Teraz jest 14 lis 2018, 20:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z aktualizacją
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:56 
Casual
Casual

Mam problemy z aktualizacjami gry - otóż już drugi raz mi się zdarzyło, że gra ni z gruchy ni z pietruchy postanowiła pobrać aktualizację, która miała mieć ponad 8 GB, czyli całą zawartość części MP. Za pierwszym razem musiałem całą grę ponownie zainstalować z dołączonych płyt, bo gdy próbowałem uruchomić nie dało się, gdy klikałem sprawdź spójność plików to wyskakiwało, że brakuje 120 i zaczynało próbę ściągnięcia całej gry. Jest to dość kłopotliwe, ponieważ cała instalacja trwa około 40 minut + czas potrzebny na ściągnięcie łatki, która ma ponad 1 GB. Sam fakt, że ta sytuacja zdarza się już drugi raz w ciągu tygodnia doprowadza mnie do białej gorączki?
Czy jest jakiś sposób, by zabezpieczyć się przed takimi niespodziankami?
Po zainstalowaniu 3 raz zrobię backup gry na dysku i to by było chyba na tyle, no chyba, że ktoś coś poradzi.

Druga sprawa - gdzie jest możliwość zgłaszania cheaterów/hackerów/glitchy i tak dalej? W Black Opsie to było dość jasne, a tutaj nie mogę znaleźć. Spytałem na Twiterze gościa z Infinity Ward, ale nawet jego tłumaczenie nie pomogło mi w znalezieniu tej opcji, która PODOBNO jest.

Tytuł: Re: Problem z aktualizacją
PostNapisane: 20 lis 2011, 10:08 
Nazi Zombie

Gra w: komputer :P
Niestety nie za bardzo mógłbym Ci pomóc w w problemie, bo nie do końca wiem w czym tkwi rzecz. Obstawiałbym na wadliwość instalki na Twojej płycie. Gdzie ją kupiłeś?
Jeżeli nie przez internet to weź paragon i powiedz im jaki masz problem, a sprawdzą płytkę u siebie. Może być tak, że instalka jest wybrakowana, przez co głupieje.
Jeżeli masz też taką możliwość to zainstaluj grę na innym komputerze, żeby wykluczyć winę swojego sprzętu. Pisz na bieżąco co i jak, a postaram się jakoś pomóc.

Co do drugiej kwestii to sam jeszcze tego nie sprawdzałem, ale chyba na stronie Steama była opcja reportowania cheaterów. Jak mówiłem sam nie reportowałem jeszcze, ale chyba jest taka funkcja bezpośrednio tam.

facebookowy fanpage Armii Call of Duty:

https://www.facebook.com/pages/Armia-Call-of-Duty-callofdutywarfarepl/1543483715885010?fref=ts

PostNapisane: 25 gru 2011, 22:13 
Casual
Casual

Też mam problem z aktualizacją! Ciągle mi pisze że mam 89% i dalej sie nie ładuje. Gdy klikam w ikone gry pisze przygotowywanie do uruchomienia gry call of duty modern warfare 3 i wgl nie moge włączyc gry co zrobic???

PostNapisane: 26 gru 2011, 10:20 
Nazi Zombie

Przyczyn może być wiele.
1. Możesz mieć wadliwe pliki na komputerze, których Steam nie do końca potrafi rozpoznać i dalsza aktualizacja jest niemożliwa. Przeskanuj dysk w poszukiwaniu robali.
2. Może być to problem z Twoim łączem, które właśnie wtedy zostało przerwane. W takim przypadku zalecam kontakt z operatorem.
3. Mogła to być tymczasowa awaria serwerów Steama co przerwało aktualizację. Skontaktuj się z pomocą techniczną Steama, tam na pewno fachowo Ci doradzą ;)

https://www.facebook.com/pages/Armia-Call-of-Duty-callofdutywarfarepl/1543483715885010?fref=ts

PostNapisane: 27 gru 2011, 10:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age 2,Assasin Creed 2/3,NFS:HP,Mortal Kombat
keyzone napisał(a):
Też mam problem z aktualizacją! Ciągle mi pisze że mam 89% i dalej sie nie ładuje. Gdy klikam w ikone gry pisze przygotowywanie do uruchomienia gry call of duty modern warfare 3 i wgl nie moge włączyc gry co zrobic???

Do KAŻDEJ gry która lata na steam ,jest opcja zgłoszenia cheaterów . W tym wypadku nie wiem gdzie ona dokładnie się znajduje ale na 100% taka możliwość jest ! (Na pewno na stronie steam)

PostNapisane: 27 gru 2011, 12:24 
Nazi Zombie

Zgadza się ;)

Chciałem jednak ostrzec, aby używać tej opcji rozważnie, gdyż każdy taki report musi być skrupulatnie sprawdzony przez operatorów, zanim wyda się werdykt o ewentualnym banie. Zgłaszajmy tylko graczy, co do których jesteśmy pewni, że cheatują. Czasem jeden wyrafinowany kill może być przypadkiem, nie reportujmy graczy, którym raz udało się trafić kogoś przez ścianę, to nie znaczy, że ma WH (Wall-Hack).
To co mnie irytuje to częste docinki graczy pt. "I will report you!" "You are cheater!" tylko dlatego, że inni są zwyczajnie lepsi. Trzeba umieć rozróżnić szczęśliwy przypadek oraz dobrego gracza od perfidnego cheatera rozwalającego wszystko wokoło. :)

PostNapisane: 27 gru 2011, 12:25 
Nazi Zombie

Gadka trochę moralizatorska, ale ... :)

PostNapisane: 27 gru 2011, 12:59 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age 2,Assasin Creed 2/3,NFS:HP,Mortal Kombat
Milo napisał(a):
Zgadza się ;)

Chciałem jednak ostrzec, aby używać tej opcji rozważnie, gdyż każdy taki report musi być skrupulatnie sprawdzony przez operatorów, zanim wyda się werdykt o ewentualnym banie. Zgłaszajmy tylko graczy, co do których jesteśmy pewni, że cheatują. Czasem jeden wyrafinowany kill może być przypadkiem, nie reportujmy graczy, którym raz udało się trafić kogoś przez ścianę, to nie znaczy, że ma WH (Wall-Hack).
To co mnie irytuje to częste docinki graczy pt. "I will report you!" "You are cheater!" tylko dlatego, że inni są zwyczajnie lepsi. Trzeba umieć rozróżnić szczęśliwy przypadek oraz dobrego gracza od perfidnego cheatera rozwalającego wszystko wokoło. :)

Dokładnie , nieraz zdarzają się nawet 2,3 kille takie które wyglądają na WH czy też inne cheaty. Z tego co wiem lepiej uważać z tymi reportami ,ponieważ doszły mnie słuchy że za zgłaszanie normalnych graczy (nadmierne) jest kara(ale nie mam pewności).

PostNapisane: 27 gru 2011, 13:14 
Nazi Zombie

Na pewno tak jest, gdyż podsyłanie fałszywych reportów to jedynie marnowanie czasu ludzi, którzy nad tym czuwają.
Prawdopodobnie stosowane są wtedy blokady częściowe na fora i grupy, albo inne upomnienia.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]