Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 28 wrz 2020, 10:56

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Moonlight Tales - Coś dla fanów Wilkołaków
PostNapisane: 06 maja 2013, 01:55 
Casual
Casual

Witam wszystkich,

Zachęcam do wypróbowania oraz oceniania moda stworzonego przez modderów: Spwned oraz Al99 (czyli mnie) :)

Moonlight Tales

Mod dodaje między innymi:
- możliwość zmiany wyglądu wilkołaków oraz niedźwiedziołaków (teraz również jak grywalna rasa) bezpośrednio w czasie gry przy pomocy menu MCM (wymaga SkyUI oraz SKSE)
- spektakularne przemiany księżycowe
- możliwość zarażenia wilkołactwem większości postaci (poza oznaczonymi jako niezbędne oraz chronione - essential & protected) w tym naszych towarzyszy (których możemy całkowicie wyleczyć)
- muzykę w czasie gdy mamy chorobę wilkołaków (Sanies Lupinus) lub niedźwiedziołaków (Sanies Ursius) oraz w czasie samej przemiany

Mam nadzieję, że Wam się spodoba ^^

Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry,

Al99

Tytuł: Re: Moonlight Tales - Coś dla fanów Wilkołaków
PostNapisane: 06 maja 2013, 14:53 
Casual
Casual

Pomocy co zrobić ?!
Mam zainstalowanego moda Moonlight Tales SkyUl SKSE i mogę przejść do mcm menu sky ul ale do moda o Likantropii już nie wiem że mod działa bo zaraziłem się już wilkołactwem od czasu do czasu pojawiają się też Niedzwiedziołaki i wilkołaki pomocy

PostNapisane: 11 maja 2013, 18:28 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Stalker-y,TES V SKYRIM,Ace of Spades,Minecraft,Warcraft 3,Asassin's Creed 2,Crysis 3
Nie działa. Pojawia się logo Betshedy i wywala mnie. A zapowiadał się bardzo ciekawie.

PostNapisane: 11 maja 2013, 23:59 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

konflikt modów albo zła wersja gry

PostNapisane: 12 maja 2013, 00:45 
Casual
Casual

Niekoniecznie. Ale skoro wyrzuca Cię zaraz po logu, to pewnie nie masz wymaganych dadatków DLC tj. Dawnguard i Dragonborn.

W przyszłym tygodniu planujemy wydać większy update, który nie będzie wymagał tych dodatków. Poprostu po załadowaniu moda bez nich, zawartość będzie nieco inna :)

PostNapisane: 13 maja 2013, 18:04 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

można zrobić bez tych dodatków? (własna prośba) osobne wersję
skyrim dlc też traktuje jak mod (dlatego da się uruchomić twojego save po wgraniu DLC)

PostNapisane: 14 maja 2013, 13:33 
Casual
Casual

Jak wspomniałem, niedługo wydamy update dzięki któremu dodatki nie będą wymagane ale posiadanie ich uczyni zawartość moda bogatszą

PostNapisane: 31 maja 2013, 14:13 
Casual
Casual

Nowe opcje menu:
- Dodano opcję włączenia efektu z moda "Aftermath Re-Equipper", który uzupełnia ekwipunek po przemianie w człowieka (niektóre zaklęte przedmioty muszą zostać ponownie zdjęte i ubrane aby efekty zaklęcia zaczęły ponownie działać)
- Dodano opcję włączenia automatycznej infekcji dla Aeli, Farkasa i Vilkasa (Ci bohaterowie stają się wtedy prawdziwymi wilkołakami zdolnymi do przemiany tak jak gracz) - koniecznej dla kompatybilności z modami dla towarzyszy takimi jak AFK (Amazing Follower Tweak)
- Dodano opcję włączenia/wyłączenia pojawiania się Wilko- i Niedźwiedziołaków tylko po zmroku
- Dodano opcję ustawienia częstotliwości odświeżania jak często pojawiają się bestie (wartości wyrażane są w minutach czasu gry)
- Dodano opcję ustawienia jak długo trwać ma ostrzeżenie przed transformacją księżycową. Ostrzeżenie domyślnie trwać będzie teraz tylko połowę poprzedniego czasu (wartości wyrażane są w minutach czasu gry)

Innego zmiany:
- System namierzania zarażonych postaci i łowców wyświetlać teraz będzie imiona postaci a nie tylko kody identyfikacyjne
- Bestie oraz łowcy nie będą już się pojawiać w zamkniętych miastach i strefachj specjalnych typu Sovngarde, Soul Cairn itd...
- Od teraz pojawia się ograniczenie, w którym nie będzie mogło być jednocześnie więcej jak 30 bestii (Wilkołaków i Niedźwiedziołaków), 30 zarażonych postaci, 30 łowców i 30 postaci w formie bestii. Zmiana ta ma zapobiec potencjalnym spadkom wydajności w grze.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]