Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 30 lis 2021, 13:31

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Konie
PostNapisane: 27 gru 2012, 00:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie wiem czy to mod UFO czy to mod na szybsze konie dał mi możliwość zakupienia uprzęży dla konia, ulepszonej uprzęży, jakieś instrukcje i wogóle, ale za cholere nie mogę kupując to wszystko nic więcej zrobić niż walczyć z konia co i tak bez zakupu tych rzeczy od gościa przy stajniach w Białej Granii było możliwe. Jak to wszsytko co u niego można kupić od 200 do 5 000 K można uzywać. Instrukcji zarządzaniem konia wogóle nie da się przeczytać tylko mogę uyć jak czaru i wejść co najwyżej ekwipunek i koniec. Tam mogę dać te uprzęże ale nic nie działa.
Na co mi to wszsytko?

Druga sprawa mój koń mimo iż nazywa się koń gracza .... to jak tylko z niego zejdę on wolnym krokiem odchodzi. Nie stoi w miejscu, nie czeka tylko tak jak kradziony koń umyka w odali. Czy to jest bug wynikający z tego że korzystam z jakiegoś moda?

A co dziwniejsze mam 2 towarzyszki i zawsze kradną konie jak są w pobliżu gdy siadam w swojego. Ostatnio zauważyłem że mam dwa konie mimo iż kupowałem jednego które nazywają się koń gracza ... Identycznie. Do tego wszsytkiego tylko jednemu mogę aktywować ekwipunek, a takto koniowi "ukranij koń" dowolnemu też, a mojemu "dziwnie drugiemu" nie. No masakra można sie pogubić jest jakiś podręcznik w grze na to czy tylko tak się nazywa...

Tytuł: Re: Konie
PostNapisane: 27 gru 2012, 18:45 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Widzę że mało kto używa mody do ulepszania towarzyszy tzw. UFO bo wydaje mi się że te aspekty dotyczą właśnie tego moda. No nic może napiszecie mi chociaż bo może to ktoś przynajmniej wie w jaki sposób zatrzymać konie przy towarzyszach. Osobiście mam trzy konie i tylko ten na którym aktualnie jechałem stoi wiernie i czeka. Pozostałe idą w cholerę gdzieś.
Jśli moi towarzysze jadą na koniach to bez względu na to czy koń był cudzy czy również przezemnie kupiony to one i tak idą sobie... Da się to jakoś zmienic?
"[Uprzęż konia] Obroża" i "[Uprzęż konia] odstawowe działania" dałem na próbę jednej towarzyszce, ale i tak jak zejdzie z konia to on jej ucieka. Nadal też nie rozumię dlaczego mając w posiadaniu kilka koni jeden mi zwiewa a drugi nie. Mają moją nazwę - zapłaciłem za nie a zachowują się jak kradzione.

Proszę, na przyszłość edytuj posty, nie pisz kilku pod rząd.
pozdrawiam, waber

PostNapisane: 01 sty 2013, 14:03 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Cytuj:
Proszę, na przyszłość edytuj posty, nie pisz kilku pod rząd.
pozdrawiam, waber

Wiem, sorki. Jeśli na posta nie odpowiada ktoś kilka dni lub dłużej, to sama edycja go nie spowoduje jego przesunięcie się na początek wątków, a co za tym idzie mniejsze szanse że ktoś odpisze.
Tylko dlatego napisałem jeden pod drugim.

Swoją drogą, widzę że w innych wątkach nie o koniach też inni pytają o te problemy co ja.
Szkoda że nikt nic nie potrafi pomóc :(

PostNapisane: 01 sty 2013, 14:58 
Free Company of Alinor

Już (chyba) rozumiem o co chodzi (ale i tak czasami te konie mi gdzieś uciekną i wracają po iluś godzinach). A więc tak jak do ekwipunku włożysz ma... (cos tam cos) to koń będzie stał w miejscu i się nie ruszał. A gdy dasz mu tą drugą rzecz to koń (gdy ty będziesz na koniu) będzie za tobą (niby) chodził i podróżował (ale on się chyba (jak bedziesz podrozowal) po paru godzinach pojawi). I nie wiem czemu ale nawet jeżeli niechcący usiąde na tego konia towarzyszy to mnie klepią i to mnie wkurza... i ta uprząż nie działa na konie kupione tylko na te z UFO czyli tylko na te które się kupić nie da i są w pobliżu stajni :P

PostNapisane: 01 sty 2013, 15:28 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Dzięki. Wrzucam tu tego linka żeby tam już nie śmiecić, bo chodzi nam o konie głównie. viewtopic.php?f=223&t=9386&start=10 Coś to rozjaśnia. Czyli tylko konie z UFO? Normalnie ich nie idzie rozpoznać bo są oznakowane jak zwykłe do ukradnięcia. Bez sensu trochę. Poprubuje je jakoś okiełznać tyle że narazie mam po jednej uprzęży. Gdzie można ich więcej kupić? Mi wszystkie konie odchodzą, znaczy towarzyszom. Popróbuje.

PS Co do "tepać" to pisząc że chcesz by konie szły czy biegły za tobą i się z tobą tepały skojarzyło mi się z taplaniem, :D :D Dlatego miałem polew bo zobaczyłem twoją postać taplającą się z koniem w błocie ;) w życiu bym nie wpadł na to że chodzi o teleportację ;)
Tekst pierwszego dnia roku 2013 na top 10 :D

PostNapisane: 01 sty 2013, 15:59 
Free Company of Alinor

Ta xD
A co do uprzęży do chyba u tego gostka w stajniach białej granii kupić można tyle ile się chce i co do tego że one się ,,nie słuchają'' to być może przez niektóre mody (może nie ,,współpracują'' razem :P) co do tego że się pojawiały mi po paru godzinach to z tego co wyczytałem to tak niestety już jest jak się ,,tepasz'' to musisz czekać z ok. 1 albo 2 i koń jest xD. Ale czasami mi się bugi zdarzają np. Lydia lata w powietrzu a potem znajduje się na koniu... Ale można się do tego przyzwyczaić :D
Podam ci niżej gdzie możesz spotkać 2 konie z UFO :P (jak narazie tyle znalazłem)
Spoiler:

PostNapisane: 01 sty 2013, 20:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

No dokładnie tyle tylko żeby tam dotrzeć kawalerią nie da się użyć szybkiej podróży bo wszycy towarzysze pojawiają się bz koni. Beznadziejnie to jest zrobione, a raczej mocno niedorobione.
Te uprzęże to działają jak chcą. Konie nie odchodzą może i, raz jeden podążał za mną ale bez względu na to którą uprząż dam to i tak opcja szybkiej podróży psuje wszystko... eh no nic. Poczekajmy może to autorzy naprawią, albo ktoś po nich to poprawi :)

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]