Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 27 paź 2020, 06:07

Napisz wątekOdpowiedz Strona 62 z 69   [ Posty: 682 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 69  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Rozwiązanie problemu] Skyrim się nie włącza
PostNapisane: 29 lip 2014, 09:42 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Wei-ch'i
Z tego co pokazałeś na screen'ie - widać ewidentny brak spolszczenia, które powinno znaleźć się w folderze Strings. Nie ulega wątpliwości, że to brak plików jest powodem twojego błędu, ale powodów dla których instalacja spolszczenia nie przebiega prawidłowo - już nie rozumiem. Potrzeba by opinii graczy z podobnym problemem.
EDIT: - co do twojego ostatniego stwierdzenia, tutaj akurat nie jest to błąd, ponieważ w moim przypadku w plikach:
Kod:
Dawnguard.bsa
Dragonborn.bsa
HearthFires.bsa

również nie ma plików spolszczających, dam Ci screen'a na dowód:
Obrazek
Spolszczenie w moim przypadku znajduje się w folderze Strings - nie zaś w plikach .bsa

Ostatnio edytowano 29 lip 2014, 09:53 przez Keldorn, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 29 lip 2014, 09:46 
Casual
Casual

Ale jaki ja błąd zrobiłem wtedy? Ściągnąłem Skyrima ze steama?
Edit
Pobrałem jeszcze wersje steamową i zainstalowałem do niej zwykle spolszczenie rezultat jest taki sam jak z piratem:
Spoiler:

Edit 2
Tylko zastanawia mnie jakim cudem kiedyś zadziałało to bez problemu?

Ostatnio edytowano 29 lip 2014, 10:03 przez Terael, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 29 lip 2014, 10:03 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Wei-ch'i
Nie mam pojęcia co może być powodem błędu, może ściągnąłeś samego Skyrima - bez DLC, a później chciałeś owe dodatki jak: Dawnguard, Dragonborn, HearthFires - nałożyć na podstawkę ? Musiałbyś napisać punkt po punkcie co pobrałeś, w jakiej kolejności instalowałeś, z jakimi preferencjami językowymi i oczywiście jaką masz końcową wersję gry.
Ja mam Legendary Edition w wersji 1.9.32.0.8, oczywiście gra nie obyła się bez aktualizacji poprzez Steam'a.

PostNapisane: 29 lip 2014, 10:27 
Casual
Casual

Wszystko poprało się z steama. Gdy byłem w zakładce właściwości->DLC by zobaczyć czy dodatki zainstalowały się było napisane że tak. Wersja gry to 1.9.32.0.8.

PostNapisane: 29 lip 2014, 11:15 
ShadowCaster

robiłeś sprawdzenie plików lokalnych przez steam? ewidentnie instalka źle poszła.

PostNapisane: 29 lip 2014, 11:18 
Casual
Casual

Tak robiłem instalowałem 2 razy. Jeśli nie czytałeś wszystkich postów to pirat i gra ze steama z spolszczeniem działa normalnie.

Skoro już sobie "Nasz" user poradził używając "pirata", to z innymi problemami też sobie pewnie poradzi i pomoc z Naszej strony będzie mu zbędna.
WSW

PostNapisane: 11 paź 2014, 12:35 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: różne gry, w zależnosci od ochoty
Dobry; mam problem z uruchomieniem Skyrima. Wszedłem do jakiejś jaskini, zabijam kilku przeciwników, w pewnym momencie gra mi się... zminimalizowała do paska zadań i pokazał się pulpit. Aktywuję ją ponownie, czarny ekran z obwódką. Wyłączam ożywając menedżera zadań, włączam ponownie (przez Nexusa, jak zwykle) i pokazuje się okienko z napisem "Application load error P:0000065432". Inne gry na Steam działają poprawnie...

EDIT: problem rozwiązany, błąd Steama podczas aktualizacji.

Tytuł: CrashNaPulpit
PostNapisane: 17 lis 2014, 18:32 
Casual
Casual

Witam pobrałem skyrima ze steama i nie działał (wcześniej już grałem 3miech wcześniej było ok ale mi się znudził i go odinstalowałem i teraz znowu zainstalowałem) wywala na pulpit po logu firmy.
Próbowałem usuwania skyrim,skyrim pref nic nie działa,zmiany audio,odinstalowania i zainstalowania.
Na Steamie pisze mi ze 1 plik jest zły i że steam pobierze go jeszcze raz (nic nie robi..)
Skyrim działał mi gdy zainstalowałem Unofficial Skyrim Patch nadal mam i nagle nie działa wczoraj było wszystko ok wyłączałem gre i włączałem i działała..
Skyrim-piękna gra z toną bugów :(

Może mi ktoś pomóc bo szału dostaje ? :diablo: :(

Tytuł: Skyrim po zainstalowaniu MODÓW NIE DZIAŁA
PostNapisane: 22 sty 2015, 08:34 
Casual
Casual

tzn. nie chce się otworzyć... Gdy klikam ikonkę skyrima do uruchomienia gry, pare sekund odpali, jednak później wygasa i tak w kółko, skrótem: Nie mogę otworzyć Skyrima ze względu na MODY które zainstalowałem za pomocą Nexus Mod Manager

Przeprowadziłem instalacje modów jak należy, mody ściągałem ze znanej wszystkim stronki, jednak gra po zainstalowaniu ich nie chce się otworzyć :(

Jak to zniwelować? Proszę o odpowiedź

PostNapisane: 24 sty 2015, 10:49 
Casual
Casual

Siema, przeczytałem cały temat, i robiłem co radzili ale to i tak nie pomaga, dzisiaj zakupiłem Skyrim na steam, ot taka zachcianka, no i ściągnąłem grę, elegancko, odpalam, konfigurowanie pierwsze z automatu jak to steam, potem włącza mi się gra i wybierdam wersje pełną, potem graj i nic, to samo jak wybiorę wersję kinową. Ramka mojego logo na steam zaświeci się na zielona(w grze) po czym po sekundzie znowu na niebiesko(online) sprawdzam spójność plików i pokazuje ze brak jednego pliku, i jak go pobrać, co zrobić. dodam że kiedyś grałem w skyrim tyle ze pirata ( chciałem sprawdzić czy będzie działać na moim PC i działało, to kupiłem oryginał. Proszę o szybkie rozwiązanie problemu :(( !

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 62 z 69   [ Posty: 682 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 69  Następna strona