Teraz jest 04 gru 2020, 17:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]

Czy warto kupić Assasin's Creed II
Tak 100%  100%  [ 4 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Moja ocena Assasin Creed i pytanie
PostNapisane: 12 paź 2014, 19:31 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: The Elder Scrolls V : Skyrim, Call of Duty, Assasin's Creed, PayDay 2
Pamiętajcie że to jest tylko moja ocena i niech nie będzie ona dla was głównym argumentem żeby kupić tą grę, czy też nie.

Assasin's Creed zrobił na mnie duże wrażenie. Gra jest z 2007 roku a grafika bardzo mnie zaskoczyła. Miasta zostały wykonane bardzo szczegółowo. Są one duże, a na większość budynków można wejść. Minusem jest tylko to że mamy ich tylko 3, Damaszek,Jerozolima i Akka. Na początku cała historia wciągnęła mnie tak bardzo że grałem trzy godziny bez przerwy bo byłem ciekaw co dalej. Niestety dalej już nie było tak pięknie. Misje są oparte na tym samym schemacie: Dojedź do miasta, po wspinaj się na wieże by znaleźć cel który powie ci co nie co o twoim celu, pójdź do biura i poinformuj że jesteś gotowy, zabij cel Jednak grałem dalej bo i tak mi się podobało choć w niektórych momentach ziewałem. Walka z nieprzyjaciółmi była bardzo łatwa. Albo używałem kontrataków, albo łapałem ich, wywalałem na podłogę i dokańczałem ukrytym ostrzem. Ale to że potyczki z nieprzyjaciółmi były bardzo łatwe to nie znaczy że mi się nie podobały. Wręcz przeciwnie. Lubiłem oglądać krótką scenę jak widowiskowo dobijam ostatniego wroga. Nie da się chyba ocenić dokładnie pierwszą część Assasin's Creed. Świetnie się bawiłem, ale czegoś brakowało ale nie wiem dokładnie czego. Może gra jest zbyt liniowa. Nie wiem. Nie żałuje zakupu ale tak czegoś brakuje :/

Pytanie

Czy opłaca się kupić Assasin's Creed II? Jest to nowa część w której zobaczymy dokładnie tą samą grę z nowymi bohaterami i fabułą? Czy jednak na prawdę dużo się tam zmieniło w porównaniu do pierwszej części. Bo mam dylemat, czy kupić czy nie. Jak się różni od AC1 i czy wogle się różni?

Pozdrawiam

Armia Call of Duty http://callofdutywarfare.pl/ Najlepsza strona o serii CoD. Newsy, opisy przejścia misji i wiele więcej. Znajdziesz ją też na Facebooku : https://www.facebook.com/pages/Armia-Ca ... 10?fref=ts.

Tytuł: Re: Moja ocena Assasin Creed i pytanie
PostNapisane: 13 paź 2014, 14:43 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect (seria), AC, Skyrim, CoD, Gothic, Wiedźmin, Fallout 3, Dragon Age, Metro, itd
Jak najbardziej się opłaca. Świetny soundtrack, odjechane miejscówki (Florencja, Rzym, Wenecja), wciągająca opowieść, mniejsza liniowość, uproszczony (ale zawsze) aspekt strategiczno-ekonomiczny (rozbudowa posiadłości), tajemnice do odkrycia które sprawiały mi najwięcej frajdy (odkryć można jak bardzo templariusze mieli wpływ na losy świata), spotkanie postaci historycznych (m.in.:Leonarda da Vinci'ego). Nowy bohater tak średnio mi odpowiada ale to tylko moje zdanie. Tak się opisałem że aż mi się zachciało zagrać w Assasin Creed II. :)

Potrzebna mi armia! Albo dobra ekipa…

Obrazek

PostNapisane: 13 paź 2014, 18:14 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: The Elder Scrolls V : Skyrim, Call of Duty, Assasin's Creed, PayDay 2
A to super! Jutro pojadę do empiku i kupie.

Armia Call of Duty http://callofdutywarfare.pl/ Najlepsza strona o serii CoD. Newsy, opisy przejścia misji i wiele więcej. Znajdziesz ją też na Facebooku : https://www.facebook.com/pages/Armia-Ca ... 10?fref=ts.

PostNapisane: 13 paź 2014, 19:40 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect (seria), AC, Skyrim, CoD, Gothic, Wiedźmin, Fallout 3, Dragon Age, Metro, itd
I prawidłowo :)

Potrzebna mi armia! Albo dobra ekipa…

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]