Teraz jest 20 lis 2018, 15:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Connecting to online services...
PostNapisane: 14 lip 2012, 10:11 
Casual
Casual

Przeczytałem już pierdyliard porad na temat tego błędu, zastosowałem każde rozwiązanie i NIC, NIC K**** NIE DZIAŁA.

Sprawa ma się tak:

Mam Neostradę i router TP-Link TD-W8901G, porty (3074) pootwierane, NAT i UPnP włączone i sprawne. MW3... nie działa. Klikam "Play", dostaję komunikat "connecting to online services", potem następny, twierdzący, że w danej chwili serwery są niedostępne (choć strona callofduty.com/mw3/status twierdzi coś zupełnie innego) i dupa, grać nie mogę. I tak w koło Macieju. Najdurniejsze jest to, że... od czasu do czasu MW3 uda mi się włączyć normalnie i wszystko działa jak należy! Ot, dla przykładu - wczoraj spokojnie grałem sobie jakieś 2-3 godziny, dziś z rana próbowałem ten "wyczyn" powtórzyć i kicha - "unable to connect to online services". Trzecią godzinę się z tym morduję, otwieram porty, zamykam, restartuje modem/komputer, zamykam firewalla... Nic nie pomaga.

Macie może jakieś pomysły?

Tytuł: Re: Connecting to online services...
PostNapisane: 17 lip 2012, 09:57 
Casual
Casual

Hej
Sprawdź jakie masz ustawienie ADSL w pozycji Multiplexing Method (nie wiem jak nazwane jest to na Twoim routerze) - powinno być LLC-Based, ja domyślnie miałem VC-based i też mi taki komunikat wyskakiwał w mw3.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]