Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 26 wrz 2020, 02:19

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Black Sacrament Armor. Nie mogę wykuć zbroi
PostNapisane: 19 paź 2014, 14:39 
Casual
Casual

Pobrałem sobie tego moda http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/5696/? i nie mogę wykuć tej zbroi czarnego sakramentu. Proszę o pomoc.

Tytuł: Re: Black Sacrament Armor. Nie mogę wykuć zbroi
PostNapisane: 19 paź 2014, 16:44 
InSkyrim

A zaglądałeś do opisu moda?

How do I craft this armor?

You should have received an initial quest marker (look in the Miscellaneous section of your quest journal). Locate the 5 assassin grave sites, exhume the shallow grave mounds, and loot the corpses to gain access to the spell tomes that will teach you the forging spells. There are a total of 10 forge spells, each armor set is craftable according to its color variant per spell. Many of the armors require human parts to craft. You can find an Assassins Bow in the quest loot which has a unique enchantment that will help you get all of the hearts and flesh needed.

Make sure you are patched to at least Skyrim patch 1.6 in order for the quest markers to appear. If for some other reason the quest markers do not appear, double check your journal and highlight/unhighlight the quests to make the markers re-appear.

Once you cast the crafting spell, you will see 4 categories: Steel, Leather, Jewelry, Misc.
Steel - contains all of the armor's "hard goods" - stuff like Cuirass, Gauntlets, Boots, Weapons etc.
Leather - contains all of the armor's "soft goods" - stuff like Hoods, Cloaks, Scarf etc
Jewelry - contains all of the armor's enchantable jewelry
Misc - contains all of the armor's female body variants. Supports: UNP ("Dimonized"), UNP skinny ("Petite"), UNPB ("Blessed"), CBBE Curvy ("Curvy"), CBBE slim ("Slim"). Use this in case you or your followers have a unique body type that differs from the default installed female body type.
For the satchels: Small fits Petite and Slim, Medium fits Dimonized, Large fits Curvy and Blessed.

PostNapisane: 19 paź 2014, 16:58 
Casual
Casual

Niestety nie znam zbyt dobrze angielskiego a tłumacz google tłumaczy nie zbyt pomaga. Czy mógłbym prosić o prowizoryczne przetłumaczenie tego co wysłałeś ?

PostNapisane: 19 paź 2014, 17:43 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Starcraft, Skyrim, LoL
Na moja nieznajomosc ang i moj wujcio translator:

1. Sa jakies questy, trzeba cos znalezc (chyba ksiegi/zwoje)
2. Znaczniki na mapie gdyby sie n9ei pojawialy to zalecane jest "dezaktywacja i powtorna aktywacja" zadania
3. Co do pasowania do danego typu sylwetki jeszcze nie doszedles ale tez ma znaczenie jak uzywasz jakis poprawiaczy ciala.

PostNapisane: 19 paź 2014, 17:53 
InSkyrim

Jak wytworzyć ten pancerz?

Powinieneś otrzymać początkowy znacznik zadania (zakładka Inne w twoim dzienniku zadań). Zlokalizuj 5 grobów asasynów, ekshumuj ich płytkie mogiły, ograb zwłoki aby otrzymać dostęp do ksiąg czarów z których nauczysz się czarów kucia. Razem istnieje 10 czarów, każdy zestaw pancerza można wytworzyć według koloru czaru (hm jakoś tak). Wiele przedmiotów do wykucia potrzebuje ludzkich części. W tym zadaniu również możesz znaleźć łuk asasyna z unikatowym zaklęciem które pomoże ci zdobyć wymagane serca i mięso (części ciała).

Upewnij się że twoja gra jest zaktualizowana przynajmniej do 1.6.

Gdy użyjesz już czaru wykuwania, zobaczysz 4 kategorie: Stalowe, Skórzane, Biżuteria, Różne.
Stalowe: zawiera wszystkie "twarde" przedmioty - jak kirysy, rękawice, buty, bronie itp.
Skórzane: zawiera wszelkie "miękkie" przedmioty - jak kaptury, płaszcze, szale itp.
Biżuteria: zawiera wszelką zaklinalną biżuterię
Różne: zawiera wszelkie warianty pancerzy dla kobiecych ciał. Wspiera ( mody) UNP ("Dimonized"), UNP skinny ("Petite"), UNPB ("Blessed"), CBBE Curvy ("Curvy"), CBBE slim ("Slim")

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]