Teraz jest 15 lis 2018, 11:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ciągłe ściąganie aktualizacji
PostNapisane: 22 lip 2012, 12:21 
Casual
Casual

Witam,
Wczoraj zakupiłem sobie Call Of Duty MW3 i zainstalowałem. Chcę uruchomić i mi wyskakuje na Steam że trzeba ściągnąć aktualizacje która waży 7 GB. Myślę sobie no ok jak trzeba to trzeba. Pobrałem, gra się uruchomiła wszystko ok działa pograłem sobie 2 godzinki, wyłączyłem kompa poszedłem spać. Dzisiaj wstaję chcę uruchomić COD'a a tu patrze znowu trzeba ściągać jakieś 7 GB. I moje pytanie czy wiecie jak można to ominąć lub coś zrobić aby w przyszłości przed każdym uruchomieniem COD'a nie trzeba było ściągać tych 7 GB ? Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.

Tytuł: Re: Ciągłe ściąganie aktualizacji
PostNapisane: 22 lip 2012, 18:06 
Nazi Zombie

Gra w: komputer :P
Trzeba ściągać za każdym razem, nie ma zmiłuj ;)

A tak na poważnie to spróbuj sprawdzić zgodność plików gry przez Steam, jest tam taka opcja jak naciśniesz prawym w bibliotece gier. Z reguły metoda pomaga na 90% problemów z MW3, spróbuj. Jeżeli to nie pomoże to reinstall i ponowne sprawdzenie plików, możliwe że wystąpił jakiś błąd przy aktualizacji.

Zawsze możesz zapoznać się z innymi tematami w tym forum, byli już tutaj gracze z podobnymi problemami ;) Czytaj, testuj, sprawdzaj, ponawiaj próby - innej metody na rozwiązanie problemu nie ma. Tak to już test z beta gierkami spod znaku Activision :/

facebookowy fanpage Armii Call of Duty:

https://www.facebook.com/pages/Armia-Call-of-Duty-callofdutywarfarepl/1543483715885010?fref=ts

PostNapisane: 22 lip 2012, 21:51 
Casual
Casual

To sprawdzę jutro jak mi się ta niby "aktualizacja" pobierze i zainstaluje tą zgodność plików gry. Rozumiem że jak nacisnę na sprawdzanie tej zgodności to potem już wszystko się samo zrobi ?

PostNapisane: 23 lip 2012, 07:34 
Casual
Casual

Dobra ściągnęła się ta aktualizacja włączyłem COD'a i niby wszystko ok gdyby nie to że jest on po angielsku. I tu pytanie da się nim zmienić jakoś język na polski ?

PostNapisane: 30 sie 2012, 17:36 
Casual
Casual

Mam to samo.Grę mam od miesiąca , a od wczoraj mi się tak dzieje...
Re-instalowałem MW3 , sprawdzałem spójność plików.Na prawdę nie chcę pobierać 7 gb na internecie 2 mb ;/ .
Mam nadzieję że ktoś pomoże.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]