 lis 2011, 20:14 
Casual
Casual

Otóż próbowałem wszystkiego z wyżej podanych problemów a gara wciąż wyłącza mi się po naciśnięciu przycisku o złudnej nazwie "GRAJ". Po paru chwilach gra się mi wyłącza, a zresztą wszystko jest pokazane w filmie owym: http://www.youtube.com/watch?v=9VuiTSYYwSk (Za jakość przepraszam) . Próbowałem wszystkiego co piszę tu, lub nawet na forach zagranicznych lecz problem wciąż jest. Reinstalowałem sterowniki, nowe fixy do karty instalowałem jak i gra mi ściągnęła jakąś aktualizacje. W grę grałem jeszcze dziś w nocy, tj. do mniej więcej 3 i gra działała normalnie, i mam w niej przegrane już 27h i żadnych większych problemów nie miałem, oprócz jednego lub dwóch wyrzuceń do pulpitu bez żadnych crashów. Z góry za wszelką udzieloną pomoc dziękuję :)

Mój sprzęt to:
System: Windows 7 64 Bit Ultimate
Ram: 3GB DDR3
Procesor: AMD Phenom II X4 955
Karta Graficzna: Radeon HD6850
Płyta Główna: GA-790XTA-UD4

PostNapisane: 19 lis 2011, 10:46 
Casual
Casual

Aghalaer, wiem, ze napisales, ze robiles 'wszystko' co pisza na forach, ale warto sie upewnic. Sciagalaes http://inskyrim.pl/download/Skyrim/Popr ... eries-090/ ? Jesli masz xfire, wylacz je. Sprobuj odpalic poprzez pliki z folderu z gra? Najlepiej napisz co konkretnie zrobiles do tej pory aby temu zapobiec.

PostNapisane: 19 lis 2011, 11:53 
Casual
Casual

Wcześniej gra wyłączała mi komputer , a teraz gdy zrobiłem prawie wszystko z FAQ gra sie w ogóle nie chce włączyć mój sprzęt to :

płyta główna Gigabyte GA-H55-UD3H
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTS 450
procesor DualCore Intel Core i3 540, 3066 MHz
Ram 4gb
system win7 32bit

PostNapisane: 19 lis 2011, 12:03 
Casual
Casual

Robiłem wszystko co pisałeś emT :) Ale pomogło mi jedno. Całkowicie zformatowałem dysk z Windowsem (u mnie C) zainstalowałem od nowa wszystkie stery, windowsa i grę. Jak się okazało miałem zainfekowany system, i to było przez to więc już pięknie działa :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 69   [ Posty: 682 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 69  Następna strona