Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 26 paź 2020, 23:59

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skyrim się zawiesza w losowych momentach
PostNapisane: 18 lip 2012, 11:11 
Casual
Casual

Witam. Od około miesiąca znowu zacząłem grać w skyrima. Zaktualizowałem do wersji 1.6 i wgrałem kilka modów (jeżeli to jest istotne mogę podać listę). Kiedyś (pod koniec roku 2011) gra śmigała pięknie. Teraz z nieznanych przyczyn zawiesza się w losowych momentach, przeważnie na zewnątrz, czasem tuż po wczytaniu gry, czasem po graniu 15 min. Po prostu gra zatrzymuje się na jednej klatce. Nie jest to kilku sekundowy freeze. Jedynym wyjściem jest CTRL-ALT-DEL i zatrzymanie procesu. Gdy włączam grę wentylator zaczyna szybciej pracować. Wyczyściłem komp z kurzu, ale niewiele to dało. Obniżyłem grafikę i pobrałem Anti-Freeze ENB, ale to też nic nie dało. Pomyślałem, że może mam za słaby procek, ale raczej nie skoro gra na średnich chodzi około 50 FPS. Dzisiaj się wkurzyłem i pobrałem SpeedFan, program do monitorowania temperatury komputera. Bardzo się zdziwiłem, gdyż wysoką temperaturę mają tylko: GPU około 50 stopni cały czas i Core (rdzeń procesora?) 50 stopni ale drugi rdzeń wcale się nie nagrzewa, cały czas 20 stopni. Ponadto program pokazuje prędkość tylko jednego wentylatora (2000rpm normalnie, 2600 podczas gry). Nie mam pojęcia, może tylko jeden wentylator działa? A i jeszcze mój komp:
AMD Athlon 64x2 Dual Core processor 5600+ 2,91GHz nie podkręcany
Windows XP, 2 GB RAM
karta Nvidia GeForce 9600 GT z najnowszymi sterownikami
Jeżeli czegoś nie napisałem piszcie, jest to mój pierwszy temat na tym forum, wiem że jest już mnóstwo takich tematów, ale żaden nie odzwierciedla mojego problemu.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]