Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 09 gru 2021, 04:16

Napisz wątekOdpowiedz Strona 123 z 153   [ Posty: 1522 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 153  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problemy z modyfikacjami
PostNapisane: 19 wrz 2015, 19:52 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

UP
ja jak się ożeniłem z Lydią to ona w eq miała 300 deadrycznych strzał to jej zaraz zabrałem dla siebie xDD

PostNapisane: 20 wrz 2015, 11:39 
Casual
Casual

Witam mam problem z modem Change Follower Outfits a mianowicie gdy towarzysz ma ebanowy miecz a ja mu daje żelazny to cały czas ma ten ebanowy.

PostNapisane: 20 wrz 2015, 14:26 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pobrałem NMM 1.60.5 (mając jeszcze starszą wersję, przed aktualizacją do 1.60). O dziwo, wszystkie mody, które posiadałem wcześniej, są na swoim miejscu. Gładko nie poszło, pojawiła się długa wiadomość (której nie przeczytałem, bo mi się nie chciało :D) przy której wybrałem yes. NMM chciał mi reinstalować mody, przerwałem to. I o dziwo, na pierwszy rzut oka, wszystko wygląda normalnie. Nic się nie zepsuło (chyba, że coś czego nie widać nie pierwszy rzut oka).

PostNapisane: 20 wrz 2015, 19:02 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V Skyrim
Nie będę Ci gratulował, bo jeszcze zapeszę. O ile dobrze zrozumiałem wybrałeś opcję reinstalacji modów przez NMM (tą pierwszą) i anulowałeś w trakcie. Jedno, zasadnicze pytanie: W którym momencie przerwałeś Nexusowi (przy pierwszym modzie)? I drugie pytanko, już nie zasadnicze: próbowałeś odinstalować jakiegoś moda ze swojej listy i zainstalować go ponownie? Może warto by było to sprawdzić...

PostNapisane: 20 wrz 2015, 19:34 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Przerwałem przy reinstalacji któregoś z pierwszych modów, gdy zobaczyłem co się święci :P.
I specjalnie teraz sprawdziłem czy nie ma problemów przy odinstalowaniu i ponownej instalacji modów. Nie było z tym problemu. Tak więc operacja się (chyba) udała, ponieważ brak większych błędów.

PostNapisane: 21 wrz 2015, 09:30 
ShadowCaster

NMM ma teraz nowe skrypty do instalacji modów, zmienił się również kod źródłowy programu, doszło wiele usprawnień, dlatego potrzebna jest reinstalka modów. Według mnie chodzi głównie o tą funkcję:
Kod:
Fixed issue with the Backup file management

to by oznaczało, że mody, które nie zostały przeinstalowane mogą mieć problem z nadpisaniem. Nowa wersja programu używa nowych znaczników dla cache instalacji i nie wiadomo jak zachowa się wobec skryptów starej wersji. Warto zastosować się do instrukcji instalacji nowego NMM, bo później może to być przyczyną sporego zmieszania w modach, a dobrze wiemy czym się kończy brak adnotacji w save dla zaginionych plików.
Tutaj można zobaczyć listę zmian.

PostNapisane: 21 wrz 2015, 13:41 
Adept analogów
Adept analogów

Witam.
Tak czy siak zaczynam poważnie myśleć o M.O. Przy ręcznej reinstalacji modów (opcja NO przy update NMM) najbardziej ucierpiały paczki z teksturami. Robiłem to co prawda hurtem ale jeśli zrobiłby to NMM (opcja YES), to podejrzewam, że nie "bawiłby się" z LOOT czy Fores New Idles... i też waliłby hurtowo z pominięciem modów rozpakowanych ręcznie do Data. Na prostą logikę: Jeśli chcesz, żeby to było dobrze zrobione, zrób to sam. Ja tego nie zrobiłem perfekcyjnie, bo to wiązałoby się z cofnięciem do save bez modów po ich odinstalowaniu i mozolne wgrywanie ich na powrót, sprawdzając czy dobrze "leżą". Prawdę powiedziawszy to powinno się wszystko nie tylko odinstalować ale również wyrzucić i ściągnąć "świeżaki", i zacząć grę od zera... Komu by się chciało???!!!
A tu przykład, co się stało, pomimo tego, że NMM jedynie odinstalował mi mody (ciekawe w jakiej kolejności), a ja wgrałem je z zachowaniem odpowiedniej kolejności i wszystkich procedur jak LOOT i takie tam: http://zapodaj.net/83aa2ee3121ea.jpg.html . Takich miejsc naliczyłem kilka...

PostNapisane: 21 wrz 2015, 16:41 
Casual
Casual

Siemka mam problem z modem Dual sheath redux a mianowicie nie mogę zrobić tak by 2 bronie jednoręczne były na plecach.

PostNapisane: 21 wrz 2015, 16:48 
Adept analogów
Adept analogów

darthard napisał(a):
Siemka mam problem z modem Dual sheath redux a mianowicie nie mogę zrobić tak by 2 bronie jednoręczne były na plecach.

Masz zainstalowany szkielet?

PostNapisane: 21 wrz 2015, 20:26 
Casual
Casual

Tak i animacje też zainstalowałem wszystko niby działa ale tych mieczy na plecach nie mogę zrobić.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 123 z 153   [ Posty: 1522 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 153  Następna strona