Teraz jest 20 cze 2019, 21:53

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 45 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ezio zbyt stary ?
PostNapisane: 29 gru 2011, 14:43 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Ja zauważyłam ;) Tym bardziej, że przerwałam swoją grę w Revelation by odpalić od nowa AC2 i przejść historię Ezio od początku. W AC2 postać "prowadzi się" bardzo lekko, a już w Brotherhood zaczęłam zauważać, że Ezio jest bardziej powolny. Choć mnie osobiście to tak bardzo nie przeszkadza w grze. ;)

PostNapisane: 29 gru 2011, 15:18 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age 2,Assasin Creed 2/3,NFS:HP,Mortal Kombat
hmm na początku AC 2 też nie jest najszybszy . dopiero później przyśpiesza. przynajmniej moim zdaniem

PostNapisane: 04 sty 2012, 03:20 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim, B3, CoD:MW3
Ezio jest niezłym hardkorem, pomijając fakt w postaci jego wieku. Musi mieć naprawdę mocne kości, choć już w Brotherhoodzie narzekał na ból pleców.

PostNapisane: 04 sty 2012, 10:05 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. W AC2 odrzuciło mnie to, że Ezio to taki wesołek. Znacznie bardziej podobało mi się AC1. Dlatego dwójki nie ukończyłem i nie grałem więcej w AC. Czy w kolejnych częściach Ezio dalej jest taki wesołkowaty?

Inna sprawa, że AC mnie bardzo mocno rozczarowało. Po trailerach spodziewałem się czegoś w rodzaju Commandosa 3D w ciekawych realiach i z ciekawymi możliwościami (wspinaczka, bieganie po dachach). Tymczasem dostaliśmy bezmózgą rąbankę, w której walka i akrobatyka nie dorastają do pięt tytułom takim jak Prince of Persia (zwłaszcza Warrior Withhin czy Two Thrones). Ja bym tę grę widział albo jak Commandosa, albo ostatecznie jak PoP. A tu ani jedno, ani drugie...

Przygody moich dovakhiinów w Skyrim: http://www.youtube.com/user/blackjohnny0/videos

PostNapisane: 04 sty 2012, 11:07 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim, B3, CoD:MW3
blackjohnny0 napisał(a):
A ja mam pytanie trochę z innej beczki. W AC2 odrzuciło mnie to, że Ezio to taki wesołek. Znacznie bardziej podobało mi się AC1. Dlatego dwójki nie ukończyłem i nie grałem więcej w AC. Czy w kolejnych częściach Ezio dalej jest taki wesołkowaty?

Inna sprawa, że AC mnie bardzo mocno rozczarowało. Po trailerach spodziewałem się czegoś w rodzaju Commandosa 3D w ciekawych realiach i z ciekawymi możliwościami (wspinaczka, bieganie po dachach). Tymczasem dostaliśmy bezmózgą rąbankę, w której walka i akrobatyka nie dorastają do pięt tytułom takim jak Prince of Persia (zwłaszcza Warrior Withhin czy Two Thrones). Ja bym tę grę widział albo jak Commandosa, albo ostatecznie jak PoP. A tu ani jedno, ani drugie...

Ezio jest "wesołkowaty" w ACII tylko podczas początkowych rozgrywek, później nabiera powagi. W AC:B i AC:R jest już prawdziwym dżentelmenem i nie żartuje jak kiedyś. Teraz ma od tego inne towarzystwo, ale nie będę spojlerował. :P

PostNapisane: 04 sty 2012, 15:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Assassins Creed bezmózgą rąbanką ? Wybacz ,ale głeboko gdzieś mam takie słowa od człowieka który łaskawie zagrał w jedną i początek drugiej częsci,a wypowiada się jakby skończył całe ,wszystkie cztery odsłony AC .....A jaki Ezio ma być ? Przejmujemy nad nim kontrolę gdy jest młodym chłopaczkiem, 17-latkiem, więć chyba dobrze ,że nie zachowuje się jakby miał 50,tylko czerpie z życia jak najwięcej,podchodząc do wszystkiego z humorem...o tak oczywiście lepiej grać jakimś terminatorem,który w tak młodym wieku bez mrugnięcia oka zabija wszystkich których mu wskażą,normalny włoski 17-latek jest postacią wogóle niegrywalną i odrzucającą....

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 04 sty 2012, 16:29 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Kolego, piszę o konkretnej części. Czytać nie umiesz? Aczkolwiek po gameplayach na youtubie nie wydaje mi się, aby kolejne części różniły się pod tym względem od pierwowzoru. I co? Może to nie jest bezmózga rąbanka? Zagraj sobie w Commandosa z 1998 roku to pogadamy. A z ostatnich choćby w Deus Exa - choć ten wymaga znacznie mniej myślenie niż wspomniany wcześniej tytuł.
Druga sprawa - no i o to właśnie mi chodzi. Nie chcę grać wesołkowatym gówniarzem, kiedy w pierwszej części grałem normalnym asasynem.

Przygody moich dovakhiinów w Skyrim: http://www.youtube.com/user/blackjohnny0/videos

PostNapisane: 04 sty 2012, 16:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Po pierwsze primo,grzeczniej KOLEGO,bo ja twoim kolegą nie jestem,ale to szczegół....
Drugie primo nie mów w co mam grać,,na marginesie dodając że Human Revolution skończyłem,i wcale mi nie przeszkadza prostszy od Deus Ex system walki....
Po za tym Deus Ex jest raczej całkowicie inn.\ą grą i w innym klimacie, więc kładzenie ich do jednego wora,może byc tylko pod nazwą " akcja ",choć Deus taką samą akcją nie jest....
A jeśli Ezio ci przeszkadza to rozumiem,ja do Altaira nic nie mam,szanuje jego zasady i profesjonalizm, ale sam wolę bardziej historię pana Auditore,z którym przez tak prowadzoną fabułę, mozna bardziej się zżyć i bardziej zrozumieć....
Co do mojego pierwszego zdania,nie chciałem zbytnio urazić,ale na drwiące tekściki przedmówcy, trzeba odpowiedzieć.

Geralt z Rivii

PostNapisane: 04 sty 2012, 17:23 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Cytuj:
Drugie primo nie mów w co mam grać,,na marginesie dodając że Human Revolution skończyłem,i wcale mi nie przeszkadza prostszy od Deus Ex system walki....

Primo znaczy "po pierwsze", więc nie ma czegoś takiego jak drugie primo.
Mnie nie przeszkadza system walki, tylko absolutny brak wymagań co do myślenia. Wpadasz w środek, zabijasz ile się da i uciekasz. No żal. Nie można się przekraść. Nie można odciągnąć strażników. Jeśli chcieli zrobić rąbankę, to mogli zaimplementować system walki z Prince of Persia Two Thrones (jeden z najlepszych jak do tej pory, nie przypominam sobie lepszego dla tego typu gier).
Cytuj:
Po za tym Deus Ex jest raczej całkowicie inn.\ą grą i w innym klimacie, więc kładzenie ich do jednego wora,może byc tylko pod nazwą " akcja ",choć Deus taką samą akcją nie jest....

Nie mogę bo...? I czy ja kładę je do jednego worka?
Cytuj:
A jeśli Ezio ci przeszkadza to rozumiem,ja do Altaira nic nie mam,szanuje jego zasady i profesjonalizm, ale sam wolę bardziej historię pana Auditore,z którym przez tak prowadzoną fabułę, mozna bardziej się zżyć i bardziej zrozumieć....

A mnie nie odpowiada. Zwłaszcza, że w pierwszej części gramy Altairem, a nie Eziem.

PostNapisane: 04 sty 2012, 19:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

" Primo " akurat wziąłem z serialu " Świat według Kiepskich " gdzie Ferdynand często tego używa w wielu liczbach,aby wzmocnić swoje argumenty ...Dobrze wiem jakie znaczenie jest tego słowa,tylko parafrazując niepoważnego raczej Ferdka, chciałem coś w ten sposób podkreslić.....
Co do dyskusji ... Dzięki za wymienienie się poglądami i za dyskusję.Ciesze się że w miare spokojnie to zakonczyliśmy i myslę że na razie tyle wystarczy ;)

Geralt z Rivii

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 45 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona