Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 05 gru 2021, 14:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 102 z 153   [ Posty: 1522 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 153  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problemy z modyfikacjami
PostNapisane: 01 maja 2015, 00:13 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V Skyrim
nocny napisał(a):
Tak, Visual tyle waży, to ogromna biblioteka.
Co do moich działań to dziękuję za miłe słowa, jest to dla mnie najlepsza okazja by pójść do przodu i czegoś się uczyć, więc korzyści są po dwóch stronach. Bez tego wątku nigdy bym nie przeczytał tyle o SkyUi+SKSE.

Edit:/
Bardzo skrupulatnie podchodzisz do zadania, to plus. Wiem również, że dążysz do doskonałości, ale to w Skyrim nie większego sensu, bo w Skyrim doskonały jest tylko Talos. My, moduserzy jesteśmy tylko marnym pomiotem otchłani.
Baw się grą, eksperymentuj, komplikuj, psuj i rozwiązuj problemy. Na tym to polega. W tym jest cała radocha i experience. Nie zdążysz zebrać cąłej wiedzy o modowaniu tej gry, bo życie homo sapiens na to nie wystarczy, nie jesteśmy daedrami ;) Jak się czegoś dowiedziałeś to rób to, potem naprawisz, a zanim zaczniesz grać bez błędów to czeka Cię jeszcze 100 reinstalek.
Mnie czeka jeszcze 92 ;)

Nocny..., teraz to ja mam chęć kopnąć Cię w rzyć! Ty zachęcaj, bo to świetna gra (szczególnie na modach), a nie, że tyle reinstalek..., czekaj, czekaj... Do tej pory zrobiłem z dziesięć, a noc jest jeszcze młoda, hmm..., zawsze byłem kiepski z matmy, ale coś mi się zdaje, że w przyszłym tygodniu będzie po wszystkim i zostanie sama radość... Zostaw namiary, to wyślę Ci pocztówkę z Sovengardu... :aniol:

Ps. Czas posprzątać po sobie... Panie Nocturnus, mógłbyś mi pan wskazać, które z moich postów mogą być użyteczne w tym dziale, resztą zajmę się osobiście... Oczywiście ten zostaje :diablo:

PostNapisane: 01 maja 2015, 00:35 
ShadowCaster

Strix napisał(a):
coś mi się zdaje, że w przyszłym tygodniu będzie po wszystkim i zostanie sama radość...

marzyciel :)
Ktoś na forum enb napisał fajne zdanie (jakiś Włoch)
"Nie ważne ile spędzisz czasu nad modowaniem Skyrim, ile wyrzeczeń i nerwów Ci to pochłonie, będzie ci się zdawało, że osiągnąłeś przełom i wielkie efekty...przy następnym sejwie będzie to g...warte i wrócisz do początku" Vanitas vanitatum et omnia vanitas %)

PostNapisane: 01 maja 2015, 00:37 
Adept analogów
Adept analogów

nocny napisał(a):
Strix napisał(a):
coś mi się zdaje, że w przyszłym tygodniu będzie po wszystkim i zostanie sama radość...

marzyciel :)
Ktoś na forum enb napisał fajne zdanie (jakiś Włoch)
"Nie ważne ile spędzisz czasu nad modowaniem Skyrim, ile wyrzeczeń i nerwów Ci to pochłonie, będzie ci się zdawało, że osiągnąłeś przełom i wielkie efekty...przy następnym sejwie będzie to g...warte i wrócisz do początku" Vanitas vanitatum et omnia vanitas %)

Homo homini lupus est! A ja szukam tu wsparcia i przyjaciół... ;( i z tego wszystkiego (jak widać po awatarze) mam zatwardzenie... :wstyd:

Ps. Nocny, ale ja mam moda, unofficial patch, to co teraz z tą spójnością plików? Wiedziałem, że inni będą mieli lepiej, teraz będę musiał zrobić 200 reinstalek... Powiedz, może być kłopot?

PostNapisane: 02 maja 2015, 14:48 
Casual
Casual

Witam, mam pewien problem a mianowicie z modem Heljarchen Farm link:http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50992
Mianowicie, jak wgrałem moda w niektórych miejscach w pobliżu budynku unosi się powietrzu trawa i kamienie.Nie wiem jak się tego pozbyć. Proszę o pomoc.

PostNapisane: 02 maja 2015, 15:55 
Casual
Casual

Witam, mam problem z modem Path of Shadows, w drzewku umiejętności jest pewien perk który się nazywa "unik - możesz unikać ataków skacząc do tyłu". Próbowałem ten unik zastosować w praktyce jednak nie potrafię go zrobić,patrzyłem na stronę autora nie ma tam żadnej instrukcji na ten temat.Ktoś ma może pomysł jak "skakać do tyłu a tu link do moda

PostNapisane: 03 maja 2015, 07:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gothic, Wiedźmin, DA, Skyrim
Ostatnio pobrałem nowe unoficjale do Skyrima - teraz wymagają one oryginalnej wersji angielskiej. Na dzień dobry odkryłem taki "problem" - W Ivarstead Narfi przy próbie oddania mu naszyjnika Reydy, poza jednym zdaniem, nawija po angielsku ;) Do tego nie od razu udało mu się go wcisnąć bo opcja dialogowa nie wyskakiwała. Po wczytaniu save'a jakoś poszło.

PostNapisane: 04 maja 2015, 10:17 
ShadowCaster

Nexos15 napisał(a):
Witam, mam pewien problem a mianowicie z modem Heljarchen Farm link:http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50992
Mianowicie, jak wgrałem moda w niektórych miejscach w pobliżu budynku unosi się powietrzu trawa i kamienie.Nie wiem jak się tego pozbyć. Proszę o pomoc.

zastosuj ten fix- Floating Grass Fix

PostNapisane: 04 maja 2015, 19:56 
Adept analogów
Adept analogów

Witam.
Czy plik Bashed Patch. 0.esp powinienem uaktywnić jak tylko pojawia się na liście w zakładce Plugins, w NMM i na którym miejscu najlepiej go umieścić w kolejności ładowania?
Załącznik:
Plugins NMM.PNG

Ps. Jestem na samym początku kolejnej reinstalacji (przestałem już liczyć) i zamierzam wgrać teraz Unofficial Patch. Nie wiem tylko co począć z tym plikiem, bo wcześniej nie instalowałem Wrye Bash, ani tym bardziej go nie używałem...

Pozdrawiam.

PostNapisane: 05 maja 2015, 06:08 
Mistrz pada
Mistrz pada

Na razie go zostaw, niech będzie nieodznaczony, służ on później do łączenia plików modów w jeden, we Wrye Bash.

PostNapisane: 05 maja 2015, 06:30 
Adept analogów
Adept analogów

Olgjerd napisał(a):
Na razie go zostaw, niech będzie nieodznaczony, służ on później do łączenia plików modów w jeden, we Wrye Bash.

Panie Olgjerd, zbawco, dzięki serdeczne. Myślałem, że już nikt się nie ulituje. To frustrujące zatrzymywać się co chwilę na jakimś drobiazgu, kiedy większość pracy przede mną. Mam na swojej liście ponad osiemdziesiąt modów, a jak widać, od kilku dni nie zainstalowałem jeszcze ani jednego... Chcę tym razem zrobić wszystko jak trzeba, wtedy może się czegoś nauczę i stanę się pożyteczny, bo jak na razie, to tylko biorę...
Pozdrawiam.

Ps. Po wgraniu modów: Quality Snow HD, Real Ice i Footprints. Ciekawe, który z nich jest odpowiedzialny za to:
Załącznik:
Błąd.PNG

Jeśli nie widać dobrze, to sorry. Chodzi o brak wody...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 102 z 153   [ Posty: 1522 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 153  Następna strona