Teraz jest 03 gru 2020, 10:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Assasin's Creed Czy warto? I od której cześci?
PostNapisane: 30 wrz 2012, 16:58 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Amandir napisał(a):
Swoją drogą, trochę dziwna ta numeracja w AC. A do tematu, zadymy raczej unikaj, to strasznie nudne. Ale w AC:Brotherhood sam możesz pokonać 84654612389 strażników ;)

No wiem że numeracja nie pasuje troche ale jak jest ACII to jest też ACI :) Bo Brotherhood i Revelations to chyba dodatki do ACII :) ?

A z tym poziomem trudności to chyba nie tak zle bo jednak ten 84654612390 strażnik już cię załatwi :D

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 30 wrz 2012, 17:39 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Assassin's Creed, Mass Effect, Dragon Age, Skyrim, Wiedźmin, Heroes V
plebanx11 napisał(a):
No wiem że numeracja nie pasuje troche ale jak jest ACII to jest też ACI :) Bo Brotherhood i Revelations to chyba dodatki do ACII :) ?

Nie tyle co dodatki, o ile pełnowartościowe gry :P Po prostu Ubisoft postanowił zrobić trylogię Ezio w trylogii o Desmondzie... takie trylogioception :D I moim zdaniem Brotherhood to jak do tej pory najlepsza odsłona AC xD

Uplay: nyiro
PSN: Aiwyth

PostNapisane: 30 wrz 2012, 18:07 
Status Widmo

aiwyth napisał(a):
plebanx11 napisał(a):

Nie tyle co dodatki, o ile pełnowartościowe gry :P Po prostu Ubisoft postanowił zrobić trylogię Ezio w trylogii o Desmondzie... takie trylogioception :D I moim zdaniem Brotherhood to jak do tej pory najlepsza odsłona AC xD

A ja byłem przekonany że wszystkie trzy części są luźno połączone fabularnie :) Bo wiem że akcja kolejnych części rozrywa sie w dużych odstępach czasowych. Czyli wychodzi na to że wszyscy Assasyni którymi gramy są przodkami Desmonda :P Ok nie chce wiedzieć o tym nic więcej :) Ale kolejność gier to AC
ACII
ACB
ACR
ACIII?

PostNapisane: 30 wrz 2012, 18:33 
Status Widmo

Gra w: Thief, DA, ME, Black Mirror, AC, Deus Ex
plebanx11 napisał(a):
A ja byłem przekonany że wszystkie trzy części są luźno połączone fabularnie :) Bo wiem że akcja kolejnych części rozrywa sie w dużych odstępach czasowych. Czyli wychodzi na to że wszyscy Assasyni którymi gramy są przodkami Desmonda :P Ok nie chce wiedzieć o tym nic więcej :) Ale kolejność gier to AC
ACII
ACB
ACR
ACIII?

Zgadza się, taka jest kolejność =) Wszystkie gry od AC 1 do AC III są ze sobą ściśle związane, właśnie przez postać Desmonda (i tak wszyscy ci assassyni są jego przodkami ;). Jak zaczniesz grać, to zobaczysz, że wszystko układa się w zgrabną całość =) Ciężko powiedzieć coś więcej bez zdradzania fabuły więc pozostaje Ci już tylko zagrać.

Status Widmo

PostNapisane: 30 wrz 2012, 20:23 
Status Widmo

OK. Dzięki za pomoc ;) Zobaczymy jak będzie mi się grało w pierwszą część.

EDIT: To tak. Wieczorem zacząłem grę i niesamowicie mnie wciągnęła. Fabuła wydaje się mieć drugie dno. Dubbing o dziwo nie przeszkadza. A zabijanie przeciwników ukrytym ostrzem daje dużo frajdy. Narazie wszystko idzie dobrze i mam idealną synchronizacje. Gra rzeczywiście jest powtarzalna. Ale bądz co bądz jest to wytłumaczone w fabule. Tak właściwie grę dałoby się przejść bez kombinowania. Bo kontrą i rzutem można wyciąć pół miasta :). Ale starajac się unikać otwartej walki gra daje dużo satysfakcji. No i genialny klimat ziemi świętej ;) Coś czuje że niedługo sam stanę się fanem AC

EDiT 2: Poszedłem za waszą radą i zdecydowałem walczyć w zwarciu ukrytym ostrzem. Rzeczywiście jest dużo trudniej ;) Przyznam że gra mile mnie zaskakuje.

PostNapisane: 28 kwi 2013, 20:52 
Adept analogów
Adept analogów

Jak już kupować to całą serię począwszy od jedynki i zakończywszy na trójce. Mimo iż w każdej części gramy innym bohaterem (z wyjątkiem II, Brotherhood i Revelations), to warto po prostu dla satysfakicji gracza przejść wszystko po kolei.

- Assassin's Creed (Altair 12 wiek)
- Assassin's Creed II (Ezio 15 wiek)
- Assassin's Creed II Brotherhood (Ezio 15 wiek bezpośrednio po wydarzeniach z II)
- Assassin's Creed Revelations (Ezio 16 wiek)
- Assassin's Creed III (Connor Kenway pod koniec 18 wieku)
- Assassin's Creed IV Black Flag (w oczekiwaniu na premierę - Dziadek Connora początek 18 wieku)

Powyżej napisałem Ci chronologicznie w jaki sposób powinieneś grać.

PostNapisane: 25 cze 2013, 02:39 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
Najpierw zaczęłam od ACII, ale w pewnym momencie coś zmusiło mnie do przerwania gry i jakoś potem do niej nie wróciłam, chociaż bardzo mi się podobała. Po prostu za długa przerwa i nie zdołałabym już wsiąknąć w nią, zaczynając w środku akcji.

Dziś zaczęłam w końcu od początku, czyli od ACI i gram już kilka godzin. Zgodzę się poprzednikami, faktycznie potrafi wciągnąć. Ale niestety zgodzę się również z tym, że jest schematyczna, przez co czasami nuży, ale da się z tym poradzić :P

Note, troszkę się spóżniłeś xD Kolega do tej pory zdążył już przejść prawie wszystkie części i to dwukrotnie. Mało tego, stał się fanem i niemal ekspertem xD

PostNapisane: 01 wrz 2013, 18:42 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Warto zacząc przygodę z Assasin's Creed I. Dlaczego? Bo zawsze najlepiej poznac cykl od początku, aby następne części były zrozumiałe fabularnie...

PostNapisane: 09 wrz 2013, 08:18 
Casual
Casual

Jak już zaczynasz to od "jedynki", choć mnie nie zachwyciła - szczególnie poziomem trudności.

PostNapisane: 12 sty 2014, 17:38 
Casual
Casual

Właśnie też postanowiłem sobie zacząć od początku, jeszcze przy okazji trafiła mi się super okazja na STEAM. Co z tego jak nie zauważyłem że AC I jest po angielsku :P

Spolszczenia do tej gry nie ma w internecie. A przynajmniej ja takiego nie znalazłem.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2