Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 28 lis 2021, 08:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 31 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: spis modów
PostNapisane: 23 cze 2014, 15:17 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim
Wiesz nie wiem czy regulamin na to pozwala. Lecz powiem ci coś od siebie, wejdz na YT wpisz TvTrig wejdz w jego kanał lub na stronę i masz tam tutorial jak czyścić mody. Sam z tego skorzystałem i dzięki wielkie temu gościowi :)

PostNapisane: 23 cze 2014, 22:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Skończyłem. Wszystko co trzeba wyczyściłem. Mam jednak problem z Riverhel i BecomeKingOfRiverHelm. Nie wiem co zrobić z tym. I nie chce mi się też wyczyścić
LPotD Armor.
Wklejam spojler.
Spoiler:

PostNapisane: 24 cze 2014, 10:09 
ShadowCaster

Nie napisałeś jakie skutki przyniosło czyszczenie, gra działa poprawnie?

Mod BecomeKingOfRiverHelm raportowany jest jako powodujący problemy niestety. Raczej nie uda się go wyczyścić, nawet po ręcznym czyszczeniu pojawiają się komunikaty z brudnymi NavMesh, co jest aktualnie zgłoszone do autora by powiadomił o tym zespół BOSS. Niedobrze, że go czyściłeś ponieważ może to spowodować problemy w grze. Zobacz czy po odinstalowaniu moda gra działa poprawnie. Pobierz go ponownie i przeinstaluj go bez czyszczenia. Dużo osób zgłasza CTD używając tego moda, więc przemyśl czy będziesz mógł spokojnie spać bez niego.

PostNapisane: 24 cze 2014, 11:25 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra niedziała. Sam wpadłem na to, żęby go usunać. Niestety nie przyniosło to żadnych skutków.
Aktualnie moja psychika jest w rozsypce xD Nie no :p Ale chyba się poddam i po prostu spróbuje uratować co co moge i znam, aby zainstalować czystgo skyrima i od nowa wgrać to wszystko już na nowym sprzęcie przez NMN. Choć napewno zapomne o jakimś fajnym modziku, którego nawet nie zdążyłem zobaczyć jeszcze grze.

PostNapisane: 24 cze 2014, 13:03 
ShadowCaster

zaglądałeś do Launchera gry? może tam mody są odznaczone mimo zaznaczenia w NMM. Gra wywala się zaraz po włączeniu czy podczas ładowania save? Nowa gra działa, czy też wywala?
Odpal Tess5Edit zaznaczając wszystko i daj ok. Po załadowaniu zobacz czy gdzieś nie pojawia się error, wrzuć efekt na forum. To najlepsza metoda poza WryeBash'em.

PostNapisane: 24 cze 2014, 13:19 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

W launcherze wszystko jest zaznaczone. Gra wywala podczas szybkiej podróży w save a nowa gra się wcale nie włacza. Nie wrzucę wszystkiego na forum. Za dużo znaków będzie. A jak już mi sięwczyta to jak zobaczyć gdzie jest błąd jakiś?

PostNapisane: 24 cze 2014, 13:58 
ShadowCaster

Wklej wszystko z Tess5Edit do pliku tekstowego i przez opcję szukaj znajdź wpisy z opisem error.
Możesz zamieścić cały log na pastebin
Jeśli nowa gra się nie załącza to przeczuwam reinstall.

jeśli nie masz to dopisz w pliku skyrim/data/SKSE/SKSE.ini
Kod:
[General]
ClearInvalidRegistrations=1

ten zapis oczyszcza skrypty z nieużywanych wpisów z usuniętych modów

PostNapisane: 24 cze 2014, 14:13 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Robiłem jeszcze Wrye Bashem lecz niestety też nic z tego. Wkleje 2 fragmenty z logu.

Spoiler:

Spoiler:

Proszę o przejrzenie tych fragmentów. Tu wyskakuję słowo: Error.

Spoiler:

Nie mam w tym folderze SKSE żadnego pliku o.Oxd pusto.

EDIT: Wgrałem SKSE.ini z neta. Wgrałem nawet tą wersje 1.7 czy coś SKSE. Tą alpha. Wyłączyłem all mody procz skyrim,update,dw,hf,db i unofficiale i gra ruszyła jednak moja postać niesiedzi na wozie a gdzies obok niego i nie widać żadnych innych postaci. Coś jest ostro zje*** :/

PS: Mam podejrzenie co do 1 sprawy. Zanim popsuła mi się gra wgrywałem moda http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/11811/?
Tam pisało, że jak nie użyje takiego generatora co tam jest po instalacji lub odinstalowania jakiegoś moda co korzysta z FNIS'a to postacie nie będą się ruszać. Robiłem to ,jednak postacię się nie ruszają. Moge dojrzeć przy new game, żę jak się pojawia obraz to wszystkie postacie stoja, dlatego nikogo nie ma. Wóz jedzie a postacie oddalają sie w tle stojąc.( Są wyłączone tylko te mody co wymieniłem wyżej czyli. skyrim, DLCki i patche do nich.

PostNapisane: 24 cze 2014, 15:08 
ShadowCaster

błąd o MidasEXHavokAvalanche można zignorować moim zdaniem, został już dawno zgłoszony do zespółu BOSS, nie wiem jak się ma do Tytanis, nie używam tego moda, ale to raczej nie to. Natomiast co to za cholerstwo "Samsi Tavern" ? Czy to może z moda "Beyond Skyrim: A Quest"?

jeśli nie masz pliki skse.ini to pobierz go
można go zrobić ręcznie, ale nie prowokujmy losu ;)
przedostatni pomysł - jeśli odpalisz WryeBash to czy jakiś mod pali się na czerowono?

PostNapisane: 24 cze 2014, 17:13 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ten plik własnie z nexusa zassałem i wkleiłem. Samsi tavern. Nie mam pojęcia skąd to jest.
Wrye bash pokazuje mi wszystko na zielono.

Postacie działają już normalnie. Udało mi się rozwiąząć problem usuwając mod http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/11811/? ręcznie według instrukcji pod modem.

Pozostaje dalej problem z modami.

EDIT: Choć w sumie czasem jak testuje kolejno mody to raz zrobię nową gre i postacie stoją. A później nie wychodząc z gry robie znowu new game i już wszystko ok. Tak jakby po wejściu do gry nie łapało za 1 razem...

EDIT2: Teraz jestem pewny. Jak zrobie new game z menu gry to postacie stoją. Jak zrobie z gry new game to jest wszystko normalnie. Każda kolejna próba jest ok. Dlaczego tak się dzieje? Nie moge liczyć podczas gry, że po wczytaniu raz mi postacie będą chodzić raz nie :f

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 31 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona