Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 23 wrz 2020, 09:27

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problem z Modami!
PostNapisane: 12 gru 2012, 00:08 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pojawił się też mi dziś problem z modem SkyRealism - ENB Evolved pobranym stąd: http://skyrim.nexusmods.com/mods/23765#content Jest dziwny bo nie wgrywa się go do Daty tylko jak piszę w instrukcji rozpakować trzeba go bezpośrednio w folderze Skyrim w ścieżce jak gra. Wg mnie mod wpływający na jakość i kolor tekstur raczej powinien być w Data/texture...
No nic, czy ktoś wie jak tego moda się poprawnie instaluje? Nie mam rzadnych efektów. Nadal szaro i ponuro :( Wgrałem pliki tak jak chcieli typu: "C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\skyrim). That's it!"

PostNapisane: 12 gru 2012, 12:34 
Kapituła FCoA

To co tam masz w ściągniętym archiwum wpakowujesz do głównego folderu gry, ale wcześniej musisz pobrać ENB domyślne Borisa, bo potrzebujesz pliku d3d9.dll
http://enbdev.com/mod_tesskyrim_v0119.htm

Tutaj masz do pobrania link.

Osobiście ostrzegam, że akurat to ENB strasznie da ci po klatkach, bo o ponad 50% - przez DoF m.in.

PostNapisane: 12 gru 2012, 15:24 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The Elders Scrolls V: Skyrim, Wiedźmin 2, Battlefield 3, Assassin's Creed Revelations
Też nie polecam ENB strasznie psują wydajność gry.
A co do spolszczeń jakoś nigdzie nie znalazłem żadnego wątku gdzie potrzebujesz spolszczenia tylko że masz z nim problem.... -,-'

PostNapisane: 12 gru 2012, 16:19 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jak to??
A ostatnie zdanie o czym mówi?

ThorusBB napisał(a):
A spolszczenie jak wpiszesz sobie w google "spolszczenie Imp's More Complex Needs" to znajduje jedynie rozmowę na ten temat i pierwszy top 10 w googlach daje linki do stron które nie istnieją - paranoja jakaś. Wygląda to tak jakby jedna osoba zrobiła to spolszczenie, wrzuciła gdzieś na serwer i usuneła. Ma ktoś linka do jakiegoś istniejącego spolszczenia?

PostNapisane: 12 gru 2012, 16:39 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The Elders Scrolls V: Skyrim, Wiedźmin 2, Battlefield 3, Assassin's Creed Revelations
O bardzo przepraszam za niedoczytanie.
Mój błąd.
Sorki. :)

PostNapisane: 12 gru 2012, 17:26 
Kapituła FCoA

Nie generalizujmy. Nie wszystkie ENB psują wydajność w takim ogromnym stopniu. Ja używam ENB, które jest delikatne, ale daje żywe kolory no i spadek to tylko 5-6 FPS.

PostNapisane: 12 gru 2012, 18:01 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

No mi właśnie o takie coś chodzi. Podałem link do modu który chcę. Ściągnę do tego ENB bo rozumie że to jest standard - jakaś podstawa. Teraz pytanie czy ten o którym piszę jest właśnie taki mocny czy nie.
Pokaż proszę z jakiego Ty korzystasz bo mi też wystarczy delikatne ubrawienie, żeby nie było tak ponuro poprostu jak w oryginale i to wszystko. Do tego spróbuje lepszą wodę, niebo i styknie.
A co do spolszczenia, skoro była mowa to ma ktoś??? Supe jakbyscie tu coś wrzucili, bo na prawdę w sieci jest jakaś luka. Linki przenoszą do nikąd od jakiegoś czasu :(

PostNapisane: 15 gru 2012, 22:38 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Imp's More Complex Needs - wersja polska, poważnie nikt nie jest w stanie wrzucić informacji o tym???? Skoro było tłumaczenie i znikęło to choaciaż niech ktoś coś powie że chociaż to miał, a jak nikt w Polsce tego nie miał to też niech powie że się z tym nie spotkał i strony na których byłem to jakaś totalna ściema. http://skyrim.nexusmods.com/mods/searchresults/? ewidentnie RU, CZ, D - a gdzie PL ?? Dziwne... Niemożliwe wręcz! Bo w necie informaje o polskiej wersji moda są przecież. Kulam się po googlach w tym temacie od służszego czasu, no liości...

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2