Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 19 gru 2018, 12:00

Napisz wątekOdpowiedz Strona 151 z 153   [ Posty: 1521 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problemy z modyfikacjami
PostNapisane: 01 gru 2016, 18:37 
Casual
Casual

Witam. Grałem na czystym skyrim edycja legedarna ale wkoncu bugi sklonily mnie do wgrania nieoficjalnych paczy, niestety po tym pojawil sie jeden wredny blad otoz maski smoczych kaplanow traktowane sa jako cos na "cialo" zamiast "glowe", to znaczy jezeli zaloze taka maske automatycznie zdejmuje sie np szata arcymaga czy jakakolwiek inna czesc ekwipunku na "cialo". Wie ktos cos w tym temacie jakies pomysly ?

PostNapisane: 01 gru 2016, 19:36 
ShadowCaster

nigdy nie słyszałem o takim błędzie, grasz na piracie czy legalu?

PostNapisane: 02 gru 2016, 14:54 
Casual
Casual

Legalna wersja ze steama. A czy moment wgrania tych paczy ma jakieś znaczenie, to znaczy najpierw wgrać i zacząć gre na nowo czy w dowolnym czasie można dodać, bo pamiętam za pierwszym razem dawno temu nie miałem żadnych błędów po wgraniu modyfikacji a tutaj nagle takie coś.

edit
Dobra :) Założyłem drugą szate arcymaga, tą bez dodatkowej magii i z nią wszystko działa. Zbugowała sie tylko
ta, którą dostajemy. Wcześniej ponoć znikała głowa po założeniu masek z tą szatą.

PostNapisane: 03 gru 2016, 00:39 
ShadowCaster

moment wgrywania patchy nie ma znaczenia, chodzi o zdolności tych szat, widocznie coś koliduje z maskami.
Ciekawa sprawa, którą zgłaszasz, warto by to nagłośnić na Nexus.

PostNapisane: 23 gru 2016, 22:23 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Mam problem. Po usunięciu moda http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/19733/? niektóre postaci są w samej bieliźnie. Komenda resetinventory i recycleactor nic nie daje. Natomiast po instalacji moda i wpisaniu recycleactor są normalnie w ciuchach z moda. Jest jakiś sposób na naprawę tego ? Czy muszę zaczynać grę od nowa.
PS. Zauważyłem ze bez pancerza są khajici i argonianie. Oczywiście nie wszyscy. Z innymi rasami bez ciuchów się nie spotkałem.

PostNapisane: 04 sty 2017, 01:09 
Casual
Casual

Hejooo! Mam problem z tym oto modem : http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/53867/? . Problem polega na tym, że gdy wychodzę z Erstar outpost na tzw. '' balkonik'' gdzie znajduje się owa bohaterka modyfikacji, nie uruchamia się cut-scenka ( bo na miejscu nie ma naszego najdroższego czarnego charakteru, ojczulka uroczej czarodziejki) i misja stoi w miejscu :C ktoś miał może taki sam problem i go rozwiązał? Z góry dzięki :P

PostNapisane: 10 sty 2017, 11:39 
Casual
Casual

Gra w: ME : 1, 2, 3, Skyrim
Cześć Wszystkim. Mam problem z modem Familiar Faces. Gdy zapisuje postać wszystko idzie ładnie i pięknie. Lecz gdy dokonuje się zapis, zamiast mojej postaci(leśna elfka), pojawia się postać płci przeciwnej bez żadnego ekwipunku. Gdy wracam do kaplicy, w miejscu gdzie zapisałem nie ma żadnej postaci. Proszę o pomoc

Obrazek

PostNapisane: 19 lut 2017, 15:56 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V Skyrim
Cześć. Mam pytanie odnośnie bezpłatnego DLC do Skyrim (tekstury). Czy jest sposób na całkowite pozbycie się go, tak żeby się nie ściągał podczas nowej instalacji gry, czy można go jedynie wyłączyć w plikach programu?

PostNapisane: 22 lut 2017, 15:36 
Casual
Casual

Używam ENB i mam problem z ekranem ładowania a mianowicie ekran miga , jest to problem typowo z ENB, gdy go wyłączam to taki problem nie występuje. Można coś na to zaradzić?
Wygląda to tak jak na tym filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=TKABDVyGA20

Mam kartę Nvidia 1070 , wszystkie sterowniki aktualne

PostNapisane: 15 mar 2017, 11:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

1.Nie wiem czy tu jest odpowiednie miejsce by zadać pytanie ale czy zna ktoś mod ASIS? dodaje on że npc piją mikstury używają tam jakiś rzeczy lepiej i teraz sprawa czy trzeba go zainstalować przed czy można po nowej grze? gram na perkusie maximusie chcę aby gra była wyzwaniem od początku do końca ale też bez przesady.http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/18436/?
2.Chcę stworzyć postać to piszę mi No race directory coś takiego i jest nic nie pisze w rasach są tylko 3 rasy ktoś może się domyśla jaki mod robi te problemy?
-- pachuje ponownie perkus maximus i wyłączyłem show race menu zobaczymy są 2pliki race.maximus pewnie to one to walą ale dlaczego :/

Napisz wątekOdpowiedz Strona 151 z 153   [ Posty: 1521 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153  Następna strona