Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 27 lis 2021, 21:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 95 z 200   [ Posty: 1993 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 200  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tłumaczenia modyfikacji
PostNapisane: 14 lut 2015, 20:51 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Sims 4
Mam pytanie :p
Usiadłem sobie znowu do Skyrima od nowa, instaluje UFO oraz spolszczenie, a tu tutaj figa z makiem. Wszystkich dialgów, które miały być przetłumaczone po prostu nie ma. Chce sobie wziąć Lydie, ale nie ma opcji, żeby podążała za Tobą :DD Bez feralnego spolszczenia wszystko działa, jednak dialogi są po angielsku. Macie ten sam problem? Niby spolszczenie aktualne: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/26794, jednak do konca nie wiem czemu mi się tak dzieje.

PostNapisane: 14 lut 2015, 20:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ze spolszczeniem do UFO problemy są od zawsze.

Obrazek
Aby dołączyć, kliknij w obrazek.

Free Company of Alinor- Ktoś

PostNapisane: 14 lut 2015, 21:03 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Sims 4
A wy co byście wybrali?

UFO czy Amazing Follower Tweaks?

PostNapisane: 15 lut 2015, 09:21 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ktoś ma jakikolwiek kontakt do autora tego spolszczenia?

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/29 ... w%3D&pUp=1

Moje polonizacje modów do RimWorlda -> NEXUS

.

PostNapisane: 15 lut 2015, 20:30 
Casual
Casual

@xRev
Ja poleciłbym ci Follower Mod, ale z tej dwójki zdecydowanie AFT może ilość opcji w menu dialogowym jest trochę upierdliwa lecz to zawsze lepsze niż całkiem spora szansa na błędy.

To jest temat o TŁUMACZENIU modyfikacji. Proszę dyskutować w dobrym dziale. // Am.

PostNapisane: 16 lut 2015, 19:50 
Casual
Casual

Witam, chciałbym aby ktoś przetłumaczył tego moda http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/32458/?

Bardzo mi na tym zależy gdyż zbroje i ich klimat wyglądają niesamowicie :)

(Ktoś dał tam ponoć tłumaczenie ale ono nie działa)

PostNapisane: 16 lut 2015, 20:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Skyrim, kiedyś Oblivion, DragonAge, Baldury...
Zastanawiam się czy też nie wziąć się za jakiegoś Moda i nie przetłumaczyć. Tylko chciałbym, żeby ktoś z naszych guru polecił mi jakiegoś Moda, ale nie chce tu konkurować z innymi w słownictwie specjalistycznym, klimatycznym, dotyczących zbroi i całego tego asortymentu (jestem magiem). Widziałbym się bardziej w jakimś wątku RPG, gdzie ludzie mówią do siebie normalne rzeczy, zresztą takie taki aspekt grania w Skyrima w ogóle kręci mnie najbardziej. Także czekam na jakieś sugestie.

No i kto cokolwiek wie o dubbingu.

PostNapisane: 16 lut 2015, 22:28 
InSkyrim

Damian120899 napisał(a):
Niedawno pisałem, ale umknęło - proponuję mod Build Your Own City - Becoming a Lord (http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50097/?) Kręcą mnie mody, gdzie mogę zbudować coś od podstaw i tym rządzić :)

O ile w ogóle nie pochwalam odświeżania propozycji, to całkowicie bez sensu jest robienie tego w tak krótkim czasie. Dodałem twoją prośbę na listę, nie jest na samym końcu a gdzieś w środku bo akurat była luka. Nie martw się jeśli kogoś zainteresuje ten projekt nie ma znaczenia położenie na liście.

Astral napisał(a):
MindMaster illusion spell pack http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/49704/? malutki modzik z dodatkowymi czarami iluzji. Szkoda, że w podstawce nie zrobiono tych czarów. Jeśli ktoś przetłumaczy moda, będę bardzo wdzięczny :)

Gotowe, ze względu na rozmiar dodałem na MediaFire: MindMaster illusion spell pack - Polish Translation

artuile napisał(a):
No ale z tego, co zrozumiałem, tak sam dla siebie gromadzę bazę tłumaczeń. A ja się zastanawiam, jak to może wracać do puli wspólnej. Czy TES jakos synchronizuje pliki SString z innymi tłumaczami? Kiedyś, gdy tłumaczyliśmy interfejsy, pracowaliśmy jednak na wspólnym serwerze, żeby każdy nie odkrywał Ameryki osobno.
Gdzie zatem są te wspólne wyrażenia, w odróżnieniu od konkretnych zdań występujących w konkretnym modzie. Bo te pliki moglibyśmy jakoś wymieniać albo mergeowac.

Tak każdy ma swoje słowniki co daje pewnego rodzaju zabezpieczenie przed przywłaszczeniem sobie przez kogoś twojej pracy. Aktualizować w 100% bezpiecznie może osoba z słownikami, ale nikt nie mówi że zabronione jest ich udostępnianie. Gdy ktoś planuje pracować razem można się nimi dzielić żeby ukończyć tłumaczenie.

artuile napisał(a):
A przy okazji, czy ktoś dubbinguje spolszczenia modów? Ktoś gdzieś o tym pisze? Bo przeszukałem ale widzę tylko komentarze o gotowych dubbingach wydanych oficjalnie.

Samymi tłumaczeniami nikomu nie chce się zajmować, więc dubbingi całkowicie odpadają. Bardzo czasochłonne zajęcie które jest warte tylko jeśli są odbiorcy. W rzeczywistości pobrań będzie z 100 co jest całkowicie "nierentownym" projektem.

artuile napisał(a):
Zastanawiam się czy też nie wziąć się za jakiegoś Moda i nie przetłumaczyć. Tylko chciałbym, żeby ktoś z naszych guru polecił mi jakiegoś Moda, ale nie chce tu konkurować z innymi w słownictwie specjalistycznym, klimatycznym, dotyczących zbroi i całego tego asortymentu (jestem magiem). Widziałbym się bardziej w jakimś wątku RPG, gdzie ludzie mówią do siebie normalne rzeczy, zresztą takie taki aspekt grania w Skyrima w ogóle kręci mnie najbardziej. Także czekam na jakieś sugestie.
No i kto cokolwiek wie o dubbingu.

Cała lista jest jedną wielką sugestią, ale jeśli interesują cię dialogi czy tego typu rzeczy poszukaj moda na Nexusie w kategorii NPC itp.

Nowe tłumaczenia:
Obrazek

+MindMaster illusion spell pack - Polish Translation

Aktualizacje tłumaczeń:
- Familiar Faces 1.1.5
- iNeed 1.4 (autor dzień później dodał 1.5 więc kolejna aktualizacja w kolejce)

Aktualizacja listy
Obrazek

PostNapisane: 16 lut 2015, 22:54 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Skyrim, kiedyś Oblivion, DragonAge, Baldury...
Cytuj:
Cała lista jest jedną wielką sugestią, ale jeśli interesują cię dialogi czy tego typu rzeczy poszukaj moda na Nexusie w kategorii NPC itp.

No ale to zabrzmiało jakbyś myślał o jakimś konkretnym. Znając numerki modow strzelam', że znajde 5000. i co wtedy?
W ogole jak ty znalazles z życiu czas, że masz przetłumaczonych ... kilkadziesiąt?! Żyjesz 150 lat? używasz klepsydry z Harrego Pottera?

PostNapisane: 17 lut 2015, 20:19 
Casual
Casual

Czy jest możliwość aktualizacji tłumaczenia Cutting Room Floor -> http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/47327/? nowa wersja moda wyszła miesiąc temu z góry dziękuje

Napisz wątekOdpowiedz Strona 95 z 200   [ Posty: 1993 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 200  Następna strona