Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 29 paź 2020, 16:12

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Język Polski na PS3
PostNapisane: 01 sty 2012, 16:02 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Cześć, czy jest możliwość spolszczenia gry na PS3, gdyz chciałbym ją zakupić jako prezent, a solenizant nie ma za bardzo opanowanego j. angielskiego.

PS: Jeśli był już podobny temat, to przepraszam za duplikat, być moze nie doczytałem się tego na forum ;)

I Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.

Chrzest Ognia, A. Sapkowski

Tytuł: Re: Język Polski na PS3
PostNapisane: 01 sty 2012, 16:54 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Z tego co mi wiadomo (chyba, że ktoś posiada świeższe informacje), nie ma legalnego, oficjalnego spolszczenia. Temat, owszem, był poruszany (ale odnosił się do PC) - leży w śmietniku forum, ze względu na zamieszczane w nim linki do pirackich plików. Jeśli autor owego posta udowodni mi, że podawane przez niego pliki są legalne, to linki zostaną przywrócone, a na chwilę obecną polecam zakup polskiej wersji gry.
Pozdrawiam.

Obrazek

PostNapisane: 02 sty 2012, 17:56 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Dobra, w sumie i tak juz nikt nie daję swoich sugestii więc proszę zamknąć temat ;)

I Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.

Chrzest Ognia, A. Sapkowski

PostNapisane: 02 sty 2012, 18:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Przed zamknięciem jeszcze wtrącę swoje trzy grosze. Cenega(to oni wydali Skyrim w Polsce) spolszczyła grę jedynie na blaszaki, bo - jak twierdzi - Bethesda nie wyraziła zgody na polonizację swojego nowego dzieła na konsolach. Co prawda słyszałem, że ktoś miał spolszczonego Skyrima na XBOXie(na jednym z for internetowych się przewinęło), ale konsola była przerobiona(to nielegalne, rzecz jasna). Tak, więc pozostaje czekać, aż Cenega wyda patch lokalizujący Skyrim, który trafi na konsole. Szanse na to są praktycznie żadne, więc nie ma szans - na chwilę obecną - możliwości, aby w legalny sposób spolszczyć Skyrim na Playstaion(a przynajmniej Ja takie informacje posiadam). Ewentualnie można jeszcze spróbować poszukać informacji na różnych forach poświęconych PlayStation, ale wątpię, aby powiedzieli coś innego, ale któż wie? ^^

PostNapisane: 29 kwi 2014, 06:57 
Casual
Casual

Gra w: Diablo II
Witam,

chciałbym odświeżyć temat spolszczenia Skyrima na PS3. Czy coś wiadomo na ten temat, Czy Cenega coś w tym temacie zadziałała. Czy cokolwiek związanego ze spolszczenie Legalnym jest robione.
Czytam na forach, że ktoś posiada plik przerobiony z PC, ale takie mnie nie interesują.

Pozdrawiam

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]