Teraz jest 28 paź 2020, 08:33

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 26 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czyn Ezia pod koniec gry [SPOILERY]
PostNapisane: 06 lis 2011, 20:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Po oszczędzeniu Hiszpana przestałem lubić Ezia. Moim zdaniem był to jego najgłupszy czyn w życiu... to po to przez tyle lat wyżynał szeregi templariuszy, by na końcu puścić wolno ich przywódcę, nota bene mordercę rodziny ? Giovanii się pewnie w grobie przewraca...
Pamiętacie tego gościa, którego Marco Barbarigo chciał zabić, żeby zdobyć jego żonę ? Później mu się pomieszało we łbie i słuchał rozkazów templariuszy... a jego żona po śmierci Barbarigo miała nadzieję na ponowne połączenie się z ukochanym. Według mnie ten biedny człowiek o wiele bardziej zasługiwał na życie niż ten skur*ysyn Rodrigo Borgia. A Ezio go zabił. Nie pojmuję motywów jego działania, dla mnie to była czysta głupota. Bo co lepsze - wyrwać chwasta, czy pozwolić na dalsze cierpienia niewinnych ludzi ?

Uwaga, spoilery z Brotherhooda!
Spoiler:

Tytuł: Re: Czyn Ezia pod koniec gry [SPOILERY]
PostNapisane: 06 lis 2011, 20:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Ja tam Ezia rozumiem.Moim zdaniem jest on postacią tragiczna, zamiast normalnie życ jak człowiek , po stracie rodziny musiał od 17 roku zycia az do 50-tki zabijac ludzi.....Grając w AC 2 i Brotherhooda zżyłem sie z bohaterem, wiedziałem i czułem przez co przechodzi polujac przez lata na templariuszy.....Do Altaira sie niezbyt przywiązałem......Ot, zwykły zimny, zaprogramowany na zabijanie asasyn bez uczuc ( moim zdaniem).Ezio Auditore jest natomiast zwykłym człowiekiem, którego poznajemy w chwili gdy beztrosko biegał z bratem po Florencji, aby pózniej jako nabierający doswiadczenia i ogłady Ezio, przezywac niezwykłe przygody w renesansowej Italii.....Szkoda ze tym razem w Revelations przenosimy sie do Bizancjum i Konstantynopola, tak bardzo przywiązałem sie do pięknego Rzymu lub Florencji, ale cóż....We Włoszech juz chyba wszyscy wrogowie gryzą glebę, więc nie byłoby co tam robić....
A tak wogóle możecie mi powiedziec dlaczego Ezio podrózuje w Revelations do Konstantynopola ? Ja na jego miejscu( i w jego wieku ok.50 ), po Brotherhoodzie skonczył karierę i po prostu odpoczął od walk i intryg....Ale widac Ezio jest juz gotowy na nowe przygody, które zobaczymu juz niedługo.....

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 06 lis 2011, 21:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Zawal przed czterdziestką
Ja grałem tylko w brotherhooda i oglądałem filmiki z poprzednich części.Sądzę że Ezio to lepsza niż Altair.Ezio potrafił przebaczać oraz nie był bezwzględny jak templariusze.

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

PostNapisane: 07 lis 2011, 16:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Oszczędzenie SZEFA templariuszy to nie miłosierdzie, ale głupota... miłosierny to by był jakby oszczędził kogokolwiek z listy z wyjątkiem Borgii... Czy on w ogóle pomyślał o tym, że najbardziej ucierpią prości ludzie ? Już nie wspomnę ponownie o wyrżnięciu przez Hiszpana rodziny Ezia... ja wyznaję pogląd, że pomszczenie rodziny to obowiązek. Dlatego wg mnie Ezio zawiódł swoich braci i ojca. Wolę Altaira, który oszczędził jedynie tą babkę podszywającą się pod Roberta ;)

PostNapisane: 07 lis 2011, 16:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Moim zdaniem on wiedział że to już niczego nie zmieni.Znalazłoby się więcej ludzi którzy chcieli by ''pomścić '' papieża

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

PostNapisane: 07 lis 2011, 16:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak do tej babki co ją Altair oszczędził ......Jakis czas potem zostali parą, co było pokazane bodajże w jakims wpomnieniu w dwójce, gdzie na wieży, skonsumowali ich związek .....Gdy było juz po wszystkim ,po otrzepaniu sie z siana i pożegnaniu partnerki, Altair w iscie assasynskim stylu, kulturalnie wyskoczył przez balustradę.Oczywiscie znowu do siana :)

Geralt z Rivii

PostNapisane: 07 lis 2011, 16:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

rosomaq2 napisał(a):
Moim zdaniem on wiedział że to już niczego nie zmieni.

Jak to nie zmieni ? A mało złego robił przez te kilka dodatkowych lat Borgia ? Chociaż coś się zmieniło: głównie skupiał się na córeczce i innych niewiastach, bo podboje zostawiał synowi, a morderstwa takiemu Michelettowi (specjalnie go tu wymieniłem, ci co grali w Brotherhooda domyślą się czemu). Poza tym taki skur*ysyn nie zasługuje na spokojną starość... dla mnie Ezio to debil i tyle :) Altairze, wróć!

PostNapisane: 07 lis 2011, 18:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja jako wielki fan tej serii, znam wszystkie częsci i doskonale wiem o co chodzi.Ezio nie jest debilem, za jakiego go niesłusznie uważasz.Czy czułby sie lepiej gdyby zabił bezbronnego Borgię ? Borgia i tak dostał to na co zasługiwał, otruty przez Cesare zatrutym jabłkiem.....Gdyby dobił Rodrigo, moze nie doszło by pózniej do bitwy w Monteggrioni, nie zginąłby Mario, ale Ezio wtedy stałby sie takim sku*wielem jak Borgia....Ja osobiscie jestem dumny z Ezia , że po 30 latach tak godnie pokonał swojego głownego wroga, po prostu obijając mu mordę i zostawiając na pustej posadzce świątyni....

Geralt z Rivii

PostNapisane: 07 lis 2011, 18:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Gdyby dobił Rodrigo, moze nie doszło by pózniej do bitwy w Monteggrioni, nie zginąłby Mario, ale Ezio wtedy stałby sie takim sku*wielem jak Borgia

A niby o co mi chodziło mówiąc że Ezio nie jest taki bezwzględny jak templariusze

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

PostNapisane: 07 lis 2011, 18:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

pawełrzadzi napisał(a):
Gdyby dobił Rodrigo, moze nie doszło by pózniej do bitwy w Monteggrioni, nie zginąłby Mario, ale Ezio wtedy stałby sie takim sku*wielem jak Borgia....

Taaak ? A więc zabicie przez Asasyna szefa templariuszy - w dodatku ogromnego ch*ja- to takie same skur*ysyństwo jak mordowanie niewinnych ludzi na drodze do władzy ? Zastanów się nad tym co piszesz :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 26 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona