Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 28 wrz 2020, 11:29

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Travellers of Skyrim - problem
PostNapisane: 14 sty 2013, 17:22 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pracuje w trybie offline. Chyba wystarczy? Nexus jak załaduje plik spakowany jest na pauzie dłużej niż kilka minut. Mam naprawdę szybki sprzęt więć dziwne mi się to wydaje. Obecnie mija 10 minut. Na dole piszę dawnload manager 0/4 - do czego ta informacja jest konkretnie? Nie rozumie czemu kompletnie ani drgnie... Może trzeba się zalogować jednak?
Kurcze no zależy mi na tym modzie żeby mieć podróżujących handlarzy. A jak sprawdzić wersję aktualną gry. Od miesiąca mam komunikat po uruchomieniu gry Obrazek Przez skse wchodzi normalnie, przez plik główny z takim komunikatem. Może gry mi nie zaktualizowało? Ale to od paru tygodni dosłownie...

Ostatnio edytowano 14 sty 2013, 17:33 przez ThorusBB, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 14 sty 2013, 17:27 
RON

Gra w: Banowanie ;]
U mnie tak max trwa ładowanie 10 min. Ta informacja download jest od tego jak pobierasz mody z nexusa przez NMM - mało praktyczne, zawsze wolę manualnie wrzucać. ;)

PostNapisane: 14 sty 2013, 17:44 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

No właśnie ja cały czas manualnie wrzucam mody, ale kolejny raz się spotkałem z informacją że jak mod nie działa to spróbować NMM. Wrzucanie modów ręcznie jest tak banalne że większego sensu nie widzę, ale może tę kolejność lepiej układa?

Po wpisaniu w nexusie "Travellers of Skyrim" Stronka pokazuje dwa pliki do ściągnięcia.
Mod i spolszczenie do niego. Wyboru wielkiego zatem nie ma. Po wejściu w opcję ściągnięcia patcha spolszczającego jest też link do moda głównego, pokazuje tą główną opcję i wersję light. Wątpie żeby akurat ta wersja light tylko działała bo by autor o tym napisał przecież.
Nic z tego nie rozumiem... Może ktoś komu działa ten mod prawidłowo ze spolszczeniem pokarze źródło skąd je ściągał?

PostNapisane: 14 sty 2013, 17:58 
RON

Emm troszkę się nie zrozumieliśmy, ja zawsze pobieram moda manualnie i wrzucam do NMM, jestem pewniejszy jak on to zrobi, mimo, że jest tylko jeden plik esp. Co do tego modu ja o ile dobrze pamiętam też miałem z nim problemy, dlatego dałem sobie z nim spokój i używam tego co dałem stronę wcześniej ;) Wiesz co jeszcze może być problem mod - spolszczenie bo jak wersja spolszczenie nie współgra z nową wersją moda to tzw. dupa.

PostNapisane: 14 sty 2013, 18:19 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Całkiem możliwe. Grzebie od godziny nad tym i na nexusie jest wersja spolszczenia "POLISH TRANSLATION Travellers of Skyrim PL-18344-1-1", a mod do którego odsyła autor to http://skyrim.nexusmods.com/mods/15501#content tam są dziesiątki wersji tego moda heh. Chyba spróbuję jakiejś innej wersji bo jednak są, losowo może trafię, a jak nie to też to oleje.
Dziwny ten nexus bo jak wpiszesz w jego wyszukiwarkę ""Travellers of Skyrim" to wyrzuca tylko jedną opcję do ściągnięcia. Do bani. Szkoda że autor nie napisał jakiej wersji powinno się używać do spolszczenia, ale dobrze że chciaż dał lnk gdzie jest pełno wersji moda. A tak przy okazji NMM nadal ma Pause. Beznadzieja poprostu.

// Mam! "Travellers of Skyrim - UFO Compatibility Patch v132 ".
To jest patch prawdopodobnie który naprawia kompatybilność teg moda z modem UFO. Ja go używam i może to przez niego nie działał :D :D Kurcze tylko żebym nie zepsuł sobie teraz UFO bo jest dużo ważniejszy, no i UFO mam spolszczone. Próbowałeś tak? Bo jak szlag trafi UFO to ehhh... :/

PostNapisane: 14 sty 2013, 18:42 
RON

Jak szlag tarfi ufoka to nic tylko odinstalujesz i ponowna instalacja. A co do nexusa masz najnowszą wersje?

PostNapisane: 14 sty 2013, 20:39 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ściągnołem z jakiejś strony polecanej. Wywale to w cholere. Daj link do najnowszej wersji moze faktycznie rozwiąże problem. A jak szlag trafi UFO to moje towarzyszki przypuszczam po nowej instalacji nie będą miały całego ubioru który im skompletowałęm, statystyk i przedmiotów które im dałem więc wolę z tym ostrożnie ;)

PostNapisane: 14 sty 2013, 20:46 
RON

To fakt na UFO uważaj, co do NMM to wbij na SkyrimNexus i kliknij na zakładkę ModMenager jest pod szukajką ;)

PostNapisane: 18 sty 2013, 09:12 
RON

Dobra, delikatny odkop, ale pobrałem tego moda i zainstalowałem, u mnie śmiga wszystko idealnie. Jak coś to
Odpuściłem spolszczenie (pewnie dlatego Ci nie działa) ;)

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2