Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 20 wrz 2020, 21:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 29 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Błąd z modyfikacją Hearthfire
PostNapisane: 01 maja 2014, 10:57 
Casual
Casual

Mam problem z modyfikacją Hearthfire.Kurier przynosi mi tylko list o tym żebym rozważył adopcje a nie dostaje listu o kupnie działki w Falkret.Mam 33 lvl i wykonałem wszystkie misje które znalazłem w Falkret.Szukałem rozwiązania na innych stronach ale nic to nie dało.Nie posiadam inny dodatków tylko Hearthfire.Proszę o pomoc. :(

Tytuł: Re: Błąd z modyfikacją Hearthfire
PostNapisane: 01 maja 2014, 11:19 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Battlefield 4
A zakupiłeś u zarządcy Jarla działkę?

Kliknij w sygnaturę!

PostNapisane: 01 maja 2014, 11:27 
InSkyrim

Ta w ścisłości to Hearthfire to nie modyfikacja a DLC :) Po:
1. Musisz porozmawiać z jarlem.
2. Zrobić dla niego zadanie
3. Z tego co pamiętam zrobić kilka zadań w mieście żebyś mógł być jarlem i dostać prawo wykupu ziemi.
4. Porozmawiaj z zarządcą o zakupie ziemi, po wpłaceniu odpowiedniej kwoty pojawi się zadanie którego celem jest dotarcie do nowo kupionej parceli.

PostNapisane: 01 maja 2014, 12:33 
Casual
Casual

Mój kolega też ma Hearthfire. Ma on chyba 13 lvl i na pewno nie jest thanem Falkret,a twierdzi że dostał 2 listy.Wykonałem dla jarla zadanie z wampirem Vigarem oraz kilka zadań dla mieszkańców i nic.Nie mogę z zarządcą rozmawiać o zakupie ziemi póki nie dostane listu z tą możliwością.A listu nie mam.

PostNapisane: 01 maja 2014, 14:48 
InSkyrim

Tłumaczone na szybko:
Cytuj:
If the Dragonborn is not a Thane of Falkreath, the Letter from the Jarl of Falkreath will be delivered when reaching level 9. This letter outlines that the position of Thane is available and with it comes the perks of buying a choice parcel of land in Falkreath hold.

Jeśli smoczedziecie nie jest tanem Falkret, zostanie dostarczony list od jarla falkret po osiągnięciu 9 poziomu. W liście czytamy o tym że dostępny jest tytuł tana, wraz z którym będzie możliwość zakupu parceli w dzielnicy Falkret.

Cytuj:
If the Dragonborn is a Thane of Falkreath, the Letter from the Steward of Falkreath will be delivered. This letter mentions that land is available to purchase and to come speak to the steward.

Jeśli smoczedziecie jest tanem Falkret, zostanie dostarczony list od zarządcy falkret. W liście wspomina o wolnej ziemi którą możesz u niego kupić.

Zarządca
Kod:
If the Dragonborn is a Thane of Falkreath, and thus has already completed the associated quests, Nenya or Tekla will immediately offer the land for 5,000GoldIcon.

Jeśli smoczedziecie jest tanem Falkret, i ukończył swoje zadania, Nenya lub Tekla natychmiast zaproponują zakup ziemi za 5.000 złotych monet.
* Zarządca różni się jeśli ukończyłeś zadanie o wojnie w skyrim

Cytuj:
If the Dragonborn is not level 9 and not a Thane of Falkreath, the Jarl will require the following quests to be completed:
Rare Gifts - Bring Jarl Siddgeir a bottle of Black-Briar Mead. This quest option will not be available if one of the other Rare Gifts quests is currently active or if Dengeir of Stuhn is Jarl.
Kill the Bandit Leader - Part of a bounty quest.

Jeśli smoczedziecie nie ma 9 poziomu i nie jest tanem falkret, jarl zarządca ukończenie poniższych zadań:
- Rzadki podarunek (w grze może być inaczej) - Przynieś jarlowi siddgeir butelkę miodu czarnych-róż. Te zadanie nie będzie dostępne jeśli inne zadanie 'rzadki podarunek' jest aktywne lub jeśli Dengeir jest jarlem.
- Zabij przywódcę bandytów - zadanie łowcy głów.

PostNapisane: 01 maja 2014, 15:01 
Casual
Casual

Dzięki.Tylko problem w tym, że ja nie otrzymałem tego listu. Po zakupie i zainstalowaniu dodatku pojawił sie kurier i wręczył mi list z możliwością adopcji dziecka, nic więcej. Zainstalował sie jakby "niekompletny" dodatek. To możliwe?

PostNapisane: 01 maja 2014, 15:13 
InSkyrim

Wszystko jest możliwe, ja nigdy nie instalowałem DLC na używanym już zapisie gry. A jesteś tanem itd?

PostNapisane: 01 maja 2014, 15:22 
Casual
Casual

jestem tanem białej grani i wichrowego tronu a nie falkret.Nie mam pomysłu co dalej robić bo teoretycznie powinienem dostać list z propozycją zakupu ziemi.Na to liczyłem,bo nie znam innej możliwości zdobycia własnej ziemi.

PostNapisane: 01 maja 2014, 15:25 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Battlefield 4
Byłeś u Jarla Falkret i wykonywałeś dla niego zadania? Po tym jesteś tanem Falkret.

Kliknij w sygnaturę!

PostNapisane: 01 maja 2014, 15:32 
Casual
Casual

Wykonałem ale chyba nie wszystkie, bo nie jestem tanem. Nie oferował mi domu. Pracuję nad tym, ale nie mogę znaleźć więcej zadań.
Wydaje mi sie, że coś jest nie tak z dodatkiem <_< . Może go odinstalować ? Tylko jak?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 29 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona