Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 27 paź 2020, 03:47

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 5   [ Posty: 46 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gra się wyłącza/crash do pulpitu.
PostNapisane: 23 sty 2012, 15:43 
Casual
Casual

Witam wszystkich. Ja mam dość dziwny problem a mianowicie: gram w tą grę od chwili kiedy pojawiła się w sklepach i do tej pory wszystko było dobrze aż do chwili kiedy odkurzyłam kompa z kurzu,który się tam uzbierał ( robię to co jakiś czas) i teraz po wyczyszczeniu gra się tnie i nie da się grać.Grę odinstalowałam i zainstalowałam z powrotem ale nic to nie zmieniło :-( już nie wiem co mam robić,jeśli macie jakieś pomysły to proszę o pomoc.

Windows XP Professional
Intel Pentium Dual CPU
2 GB RAM
Karta graficzna NVIDIA GeForce 9500 GT
wersja 6.14.12.6658

Ostatnio edytowano 23 sty 2012, 22:16 przez loriennn, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 23 sty 2012, 20:32 
Casual
Casual

Witam.

Nie wiem czy ten problem był już poruszony, więc przepraszam jeśli dubluje.

Mam problem z gildią towarzyszy. Chcąc do niej dołączyc, jestem zmuszony wejść do kwater mieszkalnych Yorrvaskr by porozmawiać z Kodlakiem. I tu zaczyna się mój problem, gdyż podczas wczytywania tej lokacji, gra wywala mnie na pulpit. Czy ktoś tak już miał? Jakieś pomysły?

Mam oryginalna grę na koncie steam, sprawdziłem spójność plików i przeinstalowałem grę, nadal nie pomaga.

Czekam na podpowiedzi.

Edit: Chciałem dodać, że próbowałem rozwiązać problem kodem a mianowicie player.placeatme [kod Kodlaka). Równiez wtedy dostaje crash. Nie dzieje się tak z każdą inną postacią. Czy to oznacza, że ta postać została usunieta z gry przez coś?

Pisze jeszcze raz, bo mój post był ostatni i nie wiem czy ktoś go zauważył.

/ Proszę o nie powtarzanie postów. Twój post na pewno został zauważony, proszę o nieco cierpliwości, może wkrótce znajdzie się osoba, która będzie w stanie ci pomóc. - mod.

Tytuł: Crash do pulpitu.
PostNapisane: 24 sty 2012, 13:09 
Casual
Casual

Gra do tej pory działała mi normalnie, niby przy instalacji pisało, że karta graficzna nie spełnia min. wymagań ale poszło, grafika była na LOW wszystko chodziło okej.
Wczoraj zaktualizowałam sobie sterowniki do karty graficznej, grafika przeszła na medium więc się ucieszyłam, ale dziś odpalam grę i przy każdym ładowaniu kiedy chcę np. odbyć szybką podróż w jakieś miejsce crashuje mi do pulpitu i dpa blada : /
Nie mam pojęcia jak mam niby stare sterowniki na nowo wczytać, więc postanowiłam tu napisać, wklejam screen z GPU-Z
Obrazek

Błagam pomóżcie mi, hahahaha, do szkoły nie poszłam, chcę sobie pograć i takie coś mnie spotyka, smutek w mym sercu.

PostNapisane: 17 lut 2012, 18:40 
Casual
Casual

Witam mam następujący problem podczas gry jest to 15.30 czasami 40 min gry i następnie wyłącza się do pulpitu (bez żadnego raportu o błędach) jakby co ma windows vista. Proszę o szybką pomoc gdyż jest to uciążliwe gdy co chwilę muszę się zapisywać i cały czas włączać od nowa grę

PostNapisane: 18 lut 2012, 13:50 
Casual
Casual

Może komuś da to do myślenia. Miałam to samo - czyli powrót do pulpitu lub zawieszanie się obrazu i tylko reset kompa pomagał, zmiana parametrów np. z ultra na low nic nie zmieniała, na ultra gra była płynna tak samo jak na low. Na wszystkich ustawieniach po około godzinie pojawiał się któryś z tych w/w problemów. Komp:
Win XP SP3
3 GB Ram
NVidia GeForce 9800 GTX+ 512MB
procesor AMD Athlon 64 (około 2.4 GHz podkręcony do 2.8) nie pamiętam dokładnie modelu, jednordzeniowy.
Wymieniłam procesor na AMD Athlon 64 X2 5600+ (2.8 GHz - dwurdzeniowy) i wszystkie problemy z grą ustały...

Tytuł: Problem - wyłączanie .
PostNapisane: 18 lut 2012, 20:53 
Casual
Casual

Witam.
Od niedawna mam grę Skyrim.
Gdy grałem wcześniej gra wyłączała się co jakieś półtorej godziny.
Teraz wyłącza się co 10-20 minut.
Nie wiem od czego to.
Proszę o pomoc.

PS. Dzieje się jeszcze to tak że gdy gram obraz się zacina ale mogę grać dalej gdyż słyszę głosy jak chodzę itd. Ale gdy nacisnę f5 czyli szybki zapis gra wyłącza się.

PostNapisane: 19 lut 2012, 10:58 
Casual
Casual

Jeżeli masz procesor jednordzeniowy to takie zawieszanie jest spowodowane problemem z szybkością wczytywania terenu i procesor sobie nie radzi... Potrzebny jest dwurdzeniowy jak pisałam wyżej. Poza tym ilość pamięci Ram - mam 3GB ale gram z patchem 4GB i jest różnica dla mnie odczuwalna.
Używałam GameBoostera oraz EVGA do podkrecania grafiki - oba programy powodowały mi lagi i sciny po jakimś czasie.
Słyszałam ze procesory 4-rdzeniowe powodują te same problemy i trzeba im ustawić żeby chodziły tylko dwa rdzenie. Nie wiem jak to zrobić, ale tak wyczytałam na innych portalach oraz w jakimś artykule o Skyrim i takich procesorach...

Poza tym "Człowieki" jak piszecie o problemach to dobrze podać jest sprzęt na którym gracie łącznie z systemem operacyjnym. Pisanie np. że sprzęt spełnia średnie czy minimalne wymagania gry nic nie daje, bo mój laptop na oko też takie spełnia a gra mi nie chodzi bo mam Intel MGMA i co z tego ze 512 MB...

Tylko nie dajcie sobie wmówić, że tak jest w wersji pirackiej... Sprawdzaliśmy ze znajomymi wersje piracką i oryginała. Na obu przed wymianą procesora było to samo z zawieszaniem obrazu, po wymianie na obu wszystko ładnie idzie.

PostNapisane: 19 lut 2012, 18:06 
Casual
Casual

Witam mam otóż taki problem włączam skyrima (oryginalnego) i gram se czasami 20 a czasami 40 minut a tu nagle jeb i gra wywala do pulpitu nwm jak rozwiązać ten problem od razu mówię że trik z dźwiękiem nie działa ;( <_<

parametry mojego kompa :

karta : Geforce 8600gt 512 mb (dziala plynnie na medium)
pamięć ram 8 GB
procesor : 2x athlon 4600+

Proszę o pomoc bo chce już normalnie pograć -_-

PostNapisane: 19 lut 2012, 18:25 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
http://inskyrim.pl/download/Skyrim/Popr ... ENBSeries/

Ten mod może pomóc w utrzymaniu stabilności gry. :)

Tytuł: Wyrzuca mnie z gry
PostNapisane: 23 lut 2012, 15:33 
Casual
Casual

Witam, włączyłem dzisiaj Skyrim po miesięcznej przerwie. Coś mi się tam ściągnęło, gram aż tu nagle gra mi się wyłącza i wywala mnie. Włączyłem znowu i to samo już gdzieś tak mnie z 10x wywaliło po 5 minutach gry.Więc mam takie pytanie, czy wywala mnie przez jakaś niezgodność,, czy przez to ze użyłem w grze kody na złoto i trochę na kowalstwo czy przez to że jest może jakiś bug w misji atak na samotnie, którą teraz przechodzę. Proszę o odpowiedz.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 5   [ Posty: 46 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona