Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

TESV 2015-06-02 23-07-06-80.jpg
Dro'Skrez
Khajiici · Mężczyzna · Skrytobójca · Łuk · Przywołanie
20170330142438_1.jpg
Neiize
Elfy Leśne · Kobieta · Mag Bitewny · Miecz jednoręczny · Przywołanie
20160920103140_1.jpg
Thorgrim
Nordowie · Mężczyzna · Wojownik · Miecz dwuręczny · Przywracanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 27 wrz 2020, 10:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Paczka graficzna
PostNapisane: 21 mar 2015, 18:33 
Casual
Casual

Hej witam wszystkich użytkowników forum, jestem nowym zarówno użytkownikiem forum jak i graczem skyrima :). Postanowiłem założyć ten temat z powodu wielu problemów z modami graficznymi (aha i zapoznałem się z tematem viewtopic.php?f=223&t=15207, i raczej wydaje mi się że mój temat nie łamie zasad, jeżeli tak to bardzo przepraszam) Krótko mówiąc chciałem zagrać w skyrima z next-genową grafiką (nie żeby oryginał był brzydki, ale mam po prostu ochotę na coś ładniejszego :P ). Korzystałem głównie z modów z tej strony http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=83806 . Zapewne po prostu nie umiałem ich zainstalować, więc robiłem to w dwojaki sposób. 1 wrzucałem wszystko do folderu mody od nexus mod managera i instalwoałem je w.w programem lub gdy to nic nie dało przenosiłem zawartość archiwów do folderu data w głównym katalogu gry (w razie pytań: tak miałem zainstalowany SKSE). W oby dwóch przypadkach grafika ani trochę się nie zmieniła więc postanowiłem skorzystać z tych modów http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/607/ (instalowałem na dwa sposoby, tak jak poprzednio)
i dalej nic. W związku z tym mam prośbę by albo jakiś użytkownik stworzył lub dał link do paczki graficznej wraz z dokładnym opisem instalacji lub własnym instalatorem, lub by ewentualnie wyjaśnił dokładnie jak i w jakiej kolejności instalować mody z w.w linku z gry-online. Proszę też o informacje czy mam zrobić reinstal skyrima. Z góry dzięki za pomoc lub ewentulne przekierowanie posta do odpowiedniego (i nie "martwego" tematu).

Pozdrawiam

Tytuł: Re: Paczka graficzna
PostNapisane: 21 mar 2015, 20:40 
InSkyrim

Nie ma takiej opcji żeby pliki "Skyrim HD - 2K Textures" z Nexusa nie działały po instalacji NMM lub ręcznej. Szczególnie dlatego że są to loose files czyli luźne pliki które bezpośrednio wczytywane są z Data, nadpisując nawet zmiany w kompresowanych plikach BSA. Tekstury na 100% zostają poprawnie wczytane, ale być może nie zmieniłeś ustawień co do rozdzielczości tekstur w pliku konfiguracyjnym ini. Jak to zrobić dowiesz się z google bo naprawdę wałkowane było to już na świecie tyle razy ile ludzi lubiących tekstury HD. Zawsze istnieją też takie launchery dla edycji ini np. Skyrim INI Tweaker %)

Tytuł: Re: Paczka graficzna
PostNapisane: 21 mar 2015, 23:10 
Casual
Casual

Jeżeli chodzi o instalowanie paczek graficznych to polecam ci krok drugi z instalacji Realvision Enb - Skyrimtuner, twórca presetu, opisał dość fajnie kolejność instalacji modów zaczynając od optymalizacji tekstur, poprzez wygranie modów poprawiających większość tekstur w grze i kończąc na modach zmieniających oświetlenie. Dodatkowo, ENB RV w wersji Performance powinno chodzić ładnie ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]