Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 21 wrz 2020, 17:52

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ustawianie przedmiotów w domu
PostNapisane: 01 lut 2013, 21:25 
Casual
Casual

Ustawiając przedmioty w domku odkryłem że po wczytaniu gry rozsypują się one. Na innych forach ludzie piszą że przedmioty rozsypują się po wejściu do domku, ale tu chodzi o fakt że one się w ogóle nie zapisują w tych miejscach na których je postawiliśmy, zapisują się w nieładzie na podłodze przy czym nie można nawet zmodyfikować tego nieładu. tak jak by był z góry zaprogramowany przez grę.
Zastanawiam się czy można tak zmodyfikować domek żeby z góry ustalony typ przedmiotu np miksturka albo mieczyk po upuszczeniu na podłogę i wczytaniu stanu zrobionego po upuszczeniu , (albo po wyjściu i wejściu do domku) lądował na z góry ustalonym stołku czy szafce. Coś jak stojak na figurki z Fallout3 z tą różnicą że dało by się z niego te "figurki" brać.

Tytuł: Re: Ustawianie przedmiotów w domu
PostNapisane: 01 lut 2013, 21:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Są od tego modyfikacje. I z tego co pamiętam, kwestia już była poruszana - zatem uprasza się o korzystanie z wew. wyszukiwarki.

ps. takie rzeczy, to strata czasu. To tylko gra.

PostNapisane: 01 lut 2013, 21:52 
Casual
Casual

A takie odpowiedzi powinny podchodzić pod offtop. Jak to tylko gra? To po co robić forum Skyrim i mody?
Jeśli już ktoś napisał dokładnie o tym co ja to proszę linka , ale dość mam tematów w stylu "przedmioty rozsypują się po wejściu do domku" Chciał bym uzyskać odpowiedź na pytanie. takie jakie zadałem dokładnie.
np. mod którym można ze zwykłego stołu zrobić stojak na co się chce.
W temacie "Domy w Skyrim" jest straszny pier...nik. :| wszyscy piszą o wszystkim. A ja nie mam zamiaru mózgu zaśmiecać przy małej szansie że znajdę to czego szukam.
Czy to takie trudne? Nie pisać o tym że coś już jest? Nie zaśmiecać tematu czymś co nie odpowiada na pytanie tylko denerwuje. Oczekuje odpowiedzi, a nie marudzenia. Jejku.

PostNapisane: 01 lut 2013, 22:07 
Casual
Casual

Poczytałem i wygląda na to że określone przedmioty są przypisane do określonych mebli. jeśli to prawda to może da się modem zmodyfikować w domku meble tak aby np miksturki do nich pasowały i nie spadały na podłogę?
i tak zrobić stojak na mikstury z jednej skrzyni , stojak na mieczyki z drugiej itd.
No co? jestem dociekliwy. Dlaczego tylko ja?

PostNapisane: 01 lut 2013, 22:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wiesz, staram się walczyć z sytuacjami, kiedy ktoś przychodzi i tak naprawdę pyta o link. Niestety, ale fora zamieniają się w wyszukiwarki, bo połowa państwa potrzebuje jeleni do obsługi googla/binga/whatever.

http://skyrim.nexusmods.com/mods/25068/ - to jest do aranżacji wnętrz, mam na myśli obiektów statycznych, mebli np..
Do układania bzdurek zdobytych na spacerach po regionie, wymyślono n-sposobów. Jednym z popularniejszych, jest umieszczenie obiektów w docelowych miejscach, opuszczenie budynku, ponowne wejście i ponowne ułożenie bibelotów w miejscach docelowych. Ponoć się zapisuje.

Ludzie sobie simsy ze skyrima zrobili. Zapomnieli jedynie, że ta gra korzysta z havoka, czyli ma kiepsko zaimplementowaną "fizykę".

ps. edytuj posty, nie dubluj.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]