Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 19 gru 2018, 12:27

Napisz wątekOdpowiedz Strona 152 z 153   [ Posty: 1521 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problemy z modyfikacjami
PostNapisane: 16 mar 2017, 11:03 
ShadowCaster

Pirtylion,
1. ASIS instalujesz przed rozpoczęciem nowej gry.
2. Nie słyszałem o takim błędzie w PerMa w sieci również cisza na ten temat. Race menu raczej nie koliduje z PM, bardzej stawiam na zły LO.
(Andargon na Nexus forum to Ty?)

PostNapisane: 16 mar 2017, 12:48 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Inna sprawa mam 2-3sek ściny w grze jak jestem bliżej miasto o dziwo jak zmienię skyrimperfs na bardzo niskie ustawienia jest tak samo.. nie wiem o co może biegać spełniam minimalne wymagania gry.

PostNapisane: 23 mar 2017, 11:29 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: TES V Skyrim
Cześć Wszystkim.
Mam pewien problem. Ponad rok temu instalowałem moda: SkyFalls = SkyMills 3.3.1, a do tego aktualizację: SkyFalls + SkyMills - Animated Distant Waterfalls and WindMills... 3.3.2 Update. Dziś zauważyłem, że Update zniknęło, a pozostał jedynie: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/40564/? , czyli 3.3.1, a w zakładce manual brak update do wersji 3.3.2. Czy ktoś z Was wie o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

PostNapisane: 23 mar 2017, 20:46 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Strix olej to widocznie wycofali update bo może być wadliwy lub coś w zasadzie do póki nie masz wywalań do pulpitu w ogóle nie powinno cię nic obchodzić :)

PostNapisane: 25 mar 2017, 15:21 
Adept analogów
Adept analogów

Pirtylion napisał(a):
Strix olej to widocznie wycofali update bo może być wadliwy lub coś w zasadzie do póki nie masz wywalań do pulpitu w ogóle nie powinno cię nic obchodzić :)

Oki, dzięki serdeczne. Tak na marginesie, to mam tę paczuszkę z update na pendrive. Wczoraj zauważyłem, więc, ewentualnie koło ratunkowe mam... Pozdrawiam.

Edycja:
Przypomniało mi się, co ten update robił. O ile dobrze pamiętam, to między innymi naprawiał sprawę z wydłużonymi, do bardziej "naturalnych" rozmiarów, ramionami wiatraka, które potrafiły zabić NPC, jeśli przypadkowo znalazł się w ich "polu rażenia". Może autor moda przez ten czas poprawił to w samym modzie i dlatego wycofał update...

PostNapisane: 08 kwi 2017, 20:20 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

1.Jak ja lubię modować ASIS.. mam z 20 wilków na mapie przez co mam lagi próbuje zmniejszyć w ustawieniach moda ASIS spawny (wyłączyć) wczytuje grę i nadal są te przeklęte wilki.. chciałem mieć ich 5-10 ale nie 20 mój komp nie wyrabia nie chcę mi się znowu zaczynać od nowa.. nie przetrawię znowu intra.Więc jak się pozbyć tych wilków może ktoś zna na tyle ASIS że wie gdzie to wyłączyć i się tego pozbyć będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

.EDIT:Chyba że ten spawn wilków jak się idzie do rzecznej puszczy jest już taki wielki? bo nie wiem właśnie jest tam masa wilków przez co trudno je zabić nie widziałem reszty mapy czy są tak wielkie spawny ale masakra ogólnie mam 2gb ram muszę te 2-4jednak dokupić bo sobie nie pogram jednak na modach.Ktoś poratuje?

3.Heh + to no nie wiem co mam zrobić..MO Jak odpalam przez MO skyrim launcher i chcę stworzyć nowe pliki ini to w plugins jest tylko skyrim.esm i update.esm a skyrim.ini jest tylko początek z językami (voice.bsa) i z water opcjami i dodatkowo skyrim launcher nie pokazuje pluginów muszę skopiować całe skyrim.ini i perfs i dopiero wtedy jest dobrze ale pokazuję się to co niżej w spolierze i tak..
Spoiler:

PostNapisane: 26 kwi 2017, 10:05 
Casual
Casual

Witam chciałbym się zapytać jak ustawić zbroje ponieważ uzywam tego moda http://www.nexusmods.com/skyrimspeciale ... mods/1699/? i ogołem http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/49 ... 9015&pUp=1
i co prawda ciało się zmienia na takie jakie chce co do pancerzy to te slabe skorzane stalowe cesarskie troche sie zmieniaja w sensie peirsi sa o troche wieksze ale nie takie jak ja chce natomiast biegam w smoczym lub daedrycznym pancerzu i tu jest problem że piersi sa podstawowe czyli male czy ktos wie jak to zmienic na filmiku od gościa kóry pokazywał jak to zrobić tak samo ja zrobiłem ale jak wcześniej pisałem tylko zmienia te słąbe zbroje natomiast te lepsze już nie czy ktoś wie jak to zrobić tak abym mógł dalej biegać w smoczym lub daedrycznym pancerzu a nie skózanym ?

PostNapisane: 18 maja 2017, 13:02 
Adept analogów
Adept analogów

Cześć wszystkim.
Przebudowałem ostatnio komputer, nic wielkiego, bo bieda u mnie aż piszczy, by móc cieszyć się Skyrim na porządnych modach, najlepiej 4K. Powiem tak, do momentu póki nie zainstalowałem SMIM z ekstra opcją 4096x4096 wszystko śmigało cichutko, w odpowiedniej temperaturze i FPS stał jak zamurowany na 75. Po instalacji FPS nie spadł ani troszkę, za to wiatrak na procesorze chciał odlecieć chyba, a czujnik na płycie alarmował o temperaturze procesora w wysokości 74 stopnie (przy 69 zaczynają się alerty). Wygląda na to, że jedyny problem to procesor, bo reszta najwyraźniej łyka spokojnie SMIM w wysokiej rozdzielczości. To dopiero początek modowania i już problem z temperaturą procesora, a co będzie jak dam Skyrim HD Full (4K) i resztę modów poprawiających tekstury itp.? Może coś poradzicie, względem doboru modów? Może dać wszystko 2K, żeby można było spokojnie grać przez kilka godzin? Może jakieś fachowe oko poradzi mi, czy mody 4K przy takiej konfiguracji złomu, to dobry pomysł...:

Płyta główna: ASUS P8P67 (nowa)
Karta graficzna: ASUS Strix GTX 960 OC 4GB (nowa)
Procesor: Intel i7 3770 3,4GB (używany) - chłodzenie box Artic Alpine 11 REV.2 (nowe)
Pamięć: G.SKILL Ripjaws DDR3 2x4GB 1600MHz CL 7-8-8-24 (nowa)
Twardy dysk: Seagate SATA3 1TB (nowy, dorzuciłem na przyszłość kabelek 6GB)
Zailacz: Mastercooler 500W (nowy)

Chyba wszystko, szału nie ma, bo kieszeń pusta, ale chyba jakiś znawca tematu będzie w stanie powiedzieć mi, czy mody 4K do Skyrim, to dobry pomysł przy takiej konfiguracji sprzętowej? Pozdrawiam i z góry dziękuję.

PostNapisane: 12 gru 2017, 19:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Witam. Poinstalowałem sobie kilka modyfikacji i teraz nie chce mi się włączyć Skyrim SE. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć, co jest problemem, bo nie pokazuje się żaden komunikat, nic. Załączam czy to przez SKSE, czy normalnie przez launcher, czy przez steama - na chwile się załącza, pokazuje się proces ,,SkyrimSE.exe", zmienia mi na steamie status, że niby gram po czym koniec - proces się wyłącza. Próbowałem też włączać jako administrator ale nic.

oczywiście wersja Special Edition

Tutaj daje liste modów:

http://s10.ifotos.pl/img/listamodw_qxeqehe.jpg

Moje polonizacje modów do RimWorlda -> NEXUS

.

PostNapisane: 12 gru 2017, 21:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Opcja nr 1: Mod Organizer albo LOOT.
Opcja nr 2: upewnić się, że nie pobrałeś jakiegoś moda w wersji oldrimowej.
Opcja nr 3: upewnić się, że wszystko zainstalowałeś poprawnie, że zainstalowałeś wszystkie rzeczy wymagane do poprawnego działania modów itd.
Opcja nr 4: odhaczanie jednego modu, włączenie gry. Jeśli problem dalej występuje, odhaczasz kolejne, po jednym, do momentu, aż gra się włączy. Kiedy się włączy, będziesz wiedział, który mod powoduje problem.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 152 z 153   [ Posty: 1521 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153  Następna strona