Teraz jest 15 paź 2018, 17:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: rozłaczanie sie internetu
PostNapisane: 15 cze 2012, 15:49 
Casual
Casual

Witam i ostrzegam jestem na granicy wytrzymałości co do mojego kompa lub internetu bo z tym jest sprawa związana.

Więc od początku jakiś czas temu grałem w MW2 na alteriwnet w multi (wiem wiem nie popieramy piractwa) dlatego kupiłem oryginalny klucz steam i pobrałem gre z legalnego źródła (moja złość jest tym większa,że trwało to 14 godzin) uruchomiłem grę wszystko super do chwili lagu i boom wywalony z serwera próbuje się połączyć i widze komunikat,że nie mam dostępu do internetu wychodze z gry i szok... Internet całkowicie wyłączony!!!! nic nie działa. Próbowałem naprawić błąd przez centrum pomocy i mam komunikat ze kabel sieciowy nie jest podłączony do komputera lub rutera.... DAMMM cały czas jest.

Dopiero reset kompa rozwiązuje problem lecz po ponownym uruchomieniu gry dzieje się tak samo za każdym razem....

Nie wiem czy w dobrym dziale pisze ale już mnie krew zalewa z tym.... Dzieje sie to tylko w MW2 dodam,że wczesniej na alterze wszystko dobrze funkcjonowało.... z tego wzgledu zainstalowałem altera od nowa i tak samo ten sam problem co na stem...

Neostrada 2MB + livebox

Ludzie pomóżcie:)

Tytuł: Re: rozłaczanie sie internetu
PostNapisane: 18 cze 2012, 10:17 
Nazi Zombie

Gra w: komputer :P
No tak to jest z pirackimi wersjami gry... Nigdy nie można być pewnym tego co zawierają i jaki syf przynoszą ze sobą. Mogłeś nieświadomie zainfekować system alterem, bo większość ludzi nie ma nawet zielonego pojęcia jakie spustoszenie w rejestrach potrafi robić nielegalne oprogramowanie. Pomimo deinstalacji altera ślad po nim został, co za pewne wykrył steamowski VAC, a jego zadaniem jest w takich sytuacjach zablokować grę. Jak widać schrzaniło się coś jeszcze. Nie jesteś pierwszą osobą (i pewnie nie ostatnią), która oberwała po łapkach za alterIWNet.

Jedyne co w tej kwestii mogę ci poradzić to dzwoń do operatora i zgłoś problem z netem, a najlepiej zrób wcześniej formata, żeby wykluczyć śmietnik wywołany alterem.

facebookowy fanpage Armii Call of Duty:

https://www.facebook.com/pages/Armia-Call-of-Duty-callofdutywarfarepl/1543483715885010?fref=ts

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]