Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 19 wrz 2020, 11:13

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skyrim Nexus - kłopot z założeniem konta
PostNapisane: 25 kwi 2014, 21:22 
Casual
Casual

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Założyłem ten temat nie chcąc odkopywać starych wątków dotyczących podobnych problemów. Man również nadzieję że założyłem go w odpowiednim miejscu. Jeśli zrobiłem coś źle przepraszam i proszę o wybaczenie.

Mój problem stanowią liczne, nieudane próby założenia konta na Skyrim Nexus.
Każda próba rejestracji kończy się błędem oraz informacją:
"You are not permitted to register a user account with this community"

Próba założenia konta za pomocą przeglądarki TOR (jeden ze sposobów na założenia konta wygrzebany w necie), również kończy się błędem jednak zawierającym inną treść:
"Your IP address or email address has been flagged as being used by spammers on other forums. As such we're unable to accept your registration on our sites"

Zakładam że owy błąd może wynikać z wewnętrznych problemów strony, choć bardziej prawdopodobne wydaje mi się zablokowanie możliwości założenia konta na moim IP - z którego korzysta całkiem spora liczba osób (uroki korzystania z internetu radiowego).

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu lub ewentualne założenia konta za mnie.
Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za kłopot.

Tytuł: Re: Skyrim Nexus - kłopot z założeniem konta
PostNapisane: 25 kwi 2014, 21:27 
InSkyrim

Sprawa jest prosta. Twój adres IP lub mail został oznaczony jako używany przez spammerów na forum przez to nie mogą pozwolić ci na rejestrację. Nie mnie sądzić czy ty coś nawywijałeś bo wymówka na adres IP jest częsta, ale pozostaje ci wysłanie maila do administracji i przedstawienie jak sprawa wygląda. Zawsze możesz spróbować przez bramkę proxy ale jeśli odkryją późniejsze logowania z 'zakazanego' ip sprawa się pewnie powtórzy.

PostNapisane: 25 kwi 2014, 21:59 
Casual
Casual

Dziękuję za szybką odpowiedź i pomoc.

PostNapisane: 16 lip 2014, 12:08 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Wei-ch'i
Witam wszystkich graczy i forumowiczów!
Mam problem z założeniem konta na http://www.nexusmods.com/ , otóż podobnie jak zakładający temat kol.@Nullae otrzymuję podczas finalizacji zakładania konta informację o treści
Cytuj:
"Your IP address or email address has been flagged as being used by spammers on other forums. As such we're unable to accept your registration on our sites"

Na ironię zakrawa fakt, iż zostałem zbanowany/uznany za spamera zanim założyłem konto na Nexus'ie, ba - adresu e-mail używam tylko na 1 forum o grze S.T.A.L.K.E.R, naprawdę - nie mam pojęcia dlaczego uznano mój e-mail/IP za czarno-listowy. To moje pierwsze zetknięcie ze Skyrim'em (Legendary Edition). Niektóre z modyfikacji jakimi zacząłem wypełniać czas - po zakończeniu wątku głównego oraz wątków gildii i pobocznych "bounty questów" - pobierałem z Nexus'a - jednakże były to małe modyfikacje na broń do 2MB, gdzie ich download nie wymaga rejestracji. Część z modyfikacji pobrałem ze Steam Workshop poprzez za-subskrybowanie. Teraz jednak noszę się z zamiarem pobrania modyfikacji: Falskaar (1.1.4), która jest zbyt duża na Steam'owski Warsztat. Pisałem do administracji Nexus'a - jednakże nie dali odpowiedzi, w związku z owym faktem - chciałbym poprosić forumowiczów o pobranie tego moda/wstawienie na bezpłatny hosting plików wraz ze spolszczeniem, ewentualnie o udostępnienie konta na Nexusie (PW). Po pobraniu moda, pierwotny właściciel konta zmieniłby dane logowania. Zdaje sobie sprawę z faktu, iż jako nowy forumowicz mam niewielkie szanse na pomoc - tym bardziej że cytowany fragment powyżej sugeruje jakoby byłbym spamerem, zapewniam jednak, iż nie jest to prawda i proszę o odrobinę zaufania oraz pomoc.

PostNapisane: 16 lip 2014, 13:34 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: różne gry, w zależnosci od ochoty
Cóż, ja w celu zarejestrowania się na Nexusie skorzystałem z rezerwowego konta pocztowego na gmailu - pomogło.

PostNapisane: 16 lip 2014, 18:54 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Wei-ch'i
Problem nieaktualny, otrzymałem pomoc na PW i mam już Falskaar'a na dysku. Pozdrawiam i dzięki za szybką pomoc, zwłaszcza kol.@loneirus'owi!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]